0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (2,312 puan) tarafından

Afedersinz alt bölgemde kaşıntı var durmym hamile değilken bu kremi kulanmştm gecmişti şimdi hamileyim kulansam olur mu ki ya kontrol ume daha 2 hafta var :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerdeyse doğuma kadar kullandım hiç Bi zararı olmadı
(2,312 puan) tarafından
Kullanayım o zmn ya valla durmym
-Reklam-
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bu konu burada çok konuşuldu. Kimi zararlı diyor kimi değil. Ama ben hep özelde doğum yaptım, her kaşıntımda iş fitile varmadan Travazol verdi doktorum. 2.gün rahatladım, 4.güne atlattım kaşıntılarımı. 
(2,312 puan) tarafından
Ya haftam cok kücük 7 o yüzden korkym
(3,740 puan) tarafından
Bence travazol den değil kaşıntıdan kork. Enfeksiyon ilerlerse düşük kaçınılmaz oluyor Allah korusun.
0 oy
tarafından
Aile hekimim kasinti gecer gecmez birak demisti bana
(2,312 puan) tarafından
Hım ilk aylarda pki kullandñ mı 7 haftalıkm
0 oy
(599 puan) tarafından
Evet bende şuan 20 haftalık hamileyim travazol kullanıyorum gündüz iyiyim ama gece oldu mu kaşıntı yanma başlıyor mahfoluyorum iğne batar gibi yanıyor acaba neden etki etmiyorki
(2,312 puan) tarafından
Ya valla bnmde gündüz cok kötü :( haftam cok kücük o yüzden sordm :(
0 oy
(1,266 puan) tarafından

Bana vermedi doktor.  Tüp bebek diyemi bilmiyorum ama. O harfiyle başlayan bi krem verdi. İsmini bulursm yazarım buraya. Nioli yağını hamileler de kullanıyor bi deneseniz,bende dün sipariş verdim 

Oceral kremin adı
(2,312 puan) tarafından
Tmm cano cok teşekkür ederim haftam cok kücük o yüzden korkym
(1,266 puan) tarafından
Bende senin gbiydim 6 haftalık bile yoktum sanırım. Geçmiş olsun . Son trameste travazol kullanmıştım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 380 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bbsk (49 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,809 cevap

34,956 kullanıcı

...