0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar Yarın 37 +2 de hamileliğim bitiyor bugün aynı bedende son günümüz yarın 7.30 ta yatışım var suni sancıyla doğum deniycez bi sıkıntı olursa sezeryana alıcaklar kötü düşünmek istemiyorum ama ikimizden birine bişi olurda evladım annesiz kalır diye korkuyorum sancının azı çoğu umrumda değil ama bebeğime bişi olursa dayanamam dualarınıza ihtiyacım var 

8 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kötü düşünceleri uzak tut sağlıkla kucağına al inşallah ❤️
(85 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin canim Allah'ın izniyle birşey olmaz ikinizede açılma filan mı vardida erkene aldılar canim
(85 puan) tarafından
Gelişim geriliği var bebeğimde kendi sancımı beklemek bebeğime zarar verebilirmiş o yüzden yarın gebeliğimi sonlandırıcaz inşallah sağlıkla alırız
(4,553 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim iyi doğumlar nasip etsin hayırlı haberlerini bekliyo olacağız ♥️
(85 puan) tarafından
İnşallah buraya doğurdum postunu da atıcam dualarınız için teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Suni sancıda bebekte en ufak değişiklik fark eder etmez hemen sezeryana alıyolar 9 saat suni sancı verdiler canım nst bağlıydım zaten hep bebeğin kalp atışı birden yükseldi düşüşe geçti zorlamaya gerek yok arayın ameliyathaneyi sezeryana hasta hazrlansın dedi korkma sağ Salim alırsın inşallah kucağına 
(85 puan) tarafından
İnşallah öyle olur sağlıkla alırım hiç bıçak altına yatmadığım için sezeryandan da korkuyorum ama artık sadece bebeğimin sağlığını düşünüyorum
(2,785 puan) tarafından
Sakına korkma canım korkulacak bişey değil sonda takıyorlar hissetmiyorsun onu zaten ameliyathaneye iniyorsun masaya alıyolar iğneyle ilaç veriyo uyuşuyorsun yarım saate olup bitiyor canım 2 sezeryan doğum yaptım
(85 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuz için inşallah güzel geçer sağlıcakla alırım❤️
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Neden öyle bir şey olsun dostum. Allah sağlıkla kucaklamayi nasip etsin inşallah 
(85 puan) tarafından
İnsan korkuyo işte evladım annesiz kalır diye çok teşekkür ederim inşallah sağlıkla gelir
0 oy
(110 puan) tarafından
Güzel şeyler düşünmeye çalış şu an tabi hormonlar korku heyecan hepsi birarada ama korktuğumuz gibi olmuyor. Ben de önce normal doğum denedim rahim yuşatıcı suni sancı falan açılma olmadı ertesi gün sezaryene alındım çok şükür bebeğime kavuştum. Gözümde büyüttüğüm gibi olmadı. Bebişinde gelişim geriliği varmış sanırım kuzenimde de vardı o yüzden aynı senin haftan gibi aldılar bebişi şimdi maşallah tosun gibi. Korkutma kendini duanı et ve o muhteşem kavuşmanın güzelliğine odaklan❤️
(85 puan) tarafından
Ztn korku heycan mutluluk hepsini bir arada yaşıyorum onu kucağıma alıcağım öpüp koklıycağım anı düşünüyorum inşallah anneliğin hakkını veririm çocuğumu bizden yana razı ederim Allaha sığındım inşallah kolay geçer Allah razı olsun güzel sözleriniz için ❤️
(110 puan) tarafından
Bebişkon için sen çok özelsin hele doğsun azıcık zaman geçsin bunu bakışlarıyla gülüşüyle o kadar güzel hissettiriyor ki. Kolayca kavuşun inşallah onu çok güzel karşıla annesi❤️
(85 puan) tarafından
Onu hayal bile edemiyorum tekmesi ztn bni mutluluktan ağlatmaya yetiyordu gülüşünü görünce naparım hiç bilmiyorum ❤️❤️
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Hiç korkma bitanem inşaAllâh yarın akşama kadar sana duâ edeceğim rabbim hayırlısı ile doğmasını nasib etsin. Sümmes sebile yesserah oku sürekli. Allâh ona yolu kolaylaştırır. 
(85 puan) tarafından
Okuyorum bol bol okuycam çok teşekkür ederim çok iyi bi insansınız Allah razı olsun sizden
(3,004 puan) tarafından
Allâh sen den de senin sevdiklerinden de râzi olsun inşaAllâh :) ❤️❤️
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Sagsalim doğumun olur insalah canım sen günlünu ferah tut 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Yâ kiz doğurdun mu çok merak ediyorum seni 
(85 puan) tarafından
Evet kuzum perşembe akşama kadar suni sancı verdiler ne doğru düzgün açılmam oldu ne suyum geldi 2 cm açılmam olmuş nstde çıkmıyodu ama sancım çok fazlaydı doğru düzgün ilgilenen de yoktu devlet hastanesindeydim devlette sezeryan kolay kolay olmuyo diye özele geçtim artık bitmiştim ağrıdan sancıdan dün gece sezeryan oldum bugün evime geldim ama oğlum erken doğduğu için birde gelişim geriliği olduğu için 10 gün gözetim altında tutulcakmiş pazartesi tekrar görmeye gidicem inşallah
(3,004 puan) tarafından
Gözün aydın inşaAllâh rabbim ikinizi de birbirinize bağışlasın taze anne seni sütünü bol bol 2saatte bir sağ :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 257 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
23 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hasreteren45 (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 155 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selin23 (43 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,498 cevap

34,775 kullanıcı

...