0 oy
1,010 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından

Kızlar kocamı bazen sevmiyorum çünkü ruh hastası gibi davranıyor çoğu zaman. 

Kocamı seviyorum çünkü oğlumun babası Allâh yarattığı için kaderde yazdığı için seviyorum başka da sevilecek bir tarafı yok:D

Düello başlamıştır kimin kocası kime iyi yada kötü anlayacağız :D

54 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Eşime deli gibiii aşığım  iyi ki sevmisim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
5yıldır evliyiz seviyorum cunku her konuda cok anlayışlı seviyorum cunku her fikrime onem verir saygı duyar ilk gordugum gunku gibi asigim ona ikinciyi bebegimizi bekliyoruz 
0 oy
tarafından
Eşimi seviyorum iyi biri merhametli anlayışlı kocamı sevmiyorum çünkü sinirlenince kendini kaybediyor:(
0 oy
(770 puan) tarafından
Kocami bazen ssviyorum bazen sevmiyorum kafam bilir anlayacagin ksjksjsjksjs
0 oy
(2,586 puan) tarafından

Yorum okumaya geldim.  Severim sidik yarışı postlarini:D

(316 puan) tarafından
Ahahahhahaha hiç güleceğim yoktu :D zaten moralemin bozuğ
(19 puan) tarafından
Bende yorumları okumaya gelmiştim biri dikkatimi çok çekti seviyorum çünkü ten uyumumuz var seviyorum çünkü zengin yazmış:D Allah akıl fikir versin cidden bunlara
0 oy
tarafından
Kocamı seviyorum çünkü beni benden bile daha çok düşünür

Sevmiyorum çünkü bazen ilgisiz bırakabiliyor :)
0 oy
tarafından
Kocamı çok seviyorum çünkü; Saygılı, Efendi, Anlayışlı, ilgili, Dürüst, Esprili, Konuşkan, Güler yüzlü, Yapıcı, Dinleyici, Yardımsever, Merhametli, Adaletli bir EŞ

Kocamı daha çok seviyorum çünkü; Çocuklarına ilgili, Sevgi dolu, Şefkatli, Cömert, Adil, Sorumluluk sahibi bir BABA

Kocamı bazen sinirden sevmiyorum çünkü; İçki içer, Sigara içer ve içtiği her yeri sigara izi ile mutlaka yakar, Kocamın fazla arkadaşı yoktur çocukluk arkadaşları sevdiği dostları var oda memlekette'dir ama oturduğumuz yerde iş arkadaşları hariç bir kaç arkadaşı var hiç iyi ayak değiller onlarla takıldığı zaman sevmiyorum, Kendine vakit ayırmak için dışarı çıkarsa eve geç gelir.
0 oy
tarafından
Seviyorum çünkü kızımın babası bazen baya bonkör oluyor

Sevmiyorum çünkü şiddet yanlısı vicdansız bencil acımasız hep kendi hakli ve kinci 
0 oy
tarafından
Kocamı bazen sevmiyorum cünkü bazen annesine babasına bizden cok zaman ayırıyor başka Bi sorun yok çok. Seviyorum yinede kocamı 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kocamı sevmiyorum çünkü; Çok takıntılı biyere giderken evi on kere kontrol eder 45 dk evden çıkamaz kontrol etmekten bide sürekli ben biyere giderken de aynısını yapar evi kontrol et ocakları kapat sulara bak kapıyı güzelce kilitle bebenin elini bırakma...(Bıktım)

Kocamı seviyorum çünkü merhametli kimseye lafımı ettirmez herkese savunur ve çok iyi bir baba ve çok saygılı herkese karşı 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kocamı sevmiyorum çünkü neye sinirleneceği belli olmuyo kocamı seviyorum bundan başka kötü huyu ❤️
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Kocamı seviyorum çünkü benim canım kocam sjsjjsj
0 oy
(85 puan) tarafından
Kocamı seviyorum çünkü dünyanın tek kadını bnmişim gibi hissettiriyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 284 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 594 göst.