0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar artık evime dönüyorum Bayburt Konya arası 14 saat çok hareketli yerinde durmayan 1 yaşında bir oğlum var ve çok tırsıyorum :D siz nasıl geçiriyorsunuz yolculukları ? Özel kendi arabanızla ? 

7 Cevaplar

0 oy
(12,748 puan) tarafından
Sonunda kavuşuyorsun ☺️

Şimdiden iyi yolculuklar canım gözün aydın
tarafından
Evet şükürler olsun haftaya gidiyorum artık evime çok heyecanlıyım eşimi de çok özledim onun varlığının bir nimet olduğunu anladım bu onsuz geçen sürelerde gerçekten yılbaşına da beraber girecegımız için çok mutluyum ❤️ teşekkür ederim ❤️
(12,748 puan) tarafından
Güzel sevindim senin adına ♥️
Yilbaşına nasıl girsen yıl oyle geçer derler ailecek evinde olursunuz güzel haber ☺️
tarafından
Valla öyle ya :) ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,074 puan) tarafından
Özel arabayla sıkıntı değil de otobüsle zor olur.
(7,074 puan) tarafından
Bizi atmadılar sizi de atmazlar kız hatta otobüsün maskotu olmuştuk  :))
tarafından
Şu araba olayına bir bakayom baktı duruyor biraz otobüste kullanırım o zaman ama bazen de anlayışsız insanlara denk geliyorsun insanın siniri bozuluyor
(7,074 puan) tarafından
Sen de haklısın canım çok şükür iki üç defa otobüsle gittim sıkıntı yaşamadım en son bir buçuk ay önce otobüsle geldik sağolsunlar muavininden yolcusuna kadar herkes çocuklarıma anlayış gösterip ilgilendiler.
tarafından
Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın :)
(7,074 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(10,097 puan) tarafından
Oto koltugu benim icin resmen hayat kurtarici uzun yolculukta. Benim oglumda asiri hareketli cunku. Ve yola gece cikariz yani mesela 6 7 gibi oglum uyur diyelim 8 9 gibi arada kalkar yatar ama genelde uyur olur gece oldugu icin. 7de ciksak sabah 7de 12 saat gecmis olur zaten :)
tarafından
Besyo da canım besen eğitimi okuyor inşallah öğretim görevlisi olmaya çalışıyor bakalım :)
(10,097 puan) tarafından
Insallah olabilir :) ailen iyi musade etmis evlenmene valla. Kac yasindasin
tarafından
24 yaşındayım canım ailemin durumu iyi çok şükür bizde bir kaç bişeyler yaptık tabi ama eşimin babası yok annesi de hayırsız biri annemgil onu da evladı saydı sağolsunlar hayatımız oğlumuzdan sonra daha düzene girdi bağlarımız kuvvetli :)
(10,097 puan) tarafından
Masallah Allah daim etsin canim insallah :)
tarafından
Amiiin inşallah canım :)
0 oy
tarafından
Kaç gündur evinden ayrisin canım 
tarafından
11 aydır :D
tarafından
Aboooo
tarafından
Evet :(
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla çocukla o kadar yolu hiç karayolu ile gitmedim uçakla bile bir saat insani mahvediyor çocuklar allah kolaylık versin canim sağ salim gidin inşallah
tarafından
Amiiin inşallah çok sağol canım
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Valla canim bebegim 7 aylikti bende bayburttan bartina geldim bir zorluk yasamadim 
tarafından
Kız 7 aylıkta ne varrr ki :) bende geldim ama şimdi çok korkuyorum kurtlu gibi oğlum :) sürekli oyalanacağım şeyler yapacağız artık
0 oy
(11,095 puan) tarafından
Hiç kendi arabam olmadı :) ama olsa hiç mi hiç korkmazdım kız en rahatı insanın kendi arabasıyla yolculuk yapması. Hadi şimdiden hayırlı yolculuklar olsun :) 
(11,095 puan) tarafından
Hey maşallah iyi bari onların kafayı yormadan gidersiniz inşallah :) anneye de helal olsun bee :))
tarafından
Sen benim annemle babamı hiç görmedin demi :) anlıklarda filan birdahaki anlığımı evimden atacağım sana özel mesajdan yazacagım :D ❤️
(11,095 puan) tarafından
Yaz kız kaçırmayım görmedim bak merak ettim şimdi :)
tarafından
Sıradan insanlar kız işte :D :) ben genelgede onları paylaşıyorum da denk gelmemiş demek istedim ama sana söyleyeceğim :)❤️
(11,095 puan) tarafından
Beklemedeyim ❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
25 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu