0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından

2 gündür bebeğim hasta doktora gittik çok şükür ciddî bir durum yok. Aynı zamanda diş çıkarıyor, çok huysuz ağlıyor sürekli bana gelmek istiyor bende elimden geldiğince isteklerinı yapmaya çalışıyorum.  Hastalığın vermiş olduğu rahatsızlık da var biliyorum. 11 aylık oldu ilk defa bu kadar zorlandım sinirlerim boşaldı 5 saattir uyutmaya çalışıyorum. İnanın ki yeni uyudu. Oturdum ağlıyorum eşimde oyalamaya çalışıyor kendince ama en fazla 10 dk  duruyor. Tek olmadığı mı biliyorum yazmak istedim sadece :'(

4 Cevaplar

0 oy
(293 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım geçer inşallah sabret. Buyuudlc sıkıntılar artıyor 
(12 puan) tarafından
Amin inşallah anne olmak ne kadar zormuş meğer:( Tabiki doğduğundan beri bana zor günler yaşattı ama bu geceki çok başkaydı
(293 puan) tarafından
Sabret canım geçer. Benim de ilk kızım dört buçuk yaşında ilk dört ay  ful ağladı . İkinci kızım da bir bucuk yaşına kadar çok iyiydi sonra kinbir buçuk yılda burnumdan getirdi gece gündüz ağladı hep aglasi ciğerleri patlarcasina su an üç buçuk olacak yeni yeni düzeldi.
Bu defa da 30 haftalık hamileyim hamileliğim çok kötü geçiyor. Allah yardımcımız olsun
(12 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun bütün kadınların annelerin ☹️
(293 puan) tarafından
Amin canım inşallah .
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
2 yaşında hala sallıyorum bende aglicam çok az kaldı 
(12 puan) tarafından
Keşke sallasam ne kucakta duruyor ne ayakta ne yanina uzanıyorum uyusun diye ilk kez bu kadar zor geçti. Allah yardımcımız olsun
(134 puan) tarafından
Öyle deme sallamak kolay mı buyudukce inat oluyolar kaciyolar ediyolar , ayağında sallamak ne demek bilmiyosun belli ki :) 3 saat salladiktsn sonra ayak mi kalkiyo kalçamı kaliyo acaba insan da tutulup kaliyosun , keşke bebek olsa da şuan o daha kolaydı gibi geliyo banada
(12 puan) tarafından
Bebeğimi ayakta salladım 11 ayına kadar nerdeyse ama sizin dediğiniz gibi hiç o kadar uzun sallamadım tabi Rabbim sağlık versin de mecburuz napalım yeterki onlar iyi olsunlar
(134 puan) tarafından
Aynen amin ,ah annelik niye cennet annelerin ayaklarınin altında derlermiş şimdi daha iyi anlıyorum
(12 puan) tarafından
Öyleymiş evet
0 oy
(1,613 puan) tarafından
Benim kızımda hasta 3 gün bugün tikaniyo uyuyamiyor aglamakta değil bağırıyor sürekli olarak zaten çıgıran bir bebek ve pazar gecesinden bu yana geceleri düzenli bir şekilde agliyo bağırıyor emerek uyumayı biraktiriyordum bide hasta oldu üzerine apartmandan imza toplayıp bizi evden çıkaracak alt diye korkuyorum o derece üst kattaki in çocuğumamı üzüleyim kendi kimemi bilemiyorum sürekli bizim kız uyandırıyor oda basliyo ağlamaya uykusuzum geceleri eşim işte gelince o kubuyuyacak ben mi kim daha yorgun bugün hesabı yapıyoruz öncelikli yatma sırası için buna rağmen bile diyemiyorum ilk 2 ay ki kadar bakımı zorlaştı diye daha beter günler geçirdim çünkü bu halimize şükür zor ama geçecek büyümek sancılı 
(12 puan) tarafından
Evet öyle Allah'ım kolaylık versin bütün annelere
(1,613 puan) tarafından
Anın cümlemize
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim kızımda bir ara böyle oldu salgın var dedi doktor benim 18 aylık hep kucağımdaydi indirince ağlardı 1 hafta sürdü iki kere götürdüm ikinci gittiğimde serumu iyi gelmişti tabi biri özel biri devlet rabbim tez zamanda şifa versin 
(12 puan) tarafından
Amin amin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 247 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Ftmaa (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 183 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu