0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Ve uykusuna olumlu yönde bı etki etti mi. ?

8 Cevaplar

0 oy
(254 puan) tarafından
Tam bir yaşında ayırdım çünkü artık meme emme bahanesiyle 100 kere uyanıyordu odasını ayırdım her ağladığında gittim kucağıma aldım pışpışladım ama meme vermedim gündüz emzirdim gece emzirmedim zamanla alıştı uyanmamaya başladı ben çok faydasını gördüm aynı oda da o da bende rahat edemiyordum eşim horluyor mesela çocuk ona bile uyanıyordu biz dönsek uyanıyordu çok şükür ayrı yatıyor ben zaten korkuyordum aynı yatakta bile yatmadım unuturum elim kolum çarpar düşürürüm diye 
-Reklam-
0 oy
(12,628 puan) tarafından
Bir yaşında ayırdım. Zaten iki kere mamaya kalkar içip geri uyurdu hala aynı 19 olucak. Gece beslenmeyı kesemedım 
tarafından
Beni oğlanda aynı ya iki kez kalkıyor mamaya valla gece uykusunun nimet olduğunu annem 2 gün baktı o zaman anladım bu gün bana devretti ama ben iyileşince :D
(2,874 puan) tarafından
Canım tek değilsin oğlum 3 yaşında halen gece besleniyor
Neler neler denedim
Yok illa biberonla su istiyor
Bardakta içer o ayrı
Gece sadece biberon der
Şimdi 4aylik kızım var şimdiden gece beslenmeyi keseyim diyorum yok kesemiyorum
(12,628 puan) tarafından
İkincide bende o hatayı yapmayacağım. Memeden keserken toptan keseceğim. İyi hoş içer uyur piş piş bile istemez de şimdi kardeş geliyor ya
0 oy
(426 puan) tarafından
Doğsun yaşı geldiği gibi hatta daha erkenden de olabilir odasını ayırmayı düşünüyorum çünkü annem bu konuda çok çekti kardeşim yüzünden. Babam sürekli yanına alır yatardı kardeşimi, yaşı 12 oldu hala babamla yatar annemde kardeşimin yatağında. Tavsiyem asla yanınızda yatırmaya alıştırmayın!
0 oy
(8,274 puan) tarafından
12 aylıktı ayırdım canım. Hemen alıştı çok şükür beni hiç yormadı. 
0 oy
(1,936 puan) tarafından
1 yaşında ayırdım zaten öğlenleri kendi odasında yatırıyordum rahat oldu ayrimam. O dönem mama kullanıyorduk gece 1 veya 2 kere kalktığı oluyordu bazen kalkmiyordu.
0 oy
(7,380 puan) tarafından
ben ayrı yatırcem diye ama sesini duyamam gecelri diye  korkuyom yanımda hala 2 yaşına az kaldı
0 oy
(2,726 puan) tarafından
20 aylık hiç düşünmüyorum. Sadece ilerde kardeşi olsa birlikte ayırırım diyorum . Korkuyorum kaygılı bir insanım ya bir şey olsa ya korksa ya deprem olsa gibi gibi bir sürü düşüncem var ..
0 oy
(7,733 puan) tarafından
2 yaşından sonra ama büyük kızıma kıyamıyordum 3 buçuk yaşına doğru ayırdım 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 339 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynep bzkrt (126 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 269 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 398 göst.