0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (1,343 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrenince hayırlı olsun mesajı atmış sanki beni çok seviyor gibi normalde ne konuşur ne arar sorar bende artık aramiyordum hep ben mi yapcam diye görseniz mesajı bı samimi sanki hergun muhabbetteyiz niye bize kıymet yok çocuk olunca noluyor sadece sağol yazdım mesaja 

11 Cevaplar

+4 oy
(2,672 puan) tarafından
Arayıp sormasa da hamile oldum bir hayırlı olsun bile demedi demez misin ? İyi olmuş bence ne güzel yazmış 
(9,560 puan) tarafından
Bende görümcemle konuşmam ama hastalıkta geçmiş olsun sağlıkta hayırlı olsun derim yani ne var bunda
(2,672 puan) tarafından
Aynn yani hayırlı olsun demek için samimi olması gerekmiyor ki.
-Reklam-
0 oy
(933 puan) tarafından
Kiz ne güzel işte arayıp sormasın ne gerek var neyi takıntı yapıyorsun uzak olması her zaman iyidir bosver 
(1,343 puan) tarafından
Çocuğu duyunca niye muhabbet kurmaya çalışıyor onu anlamadım
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Arayipta bulunmayan şey ne güzel işte muhatap olmasın ki basın agrimasin
0 oy
tarafından
Benimkiler her konuda uzaklar çok yi bence dertsiz basina dert arama şimşek gibi cakiyorlar sonra insanı çileden çıkarıyor lar 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kendine sorun ariyorsun bence
0 oy
(665 puan) tarafından
Allah'ım burda daha ne tuhaflıklar görecem acaba:) kadın yazmasa görümcem bir hayırlı olsun demedi diye şikayet edersiniz şimdi yazmış yine yaranamamıs :)
(1,343 puan) tarafından
Yoo yazmasa daha iyi beni muhatap almıyor çocuğumu da almasın
(10,328 puan) tarafından
Çocuk sadece senin mi bacım? Kardeşinin ya hani aynı zamanda
(1,343 puan) tarafından
Kardeşine yazsın o zaman
(10,328 puan) tarafından
Ona deseydin bunu. Kardeşine yaz diye. Size atılan bir adım var istemiyorsanız eğer ben konuşmak istemiyorum demek gerekir
0 oy
tarafından
Mesaj atsa ayrı bir dert mesaj atmasa ayrı bir dert. Ne güzel işte hayırlı olsun diye mesaj atmış. Atmasa bu sefer atmadığından yakınırdın. Aranız kötüyse de bir adım atmış demektir. 
0 oy
(246 puan) tarafından
Allah sana başka dert vermesin tek derdin bu olsun ne güzel hayırlı olsun demiş bizde o da yok 
0 oy
tarafından
Soğuk bir mesaj da atmamış. Hiç atmayabilirdi de .

Bir de şu açıdan bak. Surat yapmamış etmemiş. Ne güzel gerektiginde muhattap oluyor işte. İstediğimiz bu değil mi zaten. 
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Aferin sana, sağ ol yazmış ne büyüklük yapmışsın. Kadın hayırlı olsun demiş olması gerekn bu. Şu tavrınız ile aslında sizi normalde arayıp sormamalarını haklı çıkaracak bir tutum sergiliyorsunuz. Yani bebek bir senin bebeğin değil kardeşinin bebeği yazması araması gerekir zaten o görevini yapmış. 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
cunku sen el kizisin olmasanda olur ama karbindaki bebek onun kanindan ve canindan bi parca
(1,343 puan) tarafından
Madem öyle doğunca görür onun canı mi kanı mi
(119,248 puan) tarafından
kiz ne kadar inkar etsende ayni kan ve ayni canlar ☺️ seni anliyom ama sende  anla hic bisi yapmamis olsanda el kizi olmam yeterli sevilmemen icin ☺️ kiz bebek halaya cekermid fazla takma ☺️
(1,343 puan) tarafından
Neyse ki kız değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 471 göst.
16 Şubat 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (311 puan) tarafından soruldu