0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar a 101 bim şok marketlerde olan en iyi Türk kahvesi markası hangisi 

9 Cevaplar

0 oy
(4,465 puan) tarafından
Hepsi bana sert geliyor brezilya ve tugba kuruyemisin kahvesini cok seviyorum ama o da carsida 
tarafından
Tuğba kuruyemis Google de baktım da sitesi var ordan alışveriş yaptın mi hic canım güvenilir mi
(4,465 puan) tarafından
Hayir canım ben genelde carsiya indikce aliyorum
tarafından
Tamam canım sağol ❤️
(4,465 puan) tarafından
Trendyolda brezilya turk kahvesi var bak alabilirsin ordan icimi yumusak guzel tadi seversin market kahvelerini acil misafir gelmedikce almiyorum ben canim hepsini denedim ama sert geliyor icemiyorum
tarafından
Evet canım Tuğba marka kahveye baktim baya kötü yorumlar vardı çarşıdan alınanla aynı olmadığı yönünde brezilya kahveye baktim çok iyi yorumları bakim de muhtemelen brezilya alırım çok teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(4,054 puan) tarafından
Hiç biri canım rezalet ordaki kahveler yanık resmen icilmiyor
tarafından
Doğru diyorsun gerçekten öyle
(4,054 puan) tarafından
En güzeli çektirip taze taze içmek bir kahve sever olarak bak şimdi nasıl canım istedi bir su bardağı :))))☺️
0 oy
(12,622 puan) tarafından
Abdullah efendi gayet güzel 
tarafından
Bimdekini diyosun demi canim sağol yorumun için
(12,622 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(5,385 puan) tarafından
Onlar bana ekşimsi geliyor ya bildiğin yanıklar yani ben çektiriyorum ayda 1 kg yetiyor
0 oy
(5,396 puan) tarafından
Netten getirtsen canım getirde filan mağazaları oluyo Tuğba kuruyemişin kahvesi çok güzel ♥️
tarafından
Trendyoldan baktim da yorumlardan çoğu kişi çarşıdan alınanla ayni olmadini yazmış
(5,396 puan) tarafından
Yok canım trenyolda değil şu getirler filan varya onların çarşıları oluyo olduğun yerde varsa ordan getiriyorlar gün icinde
tarafından
Hmm olduğum yere geliyormu bilmiyorum çünkü hiç getirtmedim ☺️ inşallah çarşıya gidince bulabilirsem alicam sağol canım çok teşekkürler ❤️
0 oy
tarafından
Biz tuğba kuruyemişten alıyoruz mis gibi taze çekim çok güzel... 
tarafından
Çoğu kişi Tuğba demiş çok teşekkürler çiçeğim ❤️
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Mehmet efendi cok guzel ben sadece turk kahvesi iciyorum baska marka hayatta icemem
tarafından
Ben de mehmeh efendi içiyorum. Diğerlerinin tadı çok kötü geliyor midem kalkıyor.
0 oy
(563 puan) tarafından
Hic biri guzel degil canim aktardan taze çektirip aliyorum 
0 oy
(9,478 puan) tarafından
A101, bim ve şok 3ündeki kahve de aynı üreticiye ait. İsimleri farklı üreticisi aynı. Ben açık çekilmiş kahve alıyorum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 327 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 789 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 189 göst.
10 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 444 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,159 soru

11,878,679 cevap

35,995 kullanıcı

...