0 oy
476 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,456 puan) tarafından
Hep belim ağrırdı 37 haftamdayim, sırtımın sol tarafımda sanki kemiyimde gibi ağrı var iyne gibi batiyo sanki kırık gibi , sanki sinirime dokunuyo iyne gibi batinca zorla kalktim ağrı kesici almaya karınca adımı gibi adimliyorum hani insam bi bacağının uzerine ağırlığını uzun süre vererek durur ya ayakta öyleyim neden böyle oldum lütfen hemen gecmesi için ne yapa bilirim başına gelen varmı , nefesimi kesiyo sırtımdla kalçamın arası gibi bişey git gide artıyo

12 Cevaplar

0 oy
(1,456 puan) tarafından
??                
-Reklam-
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Acile gidebilirsen git bence.. 
(1,456 puan) tarafından
Ağrı kesiciden sonra cok az rahatladım ama hala kıpırdasam veya uzandığm yerden kalksam geberiyorum uyumaya calisiyorum belki uyusur gecer diye uyuyamiyorumda acil uzak. Hem hangi bolum bakar boyle sırt ağrısna
(11,082 puan) tarafından
Sen hamilesin direkt kadın doğumcuya görünmen lazım önce. Başka bi durum varsa o yönlendirir zaten...
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Sancı gibi ambulansı ara gelip götürsünler seni 
(1,456 puan) tarafından
Telaşlandırmak istemiyorum evdekileride bebeyimde var sersem olacak onu hazırlayamayacam bile o yuzden dişimi sıkıyorum nasıl rahatsam oyle uzandım ama sağa sola donemiyorum pozisyonumu deyisemiyorum hala bebekde cok hareketlenmiş noluyo acaba
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Magnezyum kullaniyor musun
(1,456 puan) tarafından
Belkide magmezyum eksikliyidir kullanmayi bıraktım yami doktor yazmadş busefer
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun acile gidin derim ihmal etmeyin derim bide hanileymişsin lütfen git 
(1,456 puan) tarafından
Caniç giderlen bebeyimi annemıere bırakmam gerek ama şimdi oda uyuyo onu bile hazırlayamayacam eşimde asla beceremiyo o yuzden belki uyursam gecer diye ağrıyı his etmeidyim pozisyonda duryorum ama kıpırdayimca canim yaniyo hala sesim çıkmaısn diye zor tutyorum kendimi uymaya çalışıyorum
(1,388 puan) tarafından
Annen yakındaysa gelsin sen git eşine söyle ihmal etme tedbir amaçlı git
(1,456 puan) tarafından
Yok yakin deyil zaten gideceyim hastaneye yakin yerde. Bıçak saplanması gibi his ediyorum karnimdaki bebekde cok hareketli acaba dönüyormu noluyo
0 oy
(471 puan) tarafından
Magnezyum kullanıyormusun . Bende öyleydim gidip kapı bile acamiyordum eşim gelince magnezyum verdi gecti
(471 puan) tarafından
Bu gece bol bol yoğurt peynir ye . Sabah git hastaneye
(1,456 puan) tarafından
Var şuan magnezyum evde içiyim belki gecer belkide magnezyum eksikliyidir hastaneye gidemiyorum çünkü bebeyimide hazırlamam gerek ama kendimi bile hazırlayamayacam nasıl gideyim eşimde hiç becermez giydiremez
(471 puan) tarafından
Kesin magnezyum dan dolayı çok zor adım atamiyordum duvarları tutarak yuruyodum
(1,456 puan) tarafından
Aynen oyleydim magnezyum içtim çokda faydası olamdç aslında ama sabah uyandığçda biraz gecmis gibi şuan en azından yuruye biliyorum ama eyilemiyorum oturmakda kalkmakda hala zor geliyo. Doktorla konuşacam
(471 puan) tarafından
Doktora git canım Allah yardımcın olsun. Rabbim hayırlı şifalar versin. Sağlıkla kucagina alirsin inşallah
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Hangi hareketi nasıl hareket yapsamda gecse off 
0 oy
(2,388 puan) tarafından
Evde sade maden suyu varsa iki tane üst üste ic rahatlarsın canim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Açılman olmuş olabilir hastaneye görünmende fayda var 
(1,456 puan) tarafından
Sancim yokki açılma oyle olurmu sadece bel ağrım vardı aşırı ama sanki tüm belimin ağrısı inmiş orda toplanmış gibiydim şimdilik iyim berbat geceydi sabah kadar ama hala ağrım var eyilemiyorum bile , doktorla konuşacam neyin nesi bu
0 oy
(439 puan) tarafından
O haftalarda oluyor. Bende de olmuştu. Magnezyum içiyorum birde ağrıyan yere sıcak su torbası koyuyordum geçiyordu
(1,456 puan) tarafından
Magnezyumda içtim pek bi faydası olamdı sabah biraz azaldı yürüye biliyorum en azından ama kalkamıyorum hala uzandıöm yerden .
(439 puan) tarafından
Sıcak su torbası da çok iyi gelir
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Bana doğurmak üzeresin gibi geldi yengem de ayni durumu yasamisti belim agiriyor gogusumun arasi sikisiyor diye hastaneye gitti sabahina 6 cm aciklik ile sen geçmesse mutlaka git hastaneye canim
(1,456 puan) tarafından
Bende doğruyor gibi his ettim ama sancim yok sadece kalçama doğru ama kalçamda deyil afedersin pop.o kemiğim sanki ağrıyor şimdilik iyim aça sabaha kadar uyana uyana ağrıdan döndükce ağrım oluyodu ama şuan o kadar deyil doktorla konuşacam telefonu açık deyil gel derse giderim. Bebekde cok hareketliydi o sırada sanki kramp nasıl anlatayim hiç bilmiyorum
0 oy
(12,706 puan) tarafından
Nasıl oldun? Bi görunseydın gidip nolur nolmaz

Benim 40 başlıyor yarın,bügun oturunca hep eli kolu batıyor hep 
(1,456 puan) tarafından
Gece defalarca uyusamda dönerken nefesim kesiliyordu ağrıdan sabah biraz azaldı ama hala geçmedi kötüyüm. Doktorumda hala cevap vermiyor telefona birazdan yine arayip soracam gel derse gidecem

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 858 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Aysee97 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
0 oy
17 cevap 1,087 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 294 göst.
29 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Selimin annesi (9,015 puan) tarafından soruldu

380,770 soru

11,400,392 cevap

34,929 kullanıcı

...