0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Takibimi özelde yaptırıyordm ama doğum yaklaşınca araştırıp iyi bir doktor için yeni açılan şehir Hastanesi'ne aldım bu gördüğüm ilk ve son temiz devlet hastanesi olabilir keşke temiz kullanabilseler  neyseki dogumumyakin malum insanlar mahvetmeden doğurabilirm doktorla enerjim tutarsa :) 

image

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

İkinci doğumumda bizim buradaki şehir hastanesi de yeni açılmıştı. Tertemiz, ilgili doktor hemşire ebeler ve olabildiğince az suriyeli( yabancı uyruklu) hasta vardı. 2 senenin sonunda maalesef berbat bir hal almış.  :)

tarafından
Burası da aynı olue merak etme :) artık yetmeyince koca binayı kadın doğum yapmışlar
tarafından
Ahah evet  :)şehir hastanesinin güzelliği bu. Her bölüm için kendine özel bina oluyor. Kapsamlı oluyor herşeyi.
tarafından
Burdaki üremeye anca yeter :)
-Reklam-
0 oy
(14,436 puan) tarafından
Hangi şehir ? 

Bizimkiler de çok temiz kız sanırım şehir hastaneleri hep temiz böyle 
tarafından
Antep canım malum burda yeni bir Suriye cumhuriyeti var ya hastaneler rezalet
0 oy
(5,378 puan) tarafından
İnşallah iyi bı doktor çıkar canım sirani bekle ilk şirin sonra ben sonra Hatice ve senn:))
(11,038 puan) tarafından
Kötüyü çağırma hayal iyi düşün iyi olsun.
(5,378 puan) tarafından
Elimde değil ki  illa insan dusunuyo
(11,038 puan) tarafından
Bişi çıkmıcak bak gör, dua et sen bol bol
(5,378 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım müsaadenizle as uyuyayım kalabalık geldi uyku yine ,,:)
(11,038 puan) tarafından
Ben de gidiyom uyumaya birazdan hadin görüşürüz :*
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Yalnız bekleme alanı ne güzelmiş öyle ☺ temizliğin yanında ayrı bi özen de var adamlar yapmış beğendim :D 
(11,038 puan) tarafından
Naptın girdin mi doktora? Nasıl beğendin mi? Ne dedi bebiş için?
tarafından
3 kişi kaldı canım hastane çok iyi müthiş temiz şuan doktoru da beğenirsem buraya karar veririm diğerleri çok hızlı çıkarıyor benimki yaklaşık 10 dk bir hasta çıkarıyor çok ilgili demişlerdi bakalım gorucez
(11,038 puan) tarafından
Hadi inşallah yaa.. Haber et sonucu
tarafından
Herşey yolunda doktoru çok beğendim gayet ilgili önerdikleri kadar varmış
(11,038 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına, hadi hayırlı olsun yeni doktorun :)
0 oy
tarafından

Bizim hastaneler ne kadar yıpranmış olsun tertemiz oluyor sjsjsj helal olsun sakarya <3

tarafından
Kız orda Suriyeli mi var
tarafından
Burada pek Suri yok sjsjshs gerçekten çok temiz tüm hastaneler tuvaletleri fln bile temiz
tarafından
Kız bizim ordada öyle ama burası Antep :( onlar tam da burda halk da çok pis şehir olarak pisler annem düğüne geldiğinde şaşırmıştı bu şehir de neden heryer çöp diye
tarafından
Ayy aklıma şey geldi tiktokta bi kadin vardı halilişkonun annesi kıyafetlerle birlikte çocuk bezini makinaya atardı  makinada ne ararsan var o derece aşırı şaşırmıştım sen boule diyince demek orası öyle sjsj
0 oy
(9,314 puan) tarafından
Yeni açıldığında Adana şehir hastanesi tertemizdi, 5 yıldızlı otel gibiydi. Yeni orda doğum yaptım, giderleri kokuyor, bazı yerler kırık. Yazık yani ne diyeyim
tarafından
Ben neyseki su haliyle doğuma giricem 3 ay var
0 oy
(7,839 puan) tarafından
İstanbul Kadıköy' goztepe şehir hastanesinde boyle tertemizdi ben doğum.yaparken yürüyen merdiven falan vardı sasirmistim
0 oy
tarafından
Ayyy tertemiz ne güzel 
0 oy
(1,779 puan) tarafından
Etlik şehir hastanesinde boyle temizdi bn doğum yaptigimda 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 767 göst.