0 oy
42 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından
1 hafta oldu. Dikişim 1 hafta sonra alınacak. Dikişler alındıktan sonramı taksam? Şimdi takınca rahat edemiyorum dikiş yerim inciniyor oturup kalkınca

3 Cevaplar

0 oy
(2,672 puan) tarafından
Estetik dikiş yapmadılar mı ? 
(328 puan) tarafından
Bende en üstdeki alınan dikiş şöyle anlatayım bakınca sadece herkesteki gibi cizgi var yani dikiş izi falan yok sadece her ucta dikiş sapı var onu sadece bir uctan çekib alıcak doktor
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Doktor 1 hafta sonra demişti bana ama ben bikini mankeni olduğum için acelem vardı eve gelir gelmez taktım hemde öyle bi takip siktim ki podyumlar beni bekler diye sezeryandan sonra zerre acı sanci hissetmeyen ben bin beter oldum 1 ay sonra takmaya başladım 
(328 puan) tarafından
Evet biraz agri oluyor diye bende 1 hafta kadar beklemek isterim peki 1 ay sonra nasil oldun?, gobek kaldimi
(8,900 puan) tarafından
Hafif kaldı maalesef :(((
0 oy
(1,204 puan) tarafından
3 sezaryenda da takamadım. Normalde acı eşim yüksektir ama ameliyat işinden tırsarım. Her acıda çıkardım ve pişmanım. İlerde rahimlerimi aldırmam gerekebilir. Onda inşAllah takacam. Kendim zayıf sayılırım armut tiptim zaten bide minnak göbüş istemiyorum yani 
(328 puan) tarafından
Egzersizle falan gidecek göbek degilmi korse takmayınca? Ben normalde takarımda sadece biraz acıtıyor dikiş yerime zarar veririm diye çıkartıyorum ama katlanılmayacak bi agri olmuyor
(1,204 puan) tarafından
Gider bence ama öyle bi vakit yok. Bakalım olur ilerde umarım.  Dayanılamayack ağrı değil ama sanki dikişin daha çabuk iyileşir diye kafamda kurduğum için olabilir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 101 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 154 göst.