0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (1,461 puan) tarafından
Kalın polar hırkaları yağmurluğu falan var ama montu yok 2 yaşı bitecek Ocak ayında her yere arabayla gidiyoruz.sizce alsam mı bu sene mont.500 den başlıyor bebek montları en az 

29 Cevaplar

+2 oy
(4,612 puan) tarafından
Senin varmı montun cocugauna 500lirayı fazla mi görüyorsun ben öyle algiladim 
(2,724 puan) tarafından
Bana demedin de dikkatimi çekti yazdım burda hani böyle bir şey de var ya yoruma yorumla giriyoruz felan filan shshhssh
(4,612 puan) tarafından
Senin orda kar yağıp yagmagini ne bilcem.d
(2,724 puan) tarafından
Bilmem Meteorolojiye sor bakiyim izmir de kar yağacak mı diye
(4,612 puan) tarafından
Yok sana sormak lazım çok biliyon.d.d
(2,724 puan) tarafından
Yaşadığımız yerin iklim koşullarını biliyoruz çok şükür elhamdülillah
-Reklam-
+1 oy
(2,253 puan) tarafından
Kızım geçen kış 1 yasindaydi aldim büyük beden bu sene 2 yaşında tam oluyor şuan giuir seneye kardeşi 1 yaşına girecek onada giydiririm herhalde 4 sene götürür bizi☺️☺️☺️☺️
(1,461 puan) tarafından
Ohh maşallah ne güzel
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Hırka montun yerini tutmaz ki canım. Araba da olsa park VS hiç mi çıkmıyor. 
(1,461 puan) tarafından
Çıkıyoruz canım illa ki kcukk ya daha disariyla çok haşır neşir olmuyoruz ya acaba dedim seneye dahabiyi bı şey mi alsam
(10,230 puan) tarafından
Yok canım al bence e bebekte geçen 350 idi çok da tatlı montlar açıkçası mont için de iyi fiyat bence ki Sakarya diyorsun Sakarya soğuk öyle sıcak da değil
(1,461 puan) tarafından
Sıcak değil evet bu ara çok güzel gitti ama soğuk daniyi oluyor tabi
(10,230 puan) tarafından
Şu ara indirim kovala yakalarsın bacım seneye de giyer 3-4 al istersen ama al yani.
(1,461 puan) tarafından
Aynen 3-4 alayım
0 oy
(2,455 puan) tarafından
Benim kızım da 2 yaşında aynı sekilde araba ile gideriz her yere ama yağmurlu hava da hirkadir yağmurluktur olmuyor almak en iyisi geçen ay aldım oğlum la kızıma 500 e gelmişti ikisi
(1,461 puan) tarafından
Çok iyi denk gelmiş
(2,455 puan) tarafından
Şuan da 350 tl Hepsiburada dan almıştım kalitesi de güzel
0 oy
(4,194 puan) tarafından
Hangi sehirdesin canim, biz İzmir deyiz mont ihtiyacimiz oluyo. Parka falanda mi cikmiyosunuz. Ya da yurume mesafesi bi yere gitmiyo musunuz hic market vs. Ne boleyim polar hirka falan cok korumaz bence.
(1,461 puan) tarafından
Sakaryadayim.tabi illa çıkıyoruz da küçük ya sene lye mi alsam ki iyi bı şey dedim de
(4,194 puan) tarafından
Yani canim soguk olur oralar. Ben gecen sene bile aldim simdi 2 tane var donusumlu giyiyo. Bu sene aldigimi da 1 beden buyuk aldim.
İndirimleri takip et 3-4 yas al. Ben Mango dan kasim indirmde aldim 1000 liraydi 700 e dustu.
0 oy
tarafından
Bence almalısınn
0 oy
(3,054 puan) tarafından
Mont şart büyük beden al 2 sene giyer
(1,461 puan) tarafından
Öyle yapayım o zaman
0 oy
(3,364 puan) tarafından
19 aylik gecen sene almistik biz 2 3 yas bir tane annem aldi bir tane kardesim aldi 4 yas montuda var o da bebek gorme hediyesi olarak geldi valla buyuk geliyor montlari kolunu kivirip giydiriyorum ben al bence hasta olur cocuk bizde heryere arabayla gidiyoruz ama araba ısınana kadar alir sogugu
(1,461 puan) tarafından
Büyük beden alayım o zmaan seneye de giysin en azından her sene mont alacak değilim
(3,364 puan) tarafından
Al canım seneyede giydirirsin
0 oy
(12,895 puan) tarafından
Montsuz olmaz ki üşür illa 

Bizde her yere arabayla gidiyoruz ama sonuçta arabadan inince azda olsa yürüme mesafesi de olsa üşürler 
(1,461 puan) tarafından
Evet alayım en iyisi
(12,895 puan) tarafından
Kızımın da vardı ama yine tekrardan daha kalını aldım bir beden büyük olarak
0 oy
(261 puan) tarafından
Benimki 4 aylık İzmirdeyiz ona rağmen mont giydiriyoruz dışarı çıkarken :)
0 oy
(663 puan) tarafından
11 aylık kızımın montu var ne zaman yürüdü o zaman aldım 3 yaşına kadar aldım toplam 4 .5 tane montu var seneye iyice zamlanir bence şimdiden al koy
0 oy
(48,501 puan) tarafından
bu soğukta ne giydiriyorsun kışın ortasındayız 
0 oy
(299 puan) tarafından
Kız saçmalama bu soğukta çocuğu öyle gezdirme ne olur ne olmaz al tabiki
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Azcık büyük al 2 sene giyer en azından. Şimdi büyük durur biraz ama yine de montsuz olmaz yaa.. 
0 oy
(450 puan) tarafından
canım durumun yoksa e bebekte indirimde uygun montlar var bn yeni aldım çok guzel oğluma 300 tl
0 oy
(5,808 puan) tarafından
2 yaş küçük bir yaş değil kaldı ki şu saate kadar Polar hırkayla mı çıkardın buz gibi oluyor dışarısı araba ısınana kadar çocuk üşür alman lazımdı 
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Bizde hep araba ile gideriz ama ,ben 2 mont alıyorum her yıl biri ıslanınca diğerini giyiyor, iki yaşında benim oğlumda ama biz dışarı sık çıkıyoruz haftada 3-4 gün, hiç olmazsa bir tane olsun mont olur ya montsuz çocuk olurmu canım hasta olur acil bir yere gitmebiz gerekir  direk zaruri ihtiyaç paranız yoksa ikinci el uygun birşey temin edin ama yinede insan çocuğunu montsuz birakirmi 
0 oy
(831 puan) tarafından
Park? Bzm cocuk mu dışarı sevdası var bilmem 1 yaşında da montu giydi vala seneye olacak sekilde al Dursun  kar için ayrı park için ayrı fazla para veren biri dglm ama bu hassas nokta cünkü dışarı çıkmadan yapamıyor oglum seneye için de büyük aldm baya  
0 oy
tarafından

Al buyuk al senyeyede giyer 

Ben bunu gecen sene ekim 2022 de almisim 204₺ di  oğlum o zaman 1 yaş 3 aylikti 2/3 yas aldim bu sene tam oluyo suan 2 bucuk yasinda hem de kalin sicak tutuyo ve uygun 350₺ suan 

https://ty.gl/l4itcapld3o

0 oy
(9,503 puan) tarafından
Canım 2 yaş artık büyümüş ben 1 yaşına kadar sarıp sarmalardım ama 1.5 yaşında gerçekten monta gerek olduğunu hissettim çünkü artık yürüyordu. Sizin 2 yaşı bitmiş bence alınmalı. E bebekte geçen hafta güzel bir indirim vardı 600 tl mont beğendim 450 yl ye düşüyordu indirimle 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 116 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
2 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.