0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Regl takip olarak hangi uygulamayı kullanıyosunuz hangisini önerirsiniz doğumdan sonraki ilk adetimi oldum 47.günde 

12 Cevaplar

+2 oy
(294 puan) tarafından
Takvimim kullaniyorum tavsiye ederim
(805 puan) tarafından
Peki canim mesela sende hiç bir belirti yokmuydu hani kist olduğunu anlamayız demi yada kistin ne gibi kötü ozellikleri var
(5,495 puan) tarafından
Yok canım sadece adet düzensizliği vardı ilk başta ayda 2 kere oluyodum 5 ay cerazette verdi onu kullandım ama fayda etmedi sonra tekrar gittim yazz verdi onu kullandım çok şükür onunla geçti birde cerazette den sonra regl olurken ağrım oluyodu başka da birşey yoktu
(805 puan) tarafından
Anladım saol canim benim adet olmadığından beri başım çok kötü agiriyor ya gözüme atiyor acaba ondan mı bilemedim ya
(5,495 puan) tarafından
Bilemiyorum canım çok geç koymuşsun inşallah herşey temiz çıkar
(805 puan) tarafından
İnsAllah teşekkür edrim canm❤️
-Reklam-
0 oy
(12,655 puan) tarafından
Pepapp kullanırdım ben iki senedir görüşmüyoruz regl le 
0 oy
tarafından
Takvimim uygulaması var memnunum bende 
0 oy
(1,514 puan) tarafından

image

Iki gün kala bildirim geliyo takvimim 

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Takvimin kullanıyorum 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bende takvimim kullanıyorum 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
FLO kullanıyorum ben 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Takvimin kullanıyorum bugüne kadar hiç yanıltmadı ☺️☺️
0 oy
(133 puan) tarafından
Pepapp bunu kullanıyorum ve motive edici msjlar gnderiyo istemsizce gülümseme olusturuyo yüzümüzde 
0 oy
(253 puan) tarafından
özellikle düzensiz adet olanlar.femometer kullansın.adetlerim düzensiz.adetlerim 32 ila 41 arası değişiyor bunu böyle kaydedince yumurtlama tarihimi sadece bu uygulama düzenli söylüyor en azından olduğu tarihlerde denk getiriyor öbür uygulamamlar düzenli adet olanlar için güzel.üstelik bu uygulama gebelik adet ne ararsanız içinde bilgi var.ben femometer aletide almışım ateşimi hergün ölçüyorum.ona göre yumurtlama tarihim doğru şuan.normal çubuk test yapıyorum.bakıyorum hem uygulama hem cihaz doğrumu diye.şimdiye kadar doğru ve çok güzel.buna yaptığın ovulasyon testleri ve gebelik tesleride ekleyebiliyorsun ona göre yorum yapıyor.akıntınıda kaydedebiliyorsun
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Peepapp kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Alyak (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Esra.tn (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...