0 oy
74 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (0 puan) tarafından

Merhabalar Güzel Anneler,

6 aylık hamileyim yenidoğan alışveriş için kafam çok karışık birçok araştırma yaptım ama genede ne alacağımı bilmiyorum.  yardim 

Aldıklarım  şu şekilde eksikler neler yazar mısınız

*  2 Adet    yenidoğan zıbın (hastane çıkışı için)

*  2 Adet    0-3 ay zıbın kısa kollu 

*  3 Adet    3  ay zıbın kısa kollu 

*  2 Adet    3-6 ay zıbın kısa kollu 

*  2 Adet     6  ay zıbın kısa kollu 

*  1 Adet    6 ay zıbın uzun kollu 

*  6 Adet     0-3 ay çorap 

*  1  Adet    0-3 ay tulum seti patikli

*  1 Adet     3  ay tulum patikli

*  1 Adet     6 ay tulum patikli 

*  1 Adet     9 ay tulum patikli 

*  3 Adet     6 ay tek pijama altı patikli 

*  1 Adet     9 ay tek pijama altı patikli 

Aldıklarım bunlar başka kiyafet olarak ne almalıyım Allah izin verirse nisanda doğum yapacağım eksik gördüklerinizi yazar mısınız kiyafet için:)) teşekkür ederim

5 Cevaplar

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Bin tane post açmışsın kapat birazını 
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Ağız silme mendili

Islak mendil 

Bez

Emmezse diye mama 

Emzik 
(0 puan) tarafından
Kıyafet olarak eksik varmı onları soruyorum kızlar diğer eksiklerini tamamladım
0 oy
(10,234 puan) tarafından
Zıbın az canım çok kirleniyor bir de patikli alma daha fazla patiksiz al hızlı büyüyorlar 
(0 puan) tarafından
Teşekkür ederim
Peki daha patikli almam patiksiz tulum alırım peki kac ay zıbın ve tulum alayım beden olarak
(10,234 puan) tarafından
Bebeğin durumuna bağlı canım benim kızım minyon bebekti ölçüde küçüktü hep 0-3 ay kullandım baya ben. Ama genelde 3-6 ay al. E bebeğin güzel oluyor.
0 oy
tarafından
Canım herşeyi patikli aldığın için çok çabuk küçülecek ve giydiremezsin keşke patiksiz alsaydın güzelim güle güle kullanın 

Bide 3.6 almışsın hep sıralama şu şekilde olmalı 

3 hastane çıkışı yeterli idi

Geri kalan 6.12 12.1818.24 

Olmayliydi çoraplar bile küçük canım 
(0 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim notlarıma ekliyorum. Dediklerinizi
Tecrübesizlik diyelim işte
Kiyafet olarak eksik gördüğünüz varmı baska
tarafından
Canım ben eksik göremedim hemen hemen herşey var
Kalın hırka falan yazmisssin sadece süt poşeti emzik biberon süt sağma pompası yada makinası bende ikincime hamileyim büyükten küçüğe aldım hep bide fazla almadım küçüldükçe aldım
(0 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden canım
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Yenidoğan için tulumlu takımlar bana büyük kolaylık oldu minicik oluyorlar  ve büyük geliyor herşey haliyle toparlaması daha kolay geldi sürekli alt açıldığı içinde alttan çıtçıtlı tulum almıştım  aşırı derece zıbın lazım oluyo ve aldıklarını öyle çokta kalın alma heleki sıcak bir sehirde oturuyorsan 26 dereceyi geçtiğinde ilk 15 günden sonrasında kısa kollu giydirebilirsin çünkü bebekler serinde uyumayı seviyor emerken ayrıca terliyor ve sıcaktan tansiyonu düşüp karnını doyuramadan uykuya geçer bu devamlı olduğunda uyku problemi yaşarsın denilen gibi yeni doğan kat kat giymez 3 ay ve sonrasında zaten yaza denk geliyo sizin askılı zıbın sadece giydireceginiz bu benim öyle oldu istedim hicbirseyi sıcaktan giydiremedim bütün yazı zibinla geçirdi sadece 
(0 puan) tarafından
Teşekkür ederim listeye bakınca eksik gördüğünüz biseyy varmı almam gereken p3ki
(1,574 puan) tarafından
Herkes bana fermuarlı tulum zıbınların çok çıt çıtlı olanını al dedi mesela kolay giyitiliyor diye ama bana çok zor geldi kullanışlı bulmadım sana görede değişebilir ben çok birşey almadım doğumdan 5 gün sonra hastane kontrolüne gittikten sonrasında gidip almıştık giydirdikce insan fark ediyo nasıl şekilde rahat olucak diye açıkçası sonrası içinde çok şey almamıştım internetten alıyorum gerekli gördüğümü

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 42 göst.
18 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gmzkrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
18 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gmzkrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...