0 oy
267 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,088 puan) tarafından

image

kızlar ben evde misir kolay kolay patlatmam. Ben sevmem eşimde çok nadir cani cekerse yer. Perşembe günü gorumcemin kızı yiyodu benm kizida verdi oda yedi. Gorumcemin kızı zaten hasta idi. Perşembeden beri. Kızımda Perşembe gecesinden burnu tikanmaya başladı. Cuma da aynı şekilde. Cumartesi sabahtan burnu akmaya başladı. Eşimde cuma pek iyi degildi sabah işten bi geldi hasta. Şimdi eşim ve görümcemin kizindan mi kaptı yoksa gerçekten mısır yediği için mi hemen oldu. 20 aylık bu arada Kızım. Öksürük var burnu tıkalı. Zaten 3 4aya bir hasta olur. Geniz eti problemi yasiyorx bide. Sizce tesadüf olabilir mi..??

9 Cevaplar

+1 oy
(48,690 puan) tarafından
misirin suçu ne o bebeğin alerjisi vardir misira benimde var kizina da gorumceninncocugundan gecmistir su siralar salgın var zaten
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Onu yeme bunu yeme. Yakında b.k yiyecez
(2,152 puan) tarafından
Onuda yediriyolar zaten ne yediğimiz ne içtiğimiz belli değil ki. Yerli üretim durup ihraç ürün ülkeye girdikçe coni moni ne yiyosa sen ben de onu yiyoruz yazık ülke elden gidiyo her alandan yok etmeye çalışılıyoruz.
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Evet canım mısır malesef ki patlamış haşlama vs baya zararı olduğunu duymuştum yemesek ölmeyiz sonuçta eşinin hastalığı mısırdan değildir ama bebeğinin ki mısır tetiklemiş olabilir 
0 oy
tarafından
Benimki 18 aylık çok sever hiç öyle birşey yasamadim
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Neden zararlı ki mısır 
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Benim oglum kadar patlamis misir yiyen yoktur. Gunde 1 kere kesin patlatiyoruz bazen 2 3 kendi patlatiyo zaten. Ama masallahi var bilemedim
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Bence tesadüf çocuklarım yiyorlar hemde severek ama çok şükür birşey olmuyo ve hangi birine dikkat edeceğiz herşeyde var birşey 
0 oy
tarafından
Tesadüf canım. Görümcenin kızından geçmiştir. Salgın var. Benim kızımda mısır yiyor ailecek hafta bir patlatıp yeriz ve şu ana kadar bir şey olmadı. O kadar üzerinde durmuyorum. Sağlıksız bir kaç besin harici onu yedirme, bunu verme bana çok saçma geliyor. O yüzden bildiğimi okuyorum. 
0 oy
(1,558 puan) tarafından

Her söylenene kulak aşmayın ya biz ailecek çok sewyruz ve tuketyruz tabi oksurtuyrda öyle aman aman oksrk değil bu abartı resmen :)),kız allahda seni guldursn  gorumcenin cocugundan almıştır bn okadar misir  yiyorum çocuklarada  bize bişey olmadı:)))☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,101 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 392 göst.
0 oy
7 cevap 342 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu