0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar günaydın şimdi ben çalışyorum eşimde ayni kayinvaldem de çalışıyor az önce aradı izin almış bugün izinliyim akşama bize gelin köfte vs yapalm dedi yiyelm dedi ama ben zaten 6'da cikiyorum eşim saat 7'de burada oluyor ben çocuğu almaya gidecem anneme felan derken saat 8 gibi orda ölürüz biz ee araba da yok ve ayriyeten anneme yarın misafir gelecek annem dünden dedi bugün bizde kal bana kurabiye vs yap diye bende ben annemde kalacağım misaifir gelecek kurabiye felan yapacagm dedim bozulur gibi oldu kapattık. Ama bende iki hafta önce çağırmıştım onu bize gel diye kendisi arkadaşının düğününe gitti diğer hafta da oğluna gitti mesela sizce ayıp olmuşmudur 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yo niye ayıp olsun ki bunlar olabilecek şeyler 

(60 puan) tarafından
Ya ne bileyim canm bozuldu gibi oldu ama ben çalışyorm gerçekten yoruluyorum bir de anneme söz verdim yoksa belki giderdim. Ama anlamıyorlar bizim oraya gitmemiz iki otobüs degistirmemiz lazm geç saate kalmış olacagz
tarafından
O zman hiç düşünme sen birde sabah işe gideceksin çalışmadığıniz bir gün telafi edersiniz
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Yok ne ayıbı deseydın kı yoegunum uyumam lazım bırde anneme onceden soz vermstım ondn baska zmna yapalım gelelelım de aman o ne dems bu ne dems dersek kahırdan oluruz herhalde bende artk takmmaya calısyorum ınsanı sadece uzulen bız oluyoruz
(60 puan) tarafından
Bende aşırı takıyorum ayıp oldumu acaba felan diye, dedim başka zaman yapalm diye bozuldu ama
(880 puan) tarafından
Yok takılma oda yapms sana hıc takıyormu yok bence umrumzda olmasn boyle seyler helkı calısan ınsan olsam hıc gıtmm ayda yılda 1 gıderum o yorgunlukta bayılırım
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Olmadı neden olsun önceden ayarlanmış bişey sonuçta öyle olmasaydı giderdin ztn o istemiş heves etmiş seninde işin olunca hevesi kırılmıştır ondandır
(60 puan) tarafından
Öyle evet ama bilmiyorum ben çok takıyorum ayıp oldumu diye emnm o gelmediğinde bu kadar takmıyordur
(1,780 puan) tarafından
Her insan aynı değil bazıları çok takar bazılaeı hiç takmaz
0 oy
(985 puan) tarafından
Olabilecek bir durum alınganlık etmiş 
0 oy
(583 puan) tarafından
Yok kız ne ayıbı çalışan insansın normal yani böyle şeyler 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Neden ayip olsun onceden yapilmis planin snucta

İlgili sorular