0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Ya rutin haline dönüştürdü eve geliyor yemek yemiyor ki yemek yapıyorum hemen kahveye arkadaşlarının yanına gıdekende çocuklar aç mı tok mu uykusu var mı dıye sormadan annesine alt kata bırakıyor dünde yemek yedik kaynanamda o gitti kahveye ama hemen geldi çocuklar durmuyordu eşim gelcek diye kalkmadım yardım eder çıkarız diye gelmıs çay yapın çay iççem diyor bende sinirlendim zaten çocuklar deli etti beni o çay keyfine düşmüş haftanın yedi günü varsa her gün kahvede bir gün evde gecırelım dıyorum yok orda yıyelım ıcelım e benim yaptığım yemekler çöpe gıdıyor küsünce kardeşinden yemek istyor ben yemek yaptığım halde neyse o çay diyince bende evde oturup bızle bir bardak çay içmiyor buraya gelince çay tutturmuş sanki biz evde çay yapmıyoruz dedim ben çıkıyorum sen kalırsan kal dedim ıkı çocuğu aldım çıktım gelince trıp attım ınsan önce cekırdek aılesıne vakıt ayırır dedim bugünde yıne aldı çocuk aç nereye götürüyorsun dedim sanane deyıp ındırdı asagı seytana uysam bağırıp cagırcaktım alt katta eltım var diye sesımı çıkarmadım çocukların da duzenını bozdu yıyen çocuğum yememeye basladı

6 Cevaplar

0 oy
(8,908 puan) tarafından
Çocukları al Bi süre ailene git burnu surtsun
(1,117 puan) tarafından
Gayet mantıklı birşey demiş canım annem çağırıyor de al git
(230 puan) tarafından
Üşenmek değil ben bi kere anneme küs gittim boşanma aşamasına geldik ve şu an annemin yeni torunu oldu onla ılgılenıyorlar yeni geldik ordan krdesım kaza gecırmıstı onun ıcın gıttık geldik
(230 puan) tarafından
Şey diye mesaj atasım bugün eve gelme annende yat seni evde ıstemıyorum diye
(1,117 puan) tarafından
Asıl böyle yaparsan daha kötü olur
(230 puan) tarafından
O kadar sınırlıyımki aslında arayıp sımdı o lanet kahveden geldin geldin yoksa seni boşarım bu çocuklarla kafayı yıcem durmuyorlar hastalar bi kere ayağında sallamış adam değil altını almış değil
-Reklam-
0 oy
(230 puan) tarafından
Kızlar akıl verır mısınız bugünde o trıp atıyor bana sanki ben annesıgıle yasak koydum ama her gün her gün gıdılmez ki bizim evimiz yokmu ya 
(933 puan) tarafından
Vallahi ilk evlendiğimde hergun giderdik brnim iki çocuk oldugitmiyorum artık hafta da bir felan giderim ama esim günde iki kez gider en sonunda diyorum git orda yasa artik
(230 puan) tarafından
Evet bende bunu diyorum biz aılemıze gıdelım desek saat bıcerler bi taraflarını yırtarlar ben bu rahatsızlığımı esıme annesıne kızkardesıne hepsine söyledim haftanın bir günü evde onda da bızle degıl sızle oturuyor o güle değil çocukları alıp orda oturuyor dedıkodu yapcak ya arkamdan mesela bana hıc bısey anlatmaz danışmaz hıc ozelımız yok her şey onlara anlatıyor bugün bana surat asıyor sanki ben yasak koydum zaten benim çocuklarım bütün gün orda ınsanlarda bıktı artık napcagımı şaşırdım anca akşam gezsın artık zoruma gıdıyor ya
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Yemek için neden bekliyorsunuz yap yemeğini siz yiyin kendinize göre yapın bırak gitsin nerede yiyorsa yesin 
(1,925 puan) tarafından
Sen cok haklisin canim eşin saçmalıyor valla. Ailesi ile vakit geçirmesi gerekir ki çocuklarda birşeyler görsün ogrensin. Biraz tavir alman lazım, burada tek eşin suçlu değil kayinvalidende suçlu demesi lazım oğluna ama belli ki halinden memnun
(230 puan) tarafından
Görümcem şey dedi annem evıne gıt dıyormus esım çıkmıyor ınanırım çünkü nerdeyse yanımda kovuyor esım kalkmıyor
(230 puan) tarafından
Bir ara yine asagıdaydı eşim bağırdım bekar gıbı takılmak ıstıyorsan kal orda dedim çünkü ısten gelınce on dakka oraya uğruyor sohbet ediyor eve gelip duşunu alıp gıdıyo kaynanam kızım sen de gel otur dedi benim derdım senle değil oğlunla dedim
(1,925 puan) tarafından
Kötü bir durum senin için. Peki neden evlenmiş anne evine bu kadar merakliysa. Yazık yani seninde günahına giriyor.
(230 puan) tarafından
Evet hakkımı ödeyemez kahveye çıkardı ama bu kadar da değil ınanırmısım bu yaşta afedersin yatak hayatımız bıle kalmadı sanki ıcınde 60 yaşında bır adam var bız tanıştığımızda böyle değildi şimdi her şey aılesının ıstedıgı gıbı olsu ıstıyor
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Ay ben 6senedir böyleyim canim değişmedi ana kuzusu değişmiyor malaesef 
(230 puan) tarafından
Biz ölelim o zama aılemızden uzağız ha desek goremıyoruz hiç bi hayatım kalmadı benim yerimde başka bırı olsa bu adamı on defa aldatırdı
(2,697 puan) tarafından
Vala canım var benim ailem 10saatlik yol vala senede bı kere zor birakiyir her gitigimde kavga giderim zaten ama kendisi anasından ayrılmaz yani eve yemek yeme yatmaya ise zamanı oldukça ailesinde geçirir alaha havele ediyorum canim
(230 puan) tarafından
He vallaha annesıne de dedim annesi ben evine git diyorum gıtmıyor dedi ben dedim ben evde boguyorum onu ondan galiba gelmıyor zaten ısten güçten vaktı yok bıktım valla sevgı dılenmekten onu da geçtim ınsan o var çevremde tanımadığım bu sehırdeyım kimle guvenıp sohbet edeyım
(2,697 puan) tarafından
İşte biliyirlar kimsemiz yok biz gidemiyoruz rahatız benim eltim ayda iki defa ailene gidiyo 2hafta gelmiyor kocası sürünüyor resmen kaynanamda girumclwrerde dedim beni ksikaniyor sandılar kocamı daha cok bağladılar kendilerine
(230 puan) tarafından
Tam tersi esım diyor ben anneme sevıyorum sen kıskanıyorsun diye kıskanmak değil bu haksızlık sen aılenle vakit gecıreceksen benle niye evlendın
0 oy
(790 puan) tarafından
Anasının dizinin dibinde otursaymş niye evlenmiş.

O gitsin sen gitme çocukları da gonderme.ne güzel vala 
(230 puan) tarafından
Zorla goturuyor çocuklar zaten bugün kaynanamdaydı
0 oy
(12,954 puan) tarafından
O insin otursun sen çocuklarınla kendi evinde otur 
(230 puan) tarafından
Sorun orda çocukları götürüyor bazen o götürmüyor kaynanam ıstıyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ebruli58 (37 puan) tarafından soruldu