0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kızlar ikinci cocuk ama aynı deneyimsiz anne gibiyim ne zaman yıkayıp çanta hazırlayın 32 haftamdayım ilk çocuğumun küçülmüşeri var onları yıkayacam iki parça da alırım zaten cok cabuk büyüyorlar bilmiyorum ya ne zaman hazırlamalıyım

7 Cevaplar

0 oy
(1,926 puan) tarafından
Hazirlamaya başlamasın hafta ilerledikçe zor olur senin icinde
(389 puan) tarafından
Cıkardım kıyafetleri yıkayacam doğru valls
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay al benden de okadar bende 32 yım canım bende ikincim ama hiç dogurmamisin gibi ben 33 yapacağım 
(389 puan) tarafından
Cıkardım yıkayacam hazır dursun
0 oy
(442 puan) tarafından
Daha doğumunuza var ama yine de ufak tefek bişeyler koyabilirsiniz. En azından hastane çıkışı setini yaka mendillerini bezlerini ıslak mendili battaniyesini her ihtimal biberonunu kendi giyeceğiniz eşyaları vs.koyabilirsiniz. o çantayı hazırlamak nasıl zevkliydi çok büyük hevesle hazırlamıştım♥️
(389 puan) tarafından
Hevesli ama hem hamilelik hem bir tane daha cocuk olunca insan sürekli halsiz oluyor:)
0 oy
tarafından

30da hazırlaıdm ben :) zaten herseyı ıkıncı el cocugumunnn ablasının kıyafetlerı hep :) bir emzik aldık ona özel bir biberon :D 

(389 puan) tarafından
Sararmış bazı kıyafetler onları nasıl beyazlatacam canım sıkıldı ya
tarafından
Aynı sorun bende de bar ozellıkle battanıyelerı sararmıs hep gecıremedım valla
(389 puan) tarafından
Of canım sıkıldı gerçekten hepsi yepyeni idi kıyafetler battaniyelerde birşey Yok da
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Hazırlamaya başla canım ne olur ne olmaz zor geliuo agirlasinca
(389 puan) tarafından
Şimdiden ağırım keşke 27 de herşeyi yıkasaydm
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Ufaktan başla bence. Ağırlaşırsan daha zor olur bence 
(389 puan) tarafından
Aynen başlayacam ne olur ne olmaz hem
0 oy
(35 puan) tarafından
Canım benim haftam da 33+3 Ben 26.haftada yıkayıp ütüledim kaldırdım hepsini İyiki de yapmışım diyorum şu anda olsa hayatta yapamam çünkü çok ağırlarım oturduğum yerden kalkamıyorum 2.kızım geliyor ilk kızımdan kalan kıyafetler var o yüzden yeni bişi çok almadım sadece ocak sonu olacağı için kalın tulum aldım bir kaç parça o kadar birde Depend falan kaldı alınacak. O sarı lekeler içinde bende çok fazla bişi yapamadım sıcak suya çamaşır suyu bastım beklettim baya sonra yıkadım ama yinede çok çıkmadı olduğu kadar artık. Yeni bişi çok almadım açıkçası. Sende başlamalısın bence çünkü çok vakit alıyor benim hastanem çantam da hazır onu da yeni hazırladım hepsi hazır kızımızı bekliyoruz inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 358 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 610 göst.
5 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sonsuzum (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.