0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından

image

kizlar bunu gördüm Trendyol da. Herkes memnun ve çoğu kişi doktor tavsiyesi diyor. Kullanan bilen var mı aranızda 

14 Cevaplar

+1 oy
(4,225 puan) tarafından
Genden öte köy Yok. Özellikle boy kesinlikle gen ile alakalı. Ana ya da baba ya da ikisi birden uzun ve iri yapılıysa illaki bir gün uzar. :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her ay doktora giderim hiç duymadım canım 
(473 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler
0 oy
(180 puan) tarafından

Bazı doktorların verdiği ilaçları başka bir doktor önermiyor bile. İyi cesaret ecz veya doktorunuza danışmadan çocuğunuza internetten boy uzatan ilaç almak, boy uzatmak için ilk söyleyeceğim ballı   süt kesinliklee :)

(2,475 puan) tarafından
Genetik ya valla ne yaparsan ysp bos
(180 puan) tarafından
Canim sadece süt değil ballı süt boy uzatır ben baskete gittim boy uzaması için bizzat basket hocamız ne yaparsanız yapın baskette oynasanız boy uzamasına yardımcı olmaz ballı süt içeceksiniz demişti ve bunun üstünde çok durdu. Tabiki genetikte var ama ballı sütü de inkar edemem :)
(10,023 puan) tarafından
Kiz yok bizde icerdik ictik balli pekmezli Allahim deli gibi sut ictik ama yok :D senin boyun kac
(180 puan) tarafından
170 cnm
(10,023 puan) tarafından
Bende 1.57 :D asla inanmiyorum o yuzden sute falan
0 oy
(891 puan) tarafından
Yok ya temiz değil bu ürünler bence hiç almayın kaç yaşında çocugunuz 
(473 puan) tarafından
4 buçuk. Bnde babada minyon tıpız. Kızım uzasın istiyorum
(891 puan) tarafından
Bol yoğurt süt peynir ve kefir ürünlerinden yemesini sağla birde takviye olarak balık yağının kalitelisini bul ama eczanede ki dandik ürünlerden değil onlar çürük balıklardan yapılıyor araştırmıştım baya bi kalitelisini bul günde bir ölçek ver hemde iştah açıyor ben benim oğlana 3 4 yaşındayken çok sütü seviyordu süt içirdim birde ozamanlar herbalife diye bir marka vardı onun balık yağını alıyordum kapsül şeklinde ama onu ağzında patlatıp yemeyi çok seviyordu ondan içirdim hep şuan baya pahalı tabi ama çocuk için değer bence :) şuan 11 yaşinda 156 boyu var
(483 puan) tarafından
Balik yağı olarak mollers cok guzel balik yağı kullanırken arti bir de e vitamini kullanmak gerekir ki radikal yüklenmesi olansın diye yanlış hatırlamıyorsam mollersde hersey uygun bi de artik sutu kefir yogurt peynir olarak tüketilmesi öneriliyor sadece sut olarak değil de
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Bence bu da fenomenlerin patlattığı bı ilaçtır. Boy.uzatan bı formül olsa bu kadar ucuz olmaz diye düşünüyorum. Sağlık ocağındaki hemşire bana avokado yesin demisti
(473 puan) tarafından
Bnde öyle düşünmedim değil. Ucuz geldi merak ta ettim açıkçası
0 oy
(1,072 puan) tarafından
L arginin boy uzatmaya katkı sağlıyormuş. Argivit in de ürünü var eczacı önerdi aldım bende. Tabi multivitamin gibi bir sürü vitamin var içinde arginin de cüzi kalır içinde . Genel sağlığına katkı sağlasın diye kullanıyorum. 250 300 TL civarı olması lazım 
(483 puan) tarafından
Vitamin değerlerine bıktırmadan  multivitamin kullanmayın bence çünkü a d e k vitaminleri yağda depolaniyor ve fazlası vücuttan atılmıyor fazla olan hersey zarardır
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Argivit focus kullandim boy uzama olmadi simdi 4 cm yasitlarindaan geri ocean nin kini aldm ins faydasi olr
0 oy
(891 puan) tarafından
Bunu değil de argiviti duymustum bence ona da bir bak ama focus olanina bak
0 oy
(252 puan) tarafından
Kajunun boy uzatma etkisi oldugu kanitlanmis gunde 5 10 tane yedirin
0 oy
(483 puan) tarafından
Bu aralar bu takviye gıdalar mercek altında ben olsam kesinlikle vermem tayyar özün bilmem şu zuhre ananın bir suru sıkıntısı cikti nefret ettim hepsinden ben zuhre ana almıştım sadece ama ona bile pişmanım benc3 en güzel kalsiyum ve d vitamini desteklemek spor yaptırmak genetikte yatkınlık varsa muhteşem olur bunlara hic bakmayın 
0 oy
(576 puan) tarafından
Trendyoldan cocuk İcin Birsey alma bence bizde kullandık boy uzaması için argavit şurubu kullandık doktor vermişti beş ay kullanılacak dedi 
0 oy
tarafından
Diyorla olmuyor canım :) bir çocuk doktoruna götür iyice araştırılsın boyu uzamıyorsa ve bunu direk doktora göster kullanılabilir mi diye
0 oy
(1,629 puan) tarafından

image

Bende bunu alıyorum 2. Şişeye geçtik tavsiye üzerine aldım tadı falan çok güzel oğlum bayılıyor 10 gündür başka ilçaları olduğu için ara verdik birse bunun yorumlarını oku istersen 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 14 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
20 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
19 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,267 cevap

34,836 kullanıcı

...