0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından
Kızlar ya her ay kuaföre gidip ağda kaş 2,3 ayda bir saç boyası manikür pedikür falan yaptırmak istiyorum çok seviyorum bakımı ve süslenmeyi kendimi özgüvenli hissetmeme sebep oluyor tabi bu bir hayal sadece :D aylık bunları yaptırsam bana kaça mâl olur acaba, böyle düzenli gidenler var mı aranızda, evde hepsi her zaman olmuyor küçük çocuğun varsa ve 2.ye hamileysen :D ama kuaföre git 2 saatte hepsini hallederler çok istiyorum ya :)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim burada ucuz. Komple ağda Kaş bıyık kol aldırıyorum 300 TL veriyorum , her ay fixs giderim 
(612 puan) tarafından
Tırnak bende uzatmam ojede sürmem ama bakım niyetiyle düşündüm, oo sen doğal güzelsin o zaman birşeye ihtiyacın yok  :D
tarafından
Gelin ben sizi elden geçireyim :D
tarafından
Ben Bayburt’a gidiyorum artık :D evime ndndn çok uzak :D
tarafından
Hadi yolun açık olsun :D belki orada daha uygundur
tarafından
Ay inşallah diyeceğim ama orada sadece 1 tane düzgün kuaför var ve o da bu durumu kullanıyor olabilir bakalım
-Reklam-
0 oy
(12,717 puan) tarafından
Bugün komple yüz kaş aldırdım 250 lira. 

Ağda iki haftada bir gidiyorum bikini kol altı var sadece bende 200 

Manikür pedikür kendi alanım zaten evde her alet var kendim yapıyorum

Dibim yırmı günde geliyor kendim boyuyorum bügun dip açma sordum iki binden başlar dedi 
tarafından
Şirin sayıma gelirsem bir gün sana geleceğim kız tırnak için :D ama ben tırnakları yiyorum ya :(
(12,717 puan) tarafından
Protez çözüm olarak kullanılıyor aslında tatlım
Her zaman beklerim mutlu olurum ♥️
tarafından
Onu da yaptırdım şirin ya ama çıktığı anda bidaha başlıyorum nasıl bitecek bilmiyorum çok rahatsız oluyorum :( ayyy teşekkür ederim ❤️
(612 puan) tarafından
Benim saçlarım ince telli ve çocuktan sonra döküldü biraz mikrokaynak saç önerir misin ömrü ne kadar oluyor
(12,717 puan) tarafından
İdilt seviliyorsun ♥️

Canım o saç ve kullanılan keratin kalitesine göre değişir,en az uç ay kalıcı oluyor. Ben 4 . 4 bucuk ay da kullandım
0 oy
(9,022 puan) tarafından
En son düğünümde gittim ben kuaföre :D kaş aldırmıyorum bıyık evde kendim hallediyorum lazer epilasyonluyum ağda derdim canım isterse evde kendim açıp boyayıp kesiyorum saçımı 
0 oy
(143 puan) tarafından
Eve ağda makinesi aldım kol bacak koltuk altı kendim alıyorum kaş bıyık ta kendim alıyorum saçımı boyamiyorum doğal gerek kalmiyo kuafore

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 390 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 493 göst.
30 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 230 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...