0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar benim annem sürekli benden biseyler bekliyo evlerimiz çok yakın değil yine mesafesi var bana durmadan laf söylüyo hem kendi evimi hem onun evini temizlemek zorundaymisim mutfai dolabimi sil camimi sil bana sürekli böyle şeyler söylüyor ama ben kendi evime anca yetiyorum mesela pazardan lahana aliyo bana laf sokuyo sarmaya gelmiyon tek başıma yapıyorum diye ee ozamanalma alincada çok aliyomus yok dolaba aticam madem gözün almıyorsa sarmaya çok alma diyorum yine bana suç buluyor bugün boştum iisiimi gücümü yaptım ona dedim lahana sarmalarini haşla saralım gelcem dedim gelde içide sen yap diyor yani sürekli başkalarinin kızlarını övüyor bana o şöyle yapiyormus bu böyle yapıyormuş mesafeli olmak istiyorum bazen ama yapamıyorum abartiyomuyum

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uzak mesafeyiz çağırsa bilr seve seve yaparım ama kiz kardeşim var bana gerek kalmaz sjsjs
(278 puan) tarafından
Sorun yapmak değil siz bunu anlamamissiniz yapsamda kiymetim yok zaten bişey farketmiyo
tarafından
Kusura bakma bebeyle uğraşırken sadece 2 3 satır okuya bildim

Benim annem mesela yaparım ederim benim yanımda beni gömer ama arkamdan över bende anlamış değilim annemi
(278 puan) tarafından
Benimki beni yanımdada övmezzz arkamdanda gömer yani bsey farketmez:D
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Aynı benim annam gibi
(278 puan) tarafından
:((((( aynı kaderi paylaşıyoruz desene
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Sende başkalarının anasını öv 
0 oy
(5,832 puan) tarafından
Ben annemede kaynanamada gitsem temizlik yemek yaparım beklenti içinde oldukları için değil yaş olarak bana hizmet etmeleri hoşuma gitmediği için son Diyarbakıra gittiğimde bi kutu sarma sardım götürdüm mesela ama annem gel temizlik yap yemek yap vs demez. Derse herhalde bende yapmak istemem
(278 puan) tarafından
Gidince yapmak Ayri bişey ama annenin surekli gel benim evimide temizle demesi başka
0 oy
tarafından
Benim annem hiçbir zaman için öyle biri olmadı canım annemin ağzından tek bir cümle çıkar o da siz Ailenizle mutlu olun gerisini düşünmeyin gelir benim evimi de temizler bebeğime de bakar annemin evine gidince hiçbir şey elimi sürdürmez zaten Her şey tek başına halleder işine karışılmasını pek sevmiyor kimsenin kızını övmez bana karşı annenin kötü göstermek gibi olmasın da neden yaptığını Gerçekten anlayamadım ya senin kızın Can'ın bir tanem Neden böyle beklenti içerisine giriyorlar anlamıyorum
(278 puan) tarafından
Valla benim annem gelip evimi temizlemezz öyle , lohusalikta bile hep tektim ama hep laf sokar kendisi
tarafından
Üzüldüm gerçekten canım böyle olunca da insanın yapması gelmez annenin evine ğidip sağolsun benim annem lohusalıkta herşeyimi yaptı
0 oy
(119,251 puan) tarafından
keske yakin olsamda beklenti icinde olsa
onu her anne yapiyo bak benim kizim 21 aylik aay ben bile diyom yasitlarini ornek al sen mizmizsi  diye☺️
(278 puan) tarafından
O ayrı bişey ya neyse siz beni anlamıyorsunuz boşa yazmak istemiyorum iyi günler
☺️☺️☺️ gayet iyi anladimda benim yazdiklarim isine gelmedi sizede iyi gubler mutlu hafta sonlari
(278 puan) tarafından
Niye isime gelmesin Allah aşkına çocuğun şimdi ufak severken şakasına sen ne kadar mizmizssin diğer çocuklar gibi değilsin diyebilirsin ama büyüyünce bak o çocuklar şöyle sen şöylesin dersen çocuğun piskolojisinide bozarsin bide bu yönden bak
ailemde birden fazla pskilog pedegog var bozulmaz psikolojisi merak etme ;)
0 oy
tarafından
Annemin asla benden beklentisi olmadı olmazda
(278 puan) tarafından
Ne güzel valla

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 216 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 215 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu