0 oy
1,009 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından

Kızlar kocamı bazen sevmiyorum çünkü ruh hastası gibi davranıyor çoğu zaman. 

Kocamı seviyorum çünkü oğlumun babası Allâh yarattığı için kaderde yazdığı için seviyorum başka da sevilecek bir tarafı yok:D

Düello başlamıştır kimin kocası kime iyi yada kötü anlayacağız :D

54 Cevaplar

0 oy
(243 puan) tarafından
Kocamdan soğudum çünkü

Yaptığı hareketleriyle beni çok soğuttu  

İsinamyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kocamı sevmiyorum çünkü çoook aileciiiiiii ve gicikkkkk

Kocamı seviyorum çünkü benim herrriffimmmmm kocamdan kocammmmm <3<3

0 oy
(286 puan) tarafından
Allah razı olsun iyidir kocam beni idare eder ben de onu nankörlük yapamayız yani, kocası zor olanlara da Allah'tan sabır diliyorum bençm de babam zordu ah annem...
0 oy
(191 puan) tarafından
Seviyorum çünkü çocuk yaşımda tanıdım sevmeyi onda öğrendim 

Artık sevmiyorum çünkü yaptığım hicbiseyin değeri yok yanında konuşmaya korkar oldum muhabbet bile yok hiç 
0 oy
(3,393 puan) tarafından
Kocamı çok seviyorum  çünkü   kalbisinin  güzelliği  yüzüne yansımış  yaradan  dünyadaki  bütün güzel ahlaki  merhameti sevgiyi  kocama vermiş  Rabbim başımdan  asla eksik etmezsin  sağlıklı uzun ömürler  nasip etsin amin
(462 puan) tarafından
Ne güzel yazmışsın tebessüm ederek okudum:) Allah kat kat arttırsın huzurunuzu mutluluğunuzu
(3,393 puan) tarafından
Amin inşallah  Cnm
0 oy
(56 puan) tarafından
Kocamı seviyorum çünkü ailesiyle benim ayrımımi en iyi şekilde yapıyor evime cocugumuza bakıyor elinden geldiğince her ozendigimi aliyor 

Sevmiyorum çünkü çok agır sakin yavaş ve evi temizledigimde tüy döküyor cok gıcık bı durum
0 oy
(6,244 puan) tarafından

Sevmiyorum yok bende  :) 

Ama çok seviyorum deliler gibi<3

0 oy
(656 puan) tarafından
Kocamı cooook seviyorum çünkü, her daim beni ne kadar sevdiğini ve ona ne kadar aşık olduğumu hissettirir.❤️
0 oy
(2,351 puan) tarafından

kocamı sevmiyorum çünkü kaynanamla aynı kanı taşıyolar :D

kocamı seviyorum çünkü kocam kocamda kocam :D

0 oy
(195 puan) tarafından
sevmiyorum cunku bana ailesini hatırlatıyor. Ailesinden nefret ediyorum ...
0 oy
tarafından
Kocamı seviyorum çünkü o benim hayatıma giren bir mucize kocamı seviyorum çünkü bu devirde öz babaların çocuklarına karsı ilgisizliğini gördükçe benim kızlarıma babalığı dibine kadar yaşattıgı için kocamı seviyorum çünkü ne yaparsam yapiyim hiç Bi zaman kızmayan arkamda dağ gibi hissettiğim beni benden çok düşündüğü için kocamı seviyorum çünkü haksızlığa ugradıgımda ben ağzımı açmadan o herkesi tek kelimeyle susturdugu için kocamı seviyorum çünkü dünyada ne istersem istiyim cebinde para olmasa bile bulur buluşturur hiç bişeyde gözümü bırakmaz kocamı seviyorum çünkü o varken onun dostluğu arkadaşlığı bana ne arkadas ne aile ne baskasının eksikliğini hissettirmiyor oturup sabaha kadar konuşsamda saçmalasamda bıkmadan gözlerimin içine bakıp dinlediğini anladıgını hissettiriyor kocamı çok seviyorum çünkü beni dünyada tek kadınmışım gibi hissettiriyor en kötü halimle bile görse övgüsünü iltifatını sevgisini değerini gösteriyor beni çok değerli güvende mutlu hissettiriyor Allah onu başımızdan eksik etmesin 
0 oy
(119,331 puan) tarafından
sevmiyorum cunku cok sakin kavga ediiyo

seviyorum cunku coxuklarla cok ilgileniyo evi yemizleyip toparliyo
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Vallah seviyorum niyemi içkisi yok sigarası yok kumarı yok asla karı kızlara bakmaz asla kahveye kafelere gtmez çok skılsa abimle.gider bazen beraber gideriz yedirir gydirir çocuk gbi sever herhese abla kardeş saygılı sevgili bir insan aileme karşı saygılı öyle yani
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Seviyorum çünkü hastayken bakar yorgun olsam yardım eder seviyorum çünkü yaptığı herşey minnetsizdir . Seviyorum çünkü ben daha deli o çok sakin. Ayakkbisi kapımdan gölgesini üstümden eksik etmesin..
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Seviyorum iyi ki varlığı huzur güven bna tek şu huyunu sevmiyorum önemsiz olsun olmasin bi konuyu önemsiz diye anlatmiyor herşey bilmek hakkim diyorum gerek yok ya diyor BN ise ağzım her ndetayi söylüyor durmadan o kdr baska bişi yok galiba 
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Kocamı sevıyorum çünkü 

Yediğim tüm kazıkların mükafatı olarak karşıma çıktı yollarımız bırlestı bır tane de Aslan parçamız oldu
0 oy
(162 puan) tarafından
Kocamı seviyorum çünkü bana  anne baba eş yavruma da güzel baba  oldu .. 

Günlük olarak sebep bulup sevmediğim anlar da oluyo tabi :) 
0 oy
(1,294 puan) tarafından

Kocamı sevmiyorum : çünkü zamanında çok günahıma girdi

Kocacımı seviyorum: çünkü aşırı pişman ve beni sevdiğinden eminim bunları yazarken bile elimi sıkı sıkı tutmuş ama uyuyor :D elimi tutmadan uyuyamaz

0 oy
(6,344 puan) tarafından
Kocamı seviyorum çünkü hep bizi düşünerek hareket eder.

Kocamı bazen sevmiyorum çünkü çok monoton takılıyor eğlenceli değil. 
0 oy
(3,690 puan) tarafından
Kocamı çok seviyorum o benim hayatımdaki en büyük şansım ve ben onun gibisini asla bulamazdım. Çünkü asil, romantik, zeki, kıymet bilen nerede nasıl davranacağını bilen bir adam. Ve kendinden olmayan evladıma harika bir baba oldu kendi evladına nasıl bir baba hiç söylemeyeyim...

41 kere maşallah maşallah 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 284 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 594 göst.
0 oy
41 cevap 989 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 554 göst.