0 oy
179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
nabersiniz kızlaaar uzun zamandır pek girmedim burayaa napıyorsunuz nasılsınızz 

biz gayet iyiyiz hamzanın kız kardeşi olacak Allahım izniyle amaa bir sorum var bir kaç gün sonra 5 aylık olacağım amaa karnım çok çok az çıktı dışarıdan hiç kimse anlamaz bile hamile olduğumu o derece hareketlerini hissediyorum karnım az hamza da bu aylarda baya çıkmıştı acaba kız çocuklarında göbek fazla çıkmıyor muu size bir sorayım dedim ♥️

10 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından

Bende aynı 34 haftalık oldum hala çok az belli ediyorum :) önemli olan onların sağlığı dışardan görünmesede olur benim tek dileğim o sağlıkla gelsin 

(875 puan) tarafından
tabi ki canım öncelikle hayırla sağlıkla doğsunlar da minnişler maalesef aileden bazı bilmeyenler bebek çok zayıf herhalde diyor öyle bir şey yok dedemde pek anlatamadım o yüzden bir sorayım dedim
(887 puan) tarafından
İnsanlar öyle sanabilir ama önemli olan doktorların ne dediğidir ben kafaya takmyorum hiç :))
-Reklam-
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Olablr ben zayftım kızımda baya belli olyr Du kardeşim bnden iriydi onun ki benm kadar belli olmyr Du bilmym bnn kiloya bağladım bu arada hayırlı olsun prenses 
(875 puan) tarafından
teşekkür ederim canım hamileliğimden beri 2.5 kilo tek aldım kilolu biri de değilim ama çok az çıktı anlamadım
0 oy
(1,502 puan) tarafından
2 oğlumda karnım baya erken çıkmıştı benimde ama kızımda 32. Haftadan sonra anlaşılmaya başlandı minnoş oluyor kız bebişler galiba ^•^
(875 puan) tarafından
aaa öyle mi benimde aklıma geldi acaba kızlara özel mi böyle diye oğlumda çok erken çıkmıştı bir de ben göbek seviyorum :D
(1,502 puan) tarafından
Ayy bende bende  hoşuma gidiyordu yani hamiş karnı böyle hamile tunikleri giymek vs ama hiç giyemedim kızımda:))
0 oy
tarafından
İç karnın geniştir 
(875 puan) tarafından
evet onu da düşündüm
0 oy
tarafından
8 aylık hamileyim dışarıdan kimse bilmiyor normal bence bu durum iç karnimiz genis 33 haftalık olacağım bir kaç güne 
(875 puan) tarafından
sağlıkla kucağına al canım ben göbekli hamilelik seviyorum ya :D
tarafından
Olsun canım
0 oy
(8,940 puan) tarafından
Benim de iki oğlum var. Birisinde karnım füze gibiydi. Birisinde de 30.haftadan sonra hafif bombe olmuştu. Bol giyince anlasilmiyodu bile. Değişiyor heralde.. sağlıcakla kucağına al inşallah 
(875 puan) tarafından
inşallah canım bende belki cinsiyetle alakalıdır diye düşündüm
0 oy
tarafından
Bende 6. Aydan sonra çıkmaya başlamıştı canım 
(875 puan) tarafından
benimde belki bir süre sonra çıkar
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Belli olmuyor o canım ilkinde karnım son ayda çıktı bunda 4 aylıkken ben burdayım diyordu resmen
(875 puan) tarafından
benimde tam tersi ilk çocuğumda baya belliydi en baştan ama bu 2. fındıkta hiiiç kimse anlamıyor söyleyince de şaşırıyorlar
(4,548 puan) tarafından
Sağlıklı olsun da canım çokta önemli değil ikiside kız ama ikincide baya bı şişti karnım kilo fazla almadigim halde ilkine göre
0 oy
(474 puan) tarafından
Ben 8 aylık hamileydim millet toplu taşımada yer vermeye anca o zaman başlamıştı. Ki zayıf biriydim ama yine de doğuma gittiğim gün bile aman aman karnım yoktu 
(875 puan) tarafından
yaaa belki de kişiden kişiye değişiyor bende belki cinsiyetle alakalıdır diye düşündüm
0 oy
(518 puan) tarafından
Kız bende 32 haftalık hamileyim karnım çok az çıktı ilk hamileligimde baya çıkmıştı. Ben takmıyorum şahsen karnım çıkmasa hem dhaa iyi hareket edebilirim.
(875 puan) tarafından
ya öyle ama ben böyle hamilelikte tombiş göbek seviyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 194 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 232 göst.
15 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı

...