0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,032 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı var evli ve eşini hiç gözüm tutmadı hala sinir oluyorum aklıma geldikçe daha Doğum yapalı 1 ay olmamisken beni tanımasına rağmen numaram olmasına rağmen eşimi ve bekar bir kaç kişiyi erkek olarak eşine supriz dogum günü yapmak için çağırmış aşırı lavbali bı kız ben eşimle konuşurken de atlar lafa falan neyse eşimde gitmiş kız tek eşim onun eşi ve 3 tane de bekar erkek doğum günü kutlamislar hadi benimki düşüncesiz gidiyo ya kız o kadar erkeğin için de ne işi var peki eşinin rahatlığı?hala sinir oluyorum nedense psikolojikmen takıntı yaptım ve kıza içim ısınmıyor siz böyle bir durumla karsilassaniz unutur musunuz 

2 Cevaplar

+1 oy
(1,447 puan) tarafından
Böle bi durumda unutma olmaz kız karı koca rahat belli yaşantısı böleyse ona tuhaf gelmez. Eşin daha 1ay olmuş doğum yapan karısını niye bırakıp gidiyo onu anlamadm ben. Kız tahat da eşinde biraz rahat
(1,032 puan) tarafından
Evet bugün kısa mesaj attım Bir daha bir şey olursa beni ara eşimi değil diye bir sürü bahane uydurdu ama ben biliyorum kızı
(12,574 puan) tarafından
Hazırı varmiş++
(12,574 puan) tarafından
O ayarı kıza değil eşine vermen lazım
(1,032 puan) tarafından
Ona dedim o geri çekti kendini ama bakalım inşallah
-Reklam-
0 oy
(651 puan) tarafından
Ay gerçekten şaşkınlıkla okudum insan eşinin doğum gününü özel olarak sürpriz yaparak kutlamaz mı ya başkalarına dahil etmek nedir Bir de aile değil başka yabancı erkekleri çağırmak bence bu  kendini insanlara göstermektir açıkçası bana çok mantıklı gelmedi hatta bayağı saçma.
(1,032 puan) tarafından
Evet benim eşimden de hata var kızdan da hata var kız eşime ararken gördüm Yok öyle değil böyle dedi ama ben hiçbir şey demedi yani kendine baktım arıyordu sandım ben görünce kapattı zaten sonra diyor eşim ara dedi falan ben onu yüzden vermemiştim o numarayı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 254 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...