0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (532 puan) tarafından

KIZLAR MALUM YIL BAŞI GELIYOYA  BEN YILBASI KUTLAMAYI FSLAN SEVMEM CIDDEN AMA BU BENIM DUSUNCEM NE OYLE BAYRAM GIBI YA O YUZDEN BU YASIMA KADAR DA HIC KUTLAMADIK SATEN BENIM AILEMDE KUTLAMAZDI BABAM HARAM KIZIM  AMA 1 GUN SONRA NEREYE ISTIYOSANIZ GEZMEYE GOTURUYUM DERDI  NYS   EŞIMIN AILESIDE PLAN YAPMIS O GUN BI AKRABALARINDA TOPLANIVAKLARMIS TEYZESIGIL VE 2 AKRABALARI DAHA  AMA BEN GITMEK ISTEMIYORUM ESIMDE GIDELIM NOLUVAK ASKIM  MAKSAK KUTLAMAK DEGIL BIR ARSDA OLMAK DIYO AMA BEN ISTEMIYORUM  31 HAFTALIK HAMILEYIM VE ARTIK RAHAT EDEMIYORUM INANIN KIZLAR ILK GEBELIGIM BIDE HERKEZ BI ARSDA OTURUYOLAR KARISIK COK TERLIYORUM BAZEN YERDE OTURMAK ZORUNDA KALIYORUM VE KARNIM COK KASILIYO SIZCE ESIME NASIL BU DURUMU ANLATIYIM VE  GITMEYELIM DIYIM 2 HAFTA ONCE AILESIYLE VE O AKRABALARIYLA BERABERDIK DUN AKSAMDA YINE OYLEYDI   ESIMI KIRMAMAK ICIN GIDELIM DEDIM AMA YILBASINDA GITMEK ISTEMIYORYM

Hem canlarim bilen bilir esimin ailesiyle aramiz pek iyu drgil annesi uvey annesi ve esime  ben yokken cok cektirmis biz evliyken bizedr cektirfi bi sure ama ben esimle konusmustum o konusmustu kavga falan olmustu ben annediyle konusmuyorum anneme cok laf soylemisti benim aileme   

:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamile isen gitme ama eşinin gidesi varsa da o gitsin sen de annengule git 
(532 puan) tarafından
Yok kiz olurmu oyle ben hic biyere gitmek iatemiyotum o gun evde   olmak istiyotum annemlere gitsem belki esim oraya gelmek iatemiyon beni tek gonderiyosun ** aannenlere gidiyosun falan der belki ama  bak bu guzel fikir esim gitsin  ben evde kalirim da o evde beni tek birakmaz  en sonunda camdan atlicam :)))))djdj
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Ee canim guzel bir sekilde esinle konus evde ikiniz kutlayin
(532 puan) tarafından
Ha ha iste bu bekledigim cevep valla bende oyle yapicam napiyim   hem  heryere ben onlarla gidememki benim evim ayri yolum sapa     ben bunu halledicem  iyi gaze geldim gitmem ezimide gondermem :))))))ddjdjdhdjdb
(266 puan) tarafından
Yani yeni yildir bari sen evin bebesin girin yeni yila bide gitsende mecburr gidip yardimda edersin mecbur
(532 puan) tarafından
Yani  oturamiyosun ki millet sen gelin oldugun icin senin gozune bakiyo   valla ben gidemem esimede guzel bi dille anlatitim kim ne dusunurse dusunsun kiz valla dun aksam da ordaydik 4 aile toplanmislardi karnim orda cok kasilfi bide rahatta oturamiyosun   bugun sabaha kadar karnimin ici acidi kimse cocukdan daha kiymetli degil bisey olsa Allah gostefmesin  gelmeseydiniz derler belkide
(266 puan) tarafından
Tabikii boswer gitmee
(532 puan) tarafından
Yok gitmem kuzum cok saol  canim  valla kafam rahatlafi  ya iyiki sormusum  buraya
0 oy
(295 puan) tarafından
Rahat edemiyorsan gitme canım. Ama eşini de kırmadan anlatmanın yoluna bakma
(532 puan) tarafından
Tavirlarlarsa kenileri bilir valla  asil onlarin anlayisli olmalari lazim canim krnileride gormus gecirmis sonucda  valla ben   millet bisey demesinndiye gidicek bi insan degilim cidden dun aksam da ordaydik    bugun sabaha kadar karnim kasildi sanki kesik atiyolarfi uyuyamadim bile dogru duzgun  olan ban aoluyo kuzjm herkez ne dusunursen dusunsun napiyim
(295 puan) tarafından
Evet canım en iyisi boş ver kendi rahatına bak
(532 puan) tarafından
Saol canim valla kafama cok takilmisti fikir aliyim bi kizlardan dedim Allah razi olsun valla kafam rahatlafi ya
(295 puan) tarafından
Rica ederim canım takma sen hamilesin tabiki kendini dusuneceksin
(532 puan) tarafından
Valla dun gece aglicaktim ya bide hamilelikten dolayimidir nedir  saten dokunsan aglicam bide anlasilmayinca   daha kotu oluyotum sabaha kadar sacma sapan seyler geldi aklima   bebek de etkilenicek xiye korkuyorum
0 oy
(4,602 puan) tarafından
Gitmemek de haklısın İnşallah Eşin de vazgeçer gitmekten
(532 puan) tarafından
Aslinda cidden cok anlayisli biri ama ben ailesini sevmedigim icin   o yuzden gitmek istemedigimi.zannediyo  ama cidden artik rahat edemiyoeum  kasiliyo karnim surekli cok terliyotum falan  hamileligi bahane ettigimi dusunuyo sanirim ama bidaha konusucam bakalim valla guzelcr olmadi cok gitmek isterse askim sen git brn evde kaliyim dicem bakalim nr dicek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 238 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 511 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Miraysu (2,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 482 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde ece9000 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.