+1 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar aliverise cikilcak malumm. Hazir şurda herkes cevap veriyorken soruyum dedim :D baska gun cevap yok cunku. Simdi ilk bebegim bebegime ne almam lazim hic bilmiyorum zibin kac tane alcam bedenleri ne olucak en cok ne lazim birde bu hemen buyume muhabbeti var neyden ne kadar almak lazim. Haziran sonunda mayista dogurucam :) suan sadece bebişimin hastane cikisini aldik oda evimizde kalsin simdiden diye :) vaktiniz oldugunda yazarsaniz sevinirim hayirli gunler :)  

8 Cevaplar

0 oy
(2,189 puan) tarafından
Bende henüz bisey almadim 28 im canım surda bekliyim bende
tarafından
Masallahh biz daha cok kucuguz ben hissetmedim bile daha :)
(2,189 puan) tarafından
Yakinda hissedersin canm :) kız mi erkek mi
tarafından
Kızım olucak insallah sizinki ne :)
(2,189 puan) tarafından
Erkek insallah canim Allah bağışlasın
tarafından
Hepimizinkini insallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Ben 1 10 lu 1 5 li hastane cikisi aldm toplam 5 battaniye oldu alt ust aldim kombinledim tulumlar aldm bi tane pelus disarilik tulum aldm zibinlar aldm 2 muslin ortusu 1 emzirme önlugu aldm 10 agiz mendili aldim 2 sapka aldm tulumlarda hastane ckislarndakinden ayri 11 tane corap 2 tane kulotlu corap 2 tane yelek alt acma minderi ve yastgi aldm 26+6 yim henuz bende ama nolur nolmaz die aldm bide toptan yernden aldm uyguna geldi arabasi puseti ana dizi besigi falan herseyni aldm bi bez burun aspiratoru pisik kremi falan kaldi
tarafından
Iste bana gelirmi bilmiyorum kendi tarafimdan gelin kurani okuttugumda kimse gelmedi kesin yine gelmezler esimin tarafindan gelen olur sadece :)
(2,110 puan) tarafından
Canm gelenlerin bazilari taki olarakta getiriyolar elbse getrmezseler takilan paralarla gder sen alrsn :)
tarafından
Dogru diyorsunuz cok sagolun :)
(2,110 puan) tarafından
Rica ederm canimmm rabbim saglicakla kucagna almayi nasip etsin :)
tarafından
Hepimizin insallah :)
0 oy
(48 puan) tarafından
Hastane çıkışı  bebek bezi ve battaniye tek götür bebek için çünkü fazla eşya almıyor ebeler hemşireler ben kendimede kıyafet götürdüm kızıma fazla götürdüm kaynanama verip ev gönderdiler sadece başta yazdığım şeyleri bıraktılar 
tarafından
Cok sagolunnn
0 oy
(295 puan) tarafından
Zibinlari 1 3 ay al canım ama çok alma. 

Bebek arabası 

Besik 

Bakim malzemeleri  ( pişik kremi şampuan vs.)

Alt üst takım al 1 3 ay alırsan iyi olur.

Battaniye 

Burun aspiratöru 

Bunlar gerekller cesitlendirmek sana kalmış 
tarafından
Cook cook sagoluunnn
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Canım bu sitede bebek çantası var oraya bak eksikler orada yazıyor.
tarafından
Cok tesekkurler :)
(2,102 puan) tarafından
Rica ederim yavrum
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende bakaym neler diceklr:) bnde geçenlerde aklmda sorular sormadm hazr herkes bu kadae enerjikken sorcam bnde ,:)
tarafından
Bende bekliyorum valla :D
0 oy
(88 puan) tarafından

image

bu benim listem suan 37deyim ve sukur bi eksigim kalmadi 
tarafından
Ay cok sagolun yardimci oldunuz :)
(88 puan) tarafından
Sicak su torbasini goturme diyor annem ama yinee sen goturmek istersen goture bilirsin sut icin goturmek istedim annem havlu yeter diyor bende silmedim lazim olur birine diye
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Hamileyken bende sorardim yazan olmazdi simdi anliyorum niye yazmadiklarini :) cocuktan kafa kalmiyo vakit olmuyo falan haklilarmis :) ama kisaca ozetleyim sana emzik al kesinlikle ben 1tane 10lu 1tane 5li hastane cikisi aldim. Kisa kollu zibinin ustune giyecek uzun kollu biseyler al 3 4 tane altinada kulotlu corap alabilirsin 3 4 tanede ya patikli yada normal alt al yeter bunlar 40 cikana kadar kiyafet olarak iki tane ince battaniye iki tane kalin battaniye aldim 2tanede orgu var ama onlari kullanmadim simdi kalinlari kullaniyorum dogum kisin olacaksa ona gore al yenidogan usur daha cok degil ama sıkı giydir pijama al 40in cikana kadar idare eder sonra hediyeler geliyo onlardan yada bebegin buyuyo o zaman alirsin fazla doldurma bosa gidiyo bebegin yedigi helal giydigi haram 
tarafından
Cok sagolunnn. Bebek ilk dogdugunda ona kilotlu corap giydirebiliyormuyuz
(2,172 puan) tarafından
Benim yazindi giydirmedim kaynanam iki alt giydirmisti sagolsun elinden aldigim gibi cikardim 2aylik olunca zibinla gezdi hep havalar sogudugundan beride hep kulotlu corap giydiriyorum sicacik tutuyo 6aylik ben olsam giydirirdim sen bilirsin :)
tarafından
Yani bize kalmis birsey anladim sey icin sordum hani ilk dogdugunda giydirebilirmiyiz diye :) cok sagolun tekrardan
(2,172 puan) tarafından
Kan akısını yavaslatiyo diyolar ama rahat bisey al sen yinede dar olmasin ustunede pijama giydirirsin usumez. Sende sagol canim sag salim kavus bebegine insallah
tarafından
Allah razi olsun insallah ❤

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 226 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 125 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
19 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,470 cevap

36,003 kullanıcı

...