0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
2 saattir uyutmaya çalışıyorum oğlumu 5 buçuk aylık direniyor uyumuyor 

10 Cevaplar

0 oy
(2,242 puan) tarafından
Seninki yine bebek ben 2 saattir 13 yasindakini uyutmaya çalışıyorum kriz geçirdim resmen 
(1,170 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(1,582 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşadım şimdi 13 yaşında bilgisayarı kapayıp  ve zorla yatağa gönderdim
(2,242 puan) tarafından
Kızmı oglanmi neler yapıyor seninki nasıl davranışları notlari
Allah yardımcımiz olsun
(1,582 puan) tarafından
Oğlan dersleri maalesef busene bozuldu taktirlik öğrenciydi bu sene ilk yazılılar baya düşük geldi normalde bilgisayara saat koyduğumuzda uyuyordu ama bu sene söz geçiremiyoruz ve neyabilecegimizi bilemiyoruz aklı fikri bilgisayar onu kapatınca eline telefon alıyor daha zor günler bekliyor bizi
(2,242 puan) tarafından
Bizde öyleyiz malesef kural söz geçirmek çok zor bugün toplantı vardı rehber hocası bir yıla kadar böyle devam eder dedi
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ayyy yazık değilmi size yatmasın uğraşma canım oğlum uyumuyor direniyor sa bırakıyorum napıyorsan yapsın :))
(1,170 puan) tarafından
Uykusu var uyku geçince daha zorlaşıyor uyumuyor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Annesi sakin ol lütfen öncelikle çok zor annelik kızım olunca anladım başımdan geçen olayı anlatayım bebek bakımıyla ilgili kitap aldım abartısız 10 sefer okumuşumdur bebeğime iyi bakabilmek adına ama ne fayda bebeğim kendine çok iyi baktırdı hiç alakası yok kitapla olmuyormuş bunu iyi anladım sabah beşlere kadar uyumadığımı bilirim gazımı var mı acaba diyeceğim o ki geçici dönemler Allah rahatlık versin iyi geceler 
(1,170 puan) tarafından
Evet annelik zor  gerçekten  2 tane evladım var
(1,381 puan) tarafından
Rabbim acılarını göstermesin
(1,170 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(438 puan) tarafından

Benimki de yemiyorum. Bir sürü çeşit yapıyorum beğenmiyor :pouty:

(1,170 puan) tarafından
Benimkide hastalanınca emmeyi bıraktı  süt azaldı mamaya başladım arada ek gida tatiriyorum hiç  yemek istemiyor  verdiklerimi
(438 puan) tarafından
Bende emziriyorum mama vermek istedim içmedi. Bakalım napacağız
0 oy
(2,875 puan) tarafından
6 aylık kızımda öyle resmen gözleri kırmızı dolaşıyoruz çok uykusu var ama uyumuyo diş mı bilemedim ah ne zor anne olmak öyle yoruldum ki 
(1,170 puan) tarafından
Bizimkide 3 aylıktan beri damaklari kaşınıyor eli sürekli ağzında  salyaları akıyor    belli olmuyor bazen hemen uyuyor bazen de böyle  direniyor
(2,875 puan) tarafından
Bizimkide öyle eline ne geçerse ağzında aşı oldu biraz da ağrısı oldu huysuzdu temelli huysuz oldu iki güç gündür
(1,170 puan) tarafından
Aynı benimkide öyle
0 oy
(11 puan) tarafından
432 hertz müziği denedin mi :) 
(1,170 puan) tarafından
Denedim fayda yok
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Senin mi benmmi içerde olmaları ayrı dert dogmalari ayrı dert uyumaları ayrı dert amannnn
(1,170 puan) tarafından
Valla annelik zor
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Valla benim de sinirlerim bozuldu. Gönderdim yataklara, ufaklık kalktı dolanıyo gene. 
(1,170 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(11,092 puan) tarafından
Amiiinn büyükler yattı ya küçük sorun değil o kadar yine bana. Seninki daha bebek işin daha zor
(1,170 puan) tarafından
Evet  bazn güzel  uyuyor bazen de böyle huysuz
0 oy
(652 puan) tarafından
Benimkinin uyku saatleri belli o saatlerde uykusu gelir genelde yarim saat içinde uyur ama uyumadigi da olur arada baktım yarım saati geçiyor o zaman kendi haline bırakırım 1 saat oyun oynatırım veya işlerim varsa yanıma alırım durur beni izler isim bitince tekrar uyutmaya çalışırım canım 
(1,170 puan) tarafından
Benimkide bi ara duzenliydi  sonra ne oldu anlamadım duzen gitti  uykusu oldumu hiç biyerde durmuyor  huysuzluk  yapıyor  çok şükür şuan sakinleri maşallah  diyeyim :)
(652 puan) tarafından
Masallah canım uyumakta direnirse sende zorlama madem bırak yanında dursun seni izlesin :) sende işlerinden geri kalmamış olursun mutfakta bulaşık mi dizicen misal ver eline poşeti oynasın illaki uykusu gelir şuan 5 aylikmis 6 ayını doldurunca bay bay night damla var onu kullanabilirsin ben onunla bir haftada uyku düzeni oluşturdum sağlıkla büyüsün inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 306 göst.
2 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 435 göst.
23 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Nur sefa (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 543 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...