0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Yeni bir diyet gördüm ne kadar sağlıklı tartışılır tabi ama kısa süreli denenebilir. Sabah 3 haşlanmış yumurta, öğlen 3 haşlanmış yumurta ve 1 elma, akşam 3 haşlanmış yumurta ve bir çay bardağı yulaf lapası. 10 günde en az 5 kilo garanti diyor. İşe yaradığından eminim çünkü baya bir kalori açığı oluyor ama aynı zamanda protein artışı olduğu için ve tok tuttuğu için halsiz bırakacak bir diyet değil lakin günde 10 yumurta kim yiyebilir tartışılır yumurtanın fiyatı da ayrı bir konu zaten.

9 Cevaplar

+1 oy
(1,538 puan) tarafından
O yumurtaları ben yerim eşim de nere gitti üç günde bu yumurta diye beni kovalar☺️☺️
(1,893 puan) tarafından
Olsun yine de devlet baba sağolsun yumurta da yemeyelim :)
-Reklam-
+1 oy
(10,384 puan) tarafından
Böyle yapılan diyette verirsiniz ama hızla da Alırsınız. Sürdürülebilir hale getirin diyeti uzun sürede verin daha sağlıklı olan bu. Üç yılda aldığınızı üç günde veremezsiniz. Yağ hücreleri kısa sürede eski forma girer en ufak bir pes etmenize bakar
tarafından
Kız 3 yılda almadık ki hamileliğin son haftasında aldım ben ahahaha :D
(1,893 puan) tarafından
Bebeğim ben zaten 55 kiloyum burda diyet arayan oluyor diye attım:)
(10,384 puan) tarafından
E ben de arayana dedim çiçeğim o zaman :) böylesi sıkıntı zira
0 oy
(603 puan) tarafından
Denenebilir ama biraz dukan diyetine benziyor.protein ağırlıklı beslenmek.Sabah akşam yumurtayı da insan nasıl yer bilemedim tiksinti yapabilir.Böyle tek besinli diyetleri istikrarlı yapmak zor 
(1,893 puan) tarafından
Evet yani sürekli haşlanmış yumurta yemek çok zorlayıcı olur yoksa baya tok tutar baya da kalori açığı olur
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Ben 2 gun filan yaptım midemi bulandirdi artık haşlanmış yumurta yiyemiyorum :'(

(1,893 puan) tarafından
Evet yani başka bir şey olsa belki de yumurta tiksindirir insanı
0 oy
(178 puan) tarafından
Kiz bugün herkes diyet paylasmis:)))
(1,893 puan) tarafından
Ben de görünce bir tane de ben atayım dedim :)
0 oy
(982 puan) tarafından
Hahahahahahahaha yumurtaya ağzını sürmeyen ama diyet yapmayı çok seven ben:))))
(1,893 puan) tarafından
O zaman reklamı atlayıp başka diyetlere bakman lazım çünkü bu yumurta seveni bile bayıltacak bir diyet  :D
(982 puan) tarafından
Düşününce bile midem bulanıyor :) gerçekten yapanlara Allah sabır versin
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Yumurta dan tiksinmek için yapılmış bir diyet gibi geldi :D sabah öğlen akşam yumurta yersem ömrümün geri kalaninda yumurta yiyemem sanırım:D
(1,893 puan) tarafından
Haşlanmış yumurta bir de rafadan falan olsa yine idare eder
0 oy
tarafından
Bu kadar çok yumurta sağlıklı değil herşeyi dozunda yemek gerekir 
0 oy
(169 puan) tarafından

Ben hiç böyle diyetler yapmadık hamilelikten önce 74 idim 67 e düştüm hamilelik düşündüğümüz için biraz vermek istedim verdim üstüne hamile kaldım bulantı derken 66 65e düştüm kilolarım kalıcı şekilde verdim yani sabahları limonlu su kahvaltıda haşlanmış yumurta yarim dometes salatalık az peynir zeytin hafif şekerli c ay arada limonlu yeşil c ay içerdim ama ben sıkardım içine limonu akşama doğru da tiktokda gördüğüm salata tariflerini yapardım ve bol su içerdim ekmeği de az tüketirdim ama ilk etapda yağdan değil ödemden gidiyor sonra yağdan kalıcı oluyor mideniz de küçülüyor gece yatmadan öncede ya ayran detoksu içerdim ya da yoğurt kürü ve hep sevdiğim şeylerdi o yüzden hiç midem bulanmadı şuan hamileyim mesela midem küçüldüğü için yediğim şeylerde tok tutuyor beni ve az yiyorum 12. Haftada daha - ile gidiyorum Ama iştahım açılmaya başlıyor gibi inşallah fazla kilo almadan tamamlarım:)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 296 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ektn (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...