0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (2,883 puan) tarafından
Kizlar sabah olayı anlaltm eşim kumar oynamış kartlar da borç içinde diye eşim kaynima anlatmış adliyeye gittik bosnacak faln , aradı evdeysen yanina gelen dedi gel dedim ,, diyor daha önce oynamış borcu kapatmis ama yasa dışı hesaba para gelince onun cezası gelmiş bnde çok kızdım kavga ettik buyuzdn dayimida çağırdım ağzımıza geleni aoyeldik dedi  oynamiyor anneminde haberi varmış ona dert yaniyormus halledecez toplayıp borcu odiycez bidaha yapmasın diye elimizden geleni yapacaz dedi bnde inanam dedim yerinde olsam 1 TL bile vermem snnde ailen var ne diye abinin keyfi borcunu ödüyorsun dedim tükendim dedm agldim ,, bizi rezil etti pislik içinde koca bir öfke var , beni ***** yerine koyduğu yetmiyor aielsinide kandırıyor sanki odeseler yine yapmayacak ozmanda söz vermişti ,kaynmda bidaha bize.demeden boşanmaya faln çalışma dedi yazık 2 çocuğuna var duzlwecek abim diyor ben konuşmuyorum eşle 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yazdıklarından hiç birşey anlamadım:) 

Yani o kadar karışık anlatmışsın ki konuyu yazım hatasıda çok yorum yapamadım 
(120,123 puan) tarafından
bemde anlamadim
(1,119 puan) tarafından
Ben anladım kız eşi kumar oynamış 2 defa hatta veya daha fazla kez olmuş kaynı gelmiş işte abimden ayrılma biz borcunu ödeyeceğiz düzelecek abim falan diye kadın da demiş senin ailen var neden abinin borcunu ödüyorsun kardeside  boşanma falan demiş işte
(120,123 puan) tarafından
gelde eltisinin yerinde olupda delirme
(1,119 puan) tarafından
Vallahi ben birine üç beş verse deliriyorum:d
-Reklam-
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Bir insan bi şeye batdiysa cıkamaz icinden cıksa bile susar yani kumar hastalık yene oynar
0 oy
(4,053 puan) tarafından
Kumar oynayan biri asla durmaz asla. Para bitince tamam bıraktım der ama parası olsun ilk işi yine kumar oynamak olur. Kusura bakma  çok acı bir gerçek bu.
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama ağzının payını verseydin bu ilk vukuati değil diye. Ayrıca bosanirsam size mi soracağım deseydin
0 oy
(674 puan) tarafından
İnşallah son olur ama benim fikrim huylu huyundan vazgeçmiyor 
0 oy
(13,868 puan) tarafından
Canım bu ilk sorunu değilmiş hep alttan almışsın affetmişsin üstüne ikinci çocuğu yapmışsın düzelir diye beklemişsin belli ki ama düzelmez düzelmiyorlar boşuna kendini kandırma bence bir karar veriyorsan arkasinda dur eşine de kaynına da aynı şeyi söyle Yazık benim iki çocuğuma bu evde böyle bir babayla büyüyecekse gerçekten yazık :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 506 göst.
0 oy
3 cevap 164 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mirac07 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 426 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 382 göst.
9 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ebruli44. (20 puan) tarafından soruldu