0 oy
144 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,062 puan) tarafından
Bir bütün piliç parçalanmadan fırında pişirmek istiyorum ama daha önce hiç yapmadım hazır pişmiş satılanlar gibi onların tadını seviyoruz ama pahalı dedim ki ben niye yapmiyim ama pişer mi nasıl olur ? Yapan varsa nasıl yaptığını yazabilirmiiii

7 Cevaplar

0 oy
(1,550 puan) tarafından
Pisiyor da bnce önce biraz hasla cnm sonra at firina
(1,550 puan) tarafından
Fırın poşeti kız öyle dyodular
(1,117 puan) tarafından
Yok kız ☺️olur mu  denmelere bakılırsa herşey kanser ediyor diğer türlü kurur baya böyle sanki hazır almışsın gibi oluyor
(1,550 puan) tarafından
Ayn. Kız biliyom herkesi dinlememek Grek oncedn yapyodumda şimdi bebeler var dye yapmiyorm:)☺️
(1,117 puan) tarafından
Yap kız bebelere de göğüs ile çorba yaparsın
(1,550 puan) tarafından
Ypiyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Tereyağı dışarda bekletip köri tuz toz biber fln karıştırıp derinin altından üstünden her yerine sürüp fırın poşetiyle veriyodum çok da güzel oluyodu bayrağıdır yapmamıltım aklıma geldi ☺️ bi iki de sarımsak atıyordum bütün olarak poşete
0 oy
(799 puan) tarafından
Öncelikle ben içini soğanlı karabiberli pilav ile doldururum dikerim ve başlarım yarım saat koysan yeter sonra çıkarıp üzerine salçalı yoğurtlu sos yapar sürer fırına atarım bir diğer tarifte iç doldurmadan soslayip fırın poşetine koyup atarım oda lokum gibi olur 
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Ben hiç haşlamadan sadece fırında pişiriyorum. Zaten kızarana kadar tut pişer. Gerekirse bi ara altüst et sonra yine üstünü kızart. Butları kes ama koparmadan, bide göğsüne çizik at biraz yayılsın daha iyi pişer 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Ben kavanozda yapıyorum parçalanmadan çok güzel oluyo
(4,547 puan) tarafından
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Güzel oluyor canım Tavuğu yıka yağla tuzla guzelce fırın poşetine biraz un (1 kaşık kadar) koy her yere yaydır unu poşetin  tavuğu koy sonra içine 1 2 bardak su dök bağla poşeti tepsiye koy üstüne çatalla delikler aç

1 1 buçuk saat pişir kontrollü 

Yanına pilavda yap

Tepsiye dok pirinci tavuğu çıkarınca suyunu pilava dök karıştır üstüne tavuğu koy yanına salata ayran ohh
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Önce düdüklüde hasla sona pisir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 348 göst.
0 oy
10 cevap 362 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 233 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 268 göst.
3 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...