0 oy
863 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Hayırlı geceler kızlar benim bi instagram hesabım var ama ne fotoğrafım var nede resim paylaşıyorum profilimde de çiçek resmim var üstelik gizli hesap yemek tariflerine falan bakıyorum bikaç arkadaşımı takip ediyorum o kadar dün bi adam selam nasılsın yazmış sildim  bugünde başka bi adam arkası dönük fotosu var hiç takipçisi takip ettiğide yok gizli hesaplı biri bana istek atmış sildim tekrar atmış bu sefer engelledim takipçi isteklerini kapattım mesaj isteklerini kapattım ama korktum beni nerden tanıyabilir ki artık yolda yürürken bile korkuyorum ya biyerlerden takip etti bulduysa adımı falan adresimi artık herşeyden korkuyorum eşime söylemeli miyim bunu daha mı kötü olur yoksa 

28 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Bence eşinle konuş ben öyle yapıyorum belki eşinin tanıdığı biri de çıkabilir yani bunda senin bir suçun yok ki niye korkuyon sanki sen mi istek atıp msj gönderdin yok yani bence bir danış derim sana
-Reklam-
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Valla benim ins da hem eşimin hemde benim adım yazıyor istek atan erkek olursa bu istek atmış taniyonmu diye gösteriyorum eşim kullanmıyor :D
0 oy
(143 puan) tarafından
Takipçi isteği nasıl kapatiliyo
0 oy
tarafından
Işletiliyorsun ya esin yada bi başkası sakin o tuzağa düşme cvp verme esinede soyle 
0 oy
(1,727 puan) tarafından
Ben söylemem engeller geçerim he çok rahatsız edici mesaj atar o zaman söylerim haberin olsun diye 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Valla benim eşim insta kullanmaya hep karşıydı ama gizlice sevgiliyken konusumca son zaman ikimzide kullanmak zorunda kaldık sonrada kaçdık:D . Evlendik. O telefonunu deyistirdi falan tekrar insta falan açmadı benimkininde silmediyimi biliyo kullandığmı filan . Mesaj istekleri filan hep baştan beri kapattığım için sıkıntı yok sende hep baglı tut mesaj isteklerini. 
0 oy
tarafından
Soyleemene gerek yok bence seni deneyen eşin bile olsa sonuç olarak yüz vermedin kimseye. Psikolojik olarak öyle hissediyorsun. Var öyle azmış tipler rast gele yazanlar. Çok rahatsız hissediyorsan hesabı kapatabilirsin. 

Sirf bu tipler yüzünden açmaya korkarım. Yıllardır hesabım yok kullanmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 532 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 947 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melikke1903 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 573 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
+1 oy