0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar bebeğime gaz yapar mı 1 aydır doğum yaptım içsem birşey olur mu 

20 Cevaplar

+1 oy
(15,286 puan) tarafından
Ben çok içtim valla 
(26 puan) tarafından
Birşey olmaz dimi
(15,286 puan) tarafından
Gaz yapabilir. Çocuktan çocuğa değişir dene bı az bişey iç.
-Reklam-
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Evvet canım gaz yapar
0 oy
(4,240 puan) tarafından
Bir iki yudum icersen ic de dunyanin en mukemmel yiyecegi bile olsa bebege gaz yapar korkuma elimi bile surmem. Bebekten ziyada kendime eziyet o bebegin vik vik vik huysuzluk derdini cekmek ömûr torpusu
(26 puan) tarafından
İçmediğim halde hep ağlıyor ya
(4,240 puan) tarafından
Bide icince iste o eziyet ona katlanacak.:)
0 oy
tarafından
Hamilelik te içme doğum yap içme ne yesek gaz yapiyo yarım bardak içerdim ben doğum yapınca hamileyken okadar dikkat ettim erken doğum riskim vardı 36 haftada doğum yaptım hem yatarak geçti hamileliligim
(26 puan) tarafından
Bencede ya çok saçma ben çok dikkat ediyorum bebeğim 1 aylık yine de çok ağlıyor
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Ben hemen içtim. 
(26 puan) tarafından
Hiç sorma ya ben 1 aydır çok canım çekiyor şimdi içtim düşün yani
(7,049 puan) tarafından
Ben her şeyi yedim canım benimkiler gazlı değillerdi bebek gazlı olacaksa ne yaparsan yap oluyor yine.
0 oy
(899 puan) tarafından
Ben suyla karıştırılır içmiştim sadece kokusu tadı olsun hesabı
0 oy
(11,377 puan) tarafından
4 ay içmedim çok gazliydi benim bebegim
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bayagi icmemistim ama suanda icmiyorum boykotlu
0 oy
(1,587 puan) tarafından

İçtiğim gecesi hastanelik olmuştu bebeğim:(

0 oy
tarafından
Valla ben hamilelikte de doğumdan sonra da içtim canım gazini kaciriyordum birazdan rezene papatya çayı tuketiyordum sürekli yemeklerde de kimyon kullaniyorum
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Uzun zamandır içmiyorum kola. Asitli olduğu için gaz yapar bebeğin gazlı zorsa hiç uğrama yakinina bile
0 oy
(273 puan) tarafından
İlk hamileligimde içmedim bu sefer o kadar çok tükettim ki dayanamıyorum napiyim bu akşamda soğuk şeftali suyu çekti canım ama meyve sularında çürük meyve kullandıklarından çok soğudum ne yapmalıyım 
0 oy
(134 puan) tarafından
7 ay sonra çok gaz yapar benimki kolik bir bebekti bakliyat gaz yapan içecekler çorba bile icemezdim :( çok canin istiyorsa bir iki yudum iç çok gaz yapar cocugada yazik canım 
0 oy
tarafından
Aylarca içmedim bilmiyom canım deneme gene de çok küçük 
0 oy
tarafından

Doğumdan bir saat sonra :D

0 oy
(565 puan) tarafından
Bebeğim 5 aylık hala içmedim bı gün yarım hatta çeyrek bardak içtim kızıma koydum içmedi ben içtim iki gün oğlum gazdan kivrandi ondan beri içmedim 
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Valla emzirme sürem nitene kadar içmedim heralde zaten sevmiyordum normal de de tüketen bi insan değilim çok nadir içiyordum hiç olsada içsem demedim 
0 oy
tarafından
Doğumdan çıktıktan sonra içtim sonra nemi oldu sabaha kdr bebegi omzumda pışpışladim gazı çıkarmak için eşim bilmeden getrmsti bende kolaya dayanamıyorum ozmnda ne gaz yapar bilmiyodum öğrenmiş oldum
0 oy
(299 puan) tarafından
Gaz yapar evet ama abartmadan icersen arada bişey olmaz bende kola tiryakisiydim nadir de olsa yarım veya 1 bardak tek 
0 oy
(337 puan) tarafından
Bende 2 ay 7 gün önce yaptım 1buçuk aylıkken içtim bardağa koydum 5 dakika beklettim yavaş yavaş içtim bebeğim zaten gazlı değişen bişey yok onu içsem de içmesem de aynı derecede gazlar devam ediyor gaz damlası yazdırdım 5 gündür kullanıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
0 oy
18 cevap 255 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 294 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gozdegunes (5,240 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 324 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...