0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Beş yaşında dün doktora gittik.Burnunda enfeksiyon çıktı yıllardır yok dil bağı var mı? Yok kulak testi nöroloji diye diye zaman kaybettik gerçekten her ayrıntıyı düşünmek gerekiyor fikir olsun diye yazdım daha bebekken KBB testi yaptırın zaman kaybetmeyin??

2 Cevaplar

+1 oy
(5,837 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yeğenimde peltek konuşuyordu meğerse geniz eti yüzündenmiş aldırdıktan sonra çocuk bülbül gibi şakıdı valla 
(3,895 puan) tarafından
Benim çocuğumda da sence var mı?
(5,837 puan) tarafından
Valla bacım enfeksiyon iyileşince tekrar baktır zaten cihazla bakınca anlıyorlar hemen geniz eti gerçekten konuşma bozukluğu yapıyor
(3,895 puan) tarafından
Doktor öyle dedi enfeksiyonu geçince gel tekrar bakalım dedi ilaç yazdı kullanıyorum dua et bacım.
(5,837 puan) tarafından
İnşallah bacım konuşma konusunda ne tür bir sorunu var cümle kuruyor ama peltek dmi
(3,895 puan) tarafından
Cümle kuruyor bazı harfleri çıkaramıyor dudağını öne getirip harfleri çıkarmıyor Yoksa cümle kuruyor.
-Reklam-
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Benim kızımda konuşuyor ama bazı harfleri çıkarmıyor nazende çıkarıyor bnde anlamadım çocuk psikiyatri uzmanı baktı iki test istedi Çarşamba günü için bakalım olmadı bir KBB de götürcem sen götürünce ne dedin Canm 
(3,895 puan) tarafından
Bazı harfleri çıkaramıyor dedim.Birde hep burnu tıkalı dedim.Önce kulağa baktı birşey çıkmadı buruna bakınca enfeksiyon var dedi ilaç yazdı gönderdi.Bir ay sonra kontrole çağırdı.
(2,163 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 371 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu