0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Tarot falı baktırdı bir tanıdığım ve bu kişi belirli bir ücretle deve kesip büyüyü bozacagini söyledi ben inanmadım fakat tanıdığım kişi kabul etti büyüde Mardin Midyat tarafında hoca yapicakmis bozduktan sonra size bir emanet gelicek onları uygula falan dedi bu kişiye daha önce gidip memnun olan var o yüzden bu tanıdığım da gitti ama ben genede korktum

Birşey daha sormak istiyorum bu kişi Tarot falını sol elle çektiriyor ve kişinin de sol avucunun içinde bir işaret vardi

2 Cevaplar

0 oy
(2,324 puan) tarafından
Ben çok korkarim  böyle şeylerden ya
tarafından
Bende çok korktum ama gerçekten bildi kesin bir şeylerle ilgisi var ama gerçekten düzgünce yardımcı olurlarmi acaba o kadar parayı boşa vermez inşallah
(2,324 puan) tarafından
Geleceğimi görüyorlar bunlar
tarafından
Yani geçmişi de söyledi bilmedikleri şeyleri sordu kişilerin yaptığını falan söyledi geleceği Allah'tan başka kimse bilmez ama tahminlerde bulundu
tarafından
Elindeki işaretin anlamını nasıl bulabilirim acaba
-Reklam-
0 oy
(467 puan) tarafından
Resmen şirk 
tarafından
Bncede ama büyü diye birşey var bunlara da oyle dedi ki bu kişi daha önce bir kaç yerede gitmiş hepsi büyü var demiş sıkıntılı zamanlardan geçiyor ben korkarım ya büyü bozmazlarsa dedim ama inşallah gerçekten iyi bir hocadir
(467 puan) tarafından
Deniz üstü geçince büyü bozulur diye duymuştum hatta anneanneme de büyü yapmışlar zamanında Yalova'dan istanbula feribot yolculuğu yapmışlar ondan sonra büyünün etkisi gitmiş kendi kendine
tarafından
Anladım canım sagolasin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cicek03 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilek06 (458 puan) tarafından soruldu