0 oy
799 göst.
Aile kategorisinde (868 puan) tarafından
Evet kızlar ben öyle bi anneyim ki çocuk acıkınca yemek vermem uykusu gelir uyutmam ağlatır bundan da zevk alırım. Yani en azından kayinvalidem böyleymiş gibi davranıyo.Bize kalmaya geldiler oğlum yeni sünnet oldu e haliyle gece ağladı ilaç vermek için kalktım bu çocuk aç yemek yedir kaldır çizgifilm izlet Allah'ım evde bi curcuna ağrısı var ilaç verip uyutcam diyorum ikidebir kapıya dayanıyolar bırakın benim çocuğumu ben hallederim gidin yatın diye kızdım. Benim oğlum çikolata yemeyen meyve aşığı bi çocuktu geldiklerinden beri sürekli çikolata meyvesuyu alıyolar vermeyin diyorum siz nasıl anne babasıniz yesin çocuk insan evladından esirger mi diyolar. Çok güzel yemek yer oğlum karnını doyurup kalkar yemek yiyen çocuğa aç bırakma yemek yedir biraz ağlasa uyut bu çocuğu diyo uykusu yok uyku saati değil diyorum saati dakkası olmaz yazık diyo vallahi delircem eşimde bende karışmayın demekten bıktık artık Allah için herkes kendi doğurduğuna baksın 

18 Cevaplar

0 oy
(299 puan) tarafından
Laynn  Allah seni napmasin ilk dedim noluyooooo :) Kaynananlar zaten sanki kendileri mükemmel anneler herşeyi kendileri bilir .
(868 puan) tarafından
Kız kendi ağzıyla diyo kızım küçükken çok yorgundum sabaha kadar uyumuşum çocuk sabaha kadar ağlamış diye
(299 puan) tarafından
Tövbe many k kız bunlar
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Sonrada vay efendim gelin istemiyo torunun yanına gidelim 
(868 puan) tarafından
Ay valla istemiyorum Allah birlikte yaşayana sabır versin çekilecek çile değil
(1,499 puan) tarafından
İstemeyelim diye ellerinden geleni yapıyorlar boşver çok iyi demişsin
0 oy
(991 puan) tarafından
Ay başlığı görünce nasıl bir anne dedim içim gitti ilk 

Kaynanamlar sizde mı kalıyor 
(790 puan) tarafından
Yok onunkiler onda kalıyor senin kaynanan sende korkma :))))))))))
(868 puan) tarafından
Yok canım tatil amaçlı geldiler Allah'a şükür
0 oy
(2,301 puan) tarafından
En güzeli mesafe ne haddine aşan olur ne canını sıkan mümkün olduğunca Uzak dur yoksa karışmaları bitmeyecek gibi 
(868 puan) tarafından
Aynen öyle farklı şehirlerde olduğumuz için Allah'a şükrediyorum
0 oy
(790 puan) tarafından
En nefret ettiğim insan tipi...
(868 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi sinir krizi geçirmeme az kaldı
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Alllah yardım etsin kaynanalı gelinlerin işi cok zor birde karğa burunların her olaya sokarlarsa
(868 puan) tarafından
Yerini yurdunu bilseler birazcık keşke
(1,856 puan) tarafından
Allah sonunu hayır etsin
0 oy
tarafından
Sabır taşı olsa çatlar Allah sabır versin canım gerçekten okurken ben çatladım 
(868 puan) tarafından
Valla şafak sayar gibi gidecekleri günü sayıyorum bacım
tarafından
Benim neyseki öyle problemlerim yok ya görüşmüyoruz kimseyle eşim ailesini tamamen sildi hayatından yoksa durumum senden hallice olurdu uslu uslu dur işte dimi illa bişeyler olacak illa bir laf karışma nefret ederim öyle insanlardan
0 oy
tarafından

Linçlemeye gelmiştim ki içeriği okuyunca bi kahkaha attım :D kaynana.....

(868 puan) tarafından
Kaynanamı aç bırakmaktan ağlatmaktan zevk alıyorum yazsam daha doğru olurmuş:D
tarafından
:D yani bencede ahahaha
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Başlığı okuyunca dedim bu bacımi çok fena kizdirmişlar :D inşallah geçici kısa bir süre için gelmiştir kaynananlar
(868 puan) tarafından
Ahahaha helal kız şıp diye anlamışsın. Çok şükür geçici
0 oy
tarafından
Bi de başlığı farklı yazsaydin daha iyi olurdu :/ içeriğini okuyana kadar sinirden başıma ağrılar girdi
(868 puan) tarafından
Gerçekten böyle yapan biri gelip buraya yazmaz heralde ahahaha
tarafından
Ay ne biliyim bi an kötü hissettim valla
0 oy
(672 puan) tarafından

Başlıktan geldim laf söyleyim diye ama şimdi cikiyorum iyi geceler :D

(868 puan) tarafından
Kaos yoksa yokum diyosun:D
0 oy
(547 puan) tarafından
Başlığı görünce sövmeye geliyodum:)))
(868 puan) tarafından
Başlık hatalı değil canım ben kayınvalidemin gözünde böyleyim:D
0 oy
(4,637 puan) tarafından
Sonra da bu gelin saygısızlık derler 
(868 puan) tarafından
Onlar mükemmel kayınvalide hep gelinler fena el kızıya
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kayınvalidemde de vardı bu potansiyel ama suratsız ve ters tepkilerimle aştık. Çekiniyor artık eskisi gibi karisamiyor. Çocuğa her gitmemizde leblebi fıstık veriyordu kızım da ishal oluyordu. Anne verme işte dokunuyor diyoruz bu çocuk aç mı kalacak diyor. Sanki onun kadar düşünemiyoruz biz.
(868 puan) tarafından
Kız vallahi bende kızıyorum tersliyorum ama yok yani hatta eşime şikayet ediyo ben bişey deyince gelin kızıyo oğlum diyo eşimde karışma anne sen diyo kadın hâlâ aynı
0 oy
(337 puan) tarafından
Allah sabır versin benim kayınvalidem de ilk doğum yaptığım zamanlar bebeği ayağında sallacakmış koymuş yastığa bi kızdım anne napıyorsun o küçük daha sallama istemiyorum dedim oğlum miyakladığı an hemen kucağına alıyor onda da kızdım her mıyakladığında alınmaz çocuk diye ben bakarım elleme sen dedim 40 gün durdu gitti zaten zar zor etti 40 gün görümcem eşim kal diye bide köy kadını görümcemler de aynı şekil neymiş burnunu sık sıkalım küçük olsun vs Allah'tan onlarda köyde zaten yakın zamanda gideriz köye öpmeyin sıkmayın diye uyarcam kırılağan kırılsım konuşmasın umrumda değil şuan bebeğim 2 ay 7 günlük senin bebiş ne kadarlık sünnet için bende 1 yaşında yaptırmayı düşünüyorum 
(868 puan) tarafından
Ben doğum yapınca kırkım çıksın diye yanında duruyodum kırkı falan beklemedim valla bebeyi aldığımla kaçtım. Kizsam da anlamıyo kadın
(337 puan) tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Eski defterleri kimse acmasin eskiden anneler anca.kaynana koca gonlu gorme pesindelermis cocuklar saldim cayira simdi sorsan inkar ederler

Bizim orada laf var babamin evi uzak olsa da ovunebildigm kadar ovunsem
(868 puan) tarafından
Eskiler atardı dışarda oynardı akşam gelirdi çocuk bi hata yaptımı bas dayağı böyle çocuk büyütenler akıl veriyo işte
0 oy
tarafından
İlk satırları okuyunca afedersin ama seni parcalayasim geldi cidisn sandım. Bunu anca bı canı yapabilr dedim ve devamını okumicaktimki hemen yoruma atladım baktım altta meğer sorun kaynanayms devamini okudm benimkide öyle sadece kaynanam değil herkes yani ben çocuğumu bildikten sonra senin benim anneligim sorgulamak zerrre haddin değil ve öyle yapanlara al sen bak al sen uyut al sen yedir diyince hı tmm öyle diyorsan öyledir biz niye yapalım diyolar ya diyorum lafa gelince bir numara ben söyleyince kaç numara 
(868 puan) tarafından
Kız gerçekten öyle yapsam gelip buraya niye yazayım bunu yapan trollemek için yapar heralde ahahahaha
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Sosyal hizmetleri arıyordum az kalsın 
(868 puan) tarafından
Ara bacım gelip kaynanamı alsınlar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 140 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 212 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 786 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (595 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 357 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fdmdn (159 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...