0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (2,357 puan) tarafından
kızlar benim her doğum günümde ablam istediğim herşeyi almaya çalıştı hediye olarak süpriz yaptı şubattada onun doğum günü bende ve diğer ablamda airfrey var ama bi bu ablamda yok almak istiyor ama durumları bozuk diye alamıyor heves etti bizde görünce bende doğum gününde süpriz yapıp alsam diyorum ama az önce fiyatlara baktım çok pahalı olmuş nasıl yapsam bilmiyorum ilk ben almıştım bana kalmaya gelince gördü hoşuna gitti ilerde benimde olur belki dedi ama içinde ukte kaldı o gün ne kadar belli etmesede taksitle almaya kalksam eşim dicek bu sefer ne gerek vardı almaya falan filan ama sonuçta ablam yani heves etti nasıl yapsam bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Sizi zorlamayacaksa bence alın diğer kardeşleriniz varsa ortak alın. Ben çok üzülüyorum böyle birinin içinde ukte kalmasına 
(2,357 puan) tarafından
bi ablam daha var ama oda hep kendine alınsın başkasına alınması taraftarı değil şimdi desem dicek benimde o kadar doğum günüm geçti bana almadın dicek aslinda onada elimden geldigince almaya çalıştım
(442 puan) tarafından
Ama diğer ablanızın durumu yokmuş yazık yani bu konularda kıskançlık yapılmamalı bence.. uygun bir model seçmeye çalışın çok pahalı bir şey olmasına gerek yok önemli olan onu mutlu etmek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani durumunuz varsa eşinden rica et al canım bazı eşler almayabiliyor bimde aldım ben kullanıyorum gayet Güzel kullanışlı  sende almasan seninde içinde ukte kalacak belli kardeşlik çok güzel 
(2,357 puan) tarafından
evet canım bimdende bakmak aklıma geldi ama ordada geçen gün gördüm 1.800 dü
tarafından
Ben XXL aldım 2900 falandı yanlış hatırlamıyorsam büyük boydu eşine sor danış sonra bütçeye göre bak   bence:)
0 oy
(316 puan) tarafından
Uygun fiyatlı bütçeye uyanı al canım hiç alınmamasından iyidir 
(2,357 puan) tarafından
evet canım haklısın
0 oy
(275 puan) tarafından
Altus aldık ablama Hepsiburadan 999 TL'ye. Bakın oraya çok memnun ablam 
(2,357 puan) tarafından
bakarım canım sagol
0 oy
(1,638 puan) tarafından
Hut markası var hepsiburada indirime girmiş 2 bin suan bi bak istersen daha uygunu var mı bilmiyorum ama bu marla kaliteli ve büyük 
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Onvo aldım ben canım 12 litrelik fırın gibi görünüşü çok iyi ve uygundu 

https://ty.gl/suwj34p47l
(2,357 puan) tarafından
onvoyu herkes çok anlattı canım ama ne bilim pek emin olamadım
(4,554 puan) tarafından
Ben sevdim canım kek kalıbı vs çıktı tavuk bile döndürüyor:)) kızartma aparatı var onu temizlemesi zor geldiği için tepside yapıyorum
(4,554 puan) tarafından
Izgaraları var akıtma tepsisi filan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 267 göst.
30 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
21 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu

379,278 soru

11,352,747 cevap

34,825 kullanıcı

...