0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Taşındımdan beri bu küçük kelebekler var bakliyatlarıma bakıyorum kelebek Kurt vesaire hiçbir şey yok düzenli tutuyorum temiz tutuyorum tezgahın üstünde yemek bırakmıyorum açık bir şey bırakmıyorum öldürüyorum ama sürekli var bina bayağı eski acaba gider borularından falan mı çıkıyor kızlar sebebi ne olabilir

5 Cevaplar

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Kuruyemis kuruyufka bakliyat her şeye iyice bir bak. Hatta yün eşya varsa onlara da bak dışarıdan olmaz heralde 
tarafından
Hepsini baktım  canım wc de var kapısını sürekli kapalı tutarım acabe ordanmı ğeliyorki
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kurtulmak çok zor oluyo onlardan eve girdiğinizde varsa vardır illaki bir yerlerde kurt gibi ağlar canim
tarafından
Bi gitmedi ya valla onlar evdeyken ev pis gibi hissediyorum
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim evde yün yorgan yastik battaniyelerini kontrol et istersen. Onlarda da oluşabiliyo
tarafından
Hepsine baktım canım bakliyatlarda dahil ama yok yani
0 oy
(349 puan) tarafından
güve kelebeğidir büyük ihtimalle yeğenime kuş almıştık o da yemini değiştirirken ıslatmış kuş yemini bi süre sonra evde kelebekler olmaya başladı her yeri araştırdık kaynağını bulamamıştık en son aklımıza geldi baktık ki yem poşetinde bi kaç kurt ve kelebek olmuş :(
tarafından
Hmmm bende bi bakım kuş yemine bizdede var canım
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Genelde kurutulmuş şeylerde ve bakliyattan gelir iyi bak
tarafından
Çok iyi baktık ama yok canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 398 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hll_66 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 292 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,089 soru

11,408,896 cevap

34,945 kullanıcı

...