0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bundan 1.5 ay önce ablasiyla kavga ettik misafir olarak gelmişti ve çıktı gitti kocası çocuklarıyla gelmişti şunu vurgulamak istiyorum normalde hep laf sokan birisydi hep üstten bakar burnunun ucuyla konuşurdu zaten neyse ha şunu da soylim 2 sene önce evine gittiğimde yine ortalığı karıştıracak birşey uapri bana ****** git evimden dedi koy yeriydi hiç bir yere gidemedim oturdum öyle kaynanam da vardı beraber gitmiştik neyse detaylara takilmanizi istemiyorum olay oldu filan eşim ablasi için kafamı kırma derecesine geldi öyleki dovmekten beter etti beni neyse içim yana yana yinede konuştuk ama zaten o soğukluk girmişti araya şimdi de o konu açıldı küçük görümcem bu sefer rahat durmadı ben laf söyledim bana saldırdı eltim tuttu yoksa dovecekti neyse bu akşam onu karşıma aldım herşeyi döktüm baktım ki adam dört duvar aramızda sevgi ve saygıya dair hiç birşey kalmamış boşanmak istiyorum dedim çocuklarımız için katlanacaksin dedi aile dört dörtlük zannderdim kafamın kanını aileme attimda onlar gelmedi babam aramadı bile normalde asla böyle insanlar değillerdi yani bu olayı yaşadığımda sahip çıkmadılar bende sildim onları gidecek bir yerim yok gitmek istiyorsan kapı orda git dedi ama çocukları memleke götürücem asla gormeyeceksin dedi bir sürü şey söyledi kendimi kapana kısılmış hissediyorum çok çaresizim çok gözyaşlarım dinmedi de dinmedi hakkınızı helal edin uzun oldu biraz :((
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
(275 puan) tarafından
Diyecek Bir Şey Bulamıyorum Ama Rabbim Huzur Mutluluk Versin Evinize Yardımcınız olsun İnşAllah 
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm cümlemizin
-Reklam-
0 oy
(438 puan) tarafından
Çalışma imkanın yok mu? İş baksan işe başlasan. Belki herşey yolunda giderse birşeylere karar vermek daha kolay olur 
(1 puan) tarafından
1 yasinda oğlum var okula baslamadan çalışmam mümkün değil
(438 puan) tarafından
Anladım. Evde yapabileceğin bir iş vardır belki. Şu sıralar ev yemekleri meşhur. Misafiri gelen kişiler  evde yiyecek bişeyler yapan kişilere sipariş veriyor. Öyle biley yapabilirsin. Yada bazı kafeler ev hanımlarına mantı yaptırıp satın alıyorlar öyle bişey yapabilirsin. Anladığım kadarıyla maddi desteğin olmadan pek bişey yapman zor olur. Bence böyle şeyler bakın bu şekilde başla
0 oy
(322 puan) tarafından
Rabbim yardincin olsun kuzum ne dir bu kadınların çektiği git rapor al uzaklastirsinlar o pisliği ailende insan değilmiş o kanı gorupte evladına sahip çıkmayan anaya babaya hiç bişe demem bu saatten sonra gece gece içimi yaktinn o dökülen kanına kurban olsun o adaam Rabbim bin beterini verir ona 
(1 puan) tarafından
Çocuklarımın babası onlara iyi bakıyor iyi olsun ama keşke benden uzak olsaydı bilmiyorum ama tek bildiğim çok çaresizim çok ailemi zaten sildim attım öldürdüler onlar beni ben onları hep arkamda dağ zannediyordum ama değillermis
(322 puan) tarafından
Farkındaysan eşini koruyorsun halâ senin kanını dok Muş bı insanı koruma sana acimiyana
 Aacima CNm dağ zannettiklerimiz önce vurdu cnm bu hayatin kanunu böyle olmuş artık telefonuma kadesmi neydi o uygulamayı indirdim sakladım de bide bana vurursan basicam de korkut gözünü tam verme çocukları ben önce polise sonra hastaneye rapor alcm seni içeri dıktircm de şöyle dik dur karşısında git derse önce sen defol bu ev benim de
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Hata etmişsin gidecek yerim yok duruyor bu durumda ailenin yaptığına bakılırsa hiç boşanma mevzusunu açmadan iş bulup çalışma imkanın varsa önceliğin bu olmalıydı parasız birşey olmuyor boşanma davası acsanda velayeti alman zor olur erkek milleti kadını önce para sonra çocukla vuruyor biliyorlarya kadın çocuğuna dayanamaz sen çalışır ev kurabilirsen tekrardan geçici olarak eşin nereye götürürse götürsün velayeti alabilirsin sonrasında 
0 oy
(181 puan) tarafından
Böyle çocuklarla tehdit eden kendini erkek sanan adam sanan şerefsizlerin Allah bin türlü belasını versin ün yüzü görmesinler İnşallah adi şerefsizler katlanma bacım katlanma vermesin bakalım çocukları devlet sana v sana verir zaten o kim köpek bu anaların babaların da gözü kör olsun pissinden nefret ediyorum bir aile böyle olmaz ya nasıl içiniz sızlamıyor ya biz kadınlar ölünce mi kıymetimiz anlaşılacak
0 oy
(5,457 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım evine mutluluk huzur nasip etsin evinde bakara suresi dinle Allah'ın izniyle düzelir herşey arkanda sahip çıkan olmayınca daha zor herşey çocuklarım var diyorsun küçükse çalışmakda imkansız bakavak kimse yok evde yapabileceğin birşey varsa onları yapabilirsin maddi imkanlar için
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Gerçekten bu postu görünce çok üzüldüm şiddet nedir ya hele ailenin yaptığı bende eşimle problem yaşıyordum gerçi düzeldi ama şiddet böyle kavga olmadı ailemde zaten hep arkamda gerçekten Allah yardımcınız olsun inşallah bir çare bulursun o karaktersiz herif de yaşattığını yaşamadan ölmesin
0 oy
(277 puan) tarafından
Kaç tane çocuğun var
0 oy
(886 puan) tarafından
Maalesef bende aynı durumdayım ailem çocuğu bırak gel diyor 8 aylik bebegim var devlet kresi alacak döneme kadar mecbur katlanacagim 2. Çocuk sakın ha sakın yapma bu arada da evden yapabileceğim işler bakıyorum ama onlarında düzenli getirisi yok Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(2,073 puan) tarafından
Al çocuklarını gizliden kadın sığınmaya grç o ailedede kendi ailendende hayır gelmez eşinede yazıklar olsun terbiyesiz adam 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Gerçekten çok üzüldüm:( işkence görmüşsün resmen kafandan kan akması ne demek ? Ara polisi şikayet et bir süre kadın sığınmaya git o sırada ne olur ne değişir bilemeyiz 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Bugün eşim de bana nnesinin sal.ak sal.ak konuşması yüzğnden bana vurdu suçlu ben oldum varya vurması canımı yakmadı ama içim o kadar yanıhor ki seni çok iyi anlıyorum rabbim bizi bu dertşerden kurtarsın bize bu dünyada huzur öbür dşnyada mükafat versin 
0 oy
(150 puan) tarafından
Eğer sana şiddet uygulandığında bunu ispatlayanilecek kanıtların varsa, fotoğraf mesaj darp raporu gibi, çocuğunu al sığınma evine git. Polise de git durumu izah et elinde ki kanıtları göster koruma iste 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 652 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 212 göst.
0 oy
1 cevap 105 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu