0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (2,373 puan) tarafından
Ne alsam memnun kalmadım şöyle sıkınca yağları eritcek dolaplarim beyaz çok yağ oluyor en son elimdeki cifin porçözuydu hiç iyi değildi siz ne kullanipda memnunsunuz marketlerden bulabileceğim bişey 

10 Cevaplar

0 oy
(5,333 puan) tarafından
A101 in çiçeğimi çok iyi 
(2,373 puan) tarafından
Hem biminkini hem 101inkini alayım canm
-Reklam-
0 oy
(275 puan) tarafından
Benim evim kira canım dolaplarin ocağa bakan alt kısımlarını zahmet edip bir bez surmemislerdi beyaz dolap sarıya dönmüştü eşimin almadığı deterjan kalmadı bende tesadüfen yani maksat temizleyin diye BİM'in yağ çözücüsünü sıkıp beklettim bir tane yağ kalmamışti bbir dene bak istersen 
(275 puan) tarafından
Evet canım
(2,373 puan) tarafından
Alayım kuzum neleri denedim şöyle hoşuma gideni bulamadım onunda kokusu ağır hamileyim ama mecbur yapacam çünkü doğuma az kaldı bebek varken hiç yapamazsam sonu öyle çıkmayacak hale gelir diye korkuyorum
(275 puan) tarafından
Canım mesela istediğin bölgeye sıkarken ağzını burnunu kapat sonra onun kokusu dagilana kadar 1-2 dk uzak dur sen yinede yazık minige kaç haftalık oldunuz
(2,373 puan) tarafından
30 kuzum:) hergun temizliyorum anı bişey çıkar diye hergun ayni
(275 puan) tarafından
Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin İnşAllah.Bende 27+1 hamileyim benimde hemen hemen aynı da çok dolabım yok kiracıyım galiba az olmasının tek avantajı bu olsa gerek o yüzden temizlenecek bölge az :)
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım her dolaba olmayabilir benim dolaplarıma sıkıyorum hiç bir şey olmuyo super yag cikarıyo high genic aktif köpük Ocak fırın mangal temizleyici çok memnunum
(2,373 puan) tarafından
Hangi markette var kuzum benim dolap su yeni çıkan son modellerden ama yağlar beni bitirdi göbeğimde baya büyüdü zorlanmadan cikarmak istiyorum hmileyim bide inan fiyatı hiç önemli değil yeterki ise yarasin
(1,125 puan) tarafından
Canım fazla fiyat değil zaten 30 a aldım daha dün her markette oluyo genelde ben gros marketten almıştım
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Asperox sarı güç çok güzel temizliyor ama dolaptan dolaba değişir belki ben sıktığım an yağlar akıyor ıslak bezle kuruluyorum sadece parlıyor hemen 
(2,373 puan) tarafından
Aksperoks aldm smdi kuzum
0 oy
(289 puan) tarafından
Güldal yağ çözücü kullanıyorum ben memnunum hemen yumuşatıyor
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Valla asperox sarı güç en iyisi ya sık biraz bekle sil pratik etkili :)

(2,373 puan) tarafından
Aldım canm smdi de çok pahalilanmis ya
(3,097 puan) tarafından
Ne ucuz ki herşeye hergün zam geliyor ben artık şaşırmıyorum bile
0 oy
(246 puan) tarafından
Asperox al çok iyi harika birşey hemen yağı akıtıyor 
0 oy
(275 puan) tarafından
Domol tek geçerim piyasayı tokatlar pahalı ama değer 
0 oy
(10,529 puan) tarafından
BİM'in çok iyi dene cnm a 101 in ürünlerini hiç begenmiyorum ben hele çamaşır suyu bimden al ben cok memnunum 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Domol ama adamın ciğerini de söküyor 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 205 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Susambebek (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 183 göst.
0 oy
10 cevap 271 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Huzurevlatlarimda34 (40 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,464 cevap

34,887 kullanıcı

...