0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (148 puan) tarafından
Selamün aleyküm hanımlar size bir sorum olacaktı kızım 4 aylık oldu saçları çok dağınık çıkıyor acaba bu minik lastiklerle bir iki yerinden bağlasam olur mu kaç aylık olunca  bağlaniyor bilen var mı 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok sıkı olmadığı sürece bağlanır
-Reklam-
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Bebegin saçına bağlı abimin kızı çok saçlı gözüne giriyor 5 aylık tepeden üst kısma takıyorlar 

Benim kız o aylarda keldi anca 9 10 aylık taktik 
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Baglaniyorsa bağla canım 4 aylıkken bagliyordum ben 
0 oy
tarafından
Ben 1 yaştan sonra takmaya başladım acıtmadan şimdi 2 yaşında saclari tam bağlanıyor rahat rahat yapıyorum 
0 oy
(562 puan) tarafından
Benim kızımda 4 aylıkken saçları hep yukaridaydi elektrik çarpmış gibi bende lastiklerle fazla sikmayacak şekilde bağlıyordum
tarafından
Kız güldüm istemsizce elektrik çarpmış gibi diyince u
0 oy
(4,230 puan) tarafından
Canim toplayabilirsin ama o lastik tokalar cok acitiyo saci cekiyo plastik oldugu icin. Orgu citcitli tokalar var onlarla da tutturabilirsin gozune gelen kismindan
0 oy
(7,647 puan) tarafından
Madallah sacli bor bebeginiz var demekki bizimde oyle ben o tokalarla bagliyorum sekiller veriorm 3 aydan beri takarim yoksa gozune giriyor agzima giriyor 7 aylik suanda
0 oy
tarafından
Saçı olmayan bebekler için bile tokalar var artık canım. Kızımın çok az saçı vardı bebekken misafirliğe filan giderken hep öyle kullanıyordum ben. Biraz uzadı normal lastik tokaları bir iki tur döndürerek takıyordum. Ama şimdi ne toka, ne şapka bir şey istemiyor kafasında. 
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Benimde kızım 4 aylık ilk kez saçıni bağladım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 445 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,014 soru

11,375,541 cevap

34,860 kullanıcı

...