0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Nasıp olursa yarın dıreksıyon dersim başlayacak bi yer dedıler hoca ordan alacak isim verdiler bi . ne kendını tanırım bılmıyorım hoca arıyor dımı oraya gıdınce . Umarım kolay güzel geçer ehlıyetı olanlar tavsıyenız var mı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arıyor rahat olabilirsin. Heyecan yapma desemde yapicaksin :) zamanla gecer oda hayirli olsun ehliyetin :)
(385 puan) tarafından
Sakin bi yapım var ya ıllakı yaparım da kolay adapte olurum. Biraz sürmüşlğğm var denedım ama orada sil baştan olurum eşle öğrenılen çok gecerlı olmuyormus:) eşim kotu degılsin ama dururken ani frene basıyorsun git öğren bizim arabayı yakma dedı:)
tarafından
Araban varsa bence alistirma yap surekli deneme yap kacirma firsati ya ne kadar sakin olsanda insan nedense ehliyet kursu hocalarinin yaninda heyecanlaniyor :) biz ejliyeti aldiktan sonra araba dusunuyorduk ama o zaman olsaydi ben sinava kadar kesinlikle arabmla deneme yapardim sinav günu cok pismanlik yoksa insallah gecersinde dedigimi yasamazsin.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Panik yapma hata yapmazsın zaten sınava kadar hocanın kontrolüaltındasın odaklan sadece kendiliğinden gelir panik olursan sürekli haya yaparsın çabu çok kaybedersin birde maddi olarak düşün artık çok pahalıymış galiba kendini gazla arabayıda gazla al o ehliyetı :D❤️

(385 puan) tarafından
10bin pesın verdım sadece kursa :) 800 de iki sınav için berdım . Ehlıyet zamlı olabılır yetısemezsem yılbaşına en son 3250 idi çıkarması :)
tarafından
Yaparsın yaparsın sakin bir yapın varmış denemişsiniz de :) ben panik atak olduğum halde aldım kııız :)
0 oy
(354 puan) tarafından
Benim hocam arardı hergun tavsiyem Sana hiç heyecan yapma bilmiyorsan da utanma zaten oraya öğrenmeye gidiyon inşallah sınavın da iyi geçer Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(339 puan) tarafından
Sen diğerlerinden ben de senden bilgi almaya geldim :D Teorik kursu bugün bitirdim yarın harcı yatırıp sınav tarihi alıcam. E-sınav nasıl oluyorsun çoklu ortam mı yoksa görmüyor musunuz birbirinizi bölme falan varmı? Sorular zor mu? Kelime oyunları çok yapmışlar mı? Çalışmak için önerdiğin bir site var mı? Aydınlatırsan beni sevinirim :) Umarım seninde iyi gider ve alırsın ehliyeti ❤️
(1,740 puan) tarafından
Merve arkadaşım geyikli uygulama var onu tavsiye ederim günümüze yakın olan sınav sorularını yayinliyolar hocamız onu dedi ben ona çalışıyorum ocak ayının başında yazılı sınavım olacak teorik dersler bitti
(339 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️ indiriyorum hemen benimde sınavım 1 hafta sonra olacakmış. İnşallah kazanırız :)
(1,740 puan) tarafından
Aynı anda olur cnm sinavlarimiz muhtemelen o zman rica ederim inşallah geceriz
0 oy
(299 puan) tarafından
Valla biz büroya gidiyorduk hoca ordan bizi alıp ders yapacagimiz yere goturuyordu bilmiyorummmm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 763 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 101 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı