0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (558 puan) tarafından
Kızlar normalde bebeğim çok tekme atardı ama şuan hep kendini topluyor sertleşiyor kasık larimda sızı şeklinde az az hafif ağrım var çatı kemiklerim de agriyor donemiyorum alttada arada batma oluyor baskı yapıyor assagiya bebegim  rahmim çok acıyor  normalmi bu durum ne yapayım bilmiyorum doktora mesaj attım ancak yarın cevap verir

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence acile git bir sen bebeğin toplanmasi çok normal değil 
tarafından
Ne demek canisi sen beni goruntulu ara sanciyi verince ben seni gazla dogurturum ahahah :D
(11,089 puan) tarafından
Sağol bebek sen de iyi ki varsın ❤ doğurunca yaz bana, ben dayanamam sancılara içim gider kız..
(12,543 puan) tarafından
Gideyim ne diyecek yazacam hemen ♥️♥️
(558 puan) tarafından
Kızlar son postuma bakın
(558 puan) tarafından
Sweety cnm sancı çok az var bebek birazdaha yukarda dedi doktorum doğuma hazırlanıyor dedi assagi vuruyor ama dedi tam daha inmemiş dedi boşuna gitti 1000 liram :D
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Bebek kendini toplayıp kasıklarında ağrı olduğu zamanların arasındaki dakikaları hesapla bence. Düzenli oluyosa sancın gelmiş olabilir. Ama işin garip tarafı normal de olabilir bu durum. Yalancı sancı olabilir belki. Belin ağrıyo mu? 
(558 puan) tarafından
Belim ağrıyor canım dünden beri ama kasık ağrım  düzenli değil işte oyuzden biraz beklim diyorum ama bebek sertlestiriyor karnım gerilmiyor bile düşün normalde böyle değildi iki gündür böyle ağrım var belim özellikle birde çatı kemiklerim agriyor
(11,089 puan) tarafından
Yani benim bildiğim genelde sancı belden vuruyo önce. Belin de ağrıyormuş, bi 112yi ara sor bakalım. Bence doktora gitsen iyi olur.
(11,089 puan) tarafından
Aradın mı???
(558 puan) tarafından
Yok cnm uyuyordum öyle dayanilmayacak gibi ağrım yok artan  ama yarın doktorum çagırsa gidebilirim zaten bir kaç gün sonra kontrolüm vardı
(11,089 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
(150 puan) tarafından
Kasılmaların oluyor. Kaç saniye sürdüğünü ve kaç dakika da bir olduğunu takip et not al. Uzanınca uyuynca dinlenince duş alınca geçmezse hastaneye git serum veriyorlar aynı haftada bende de olmuştu. Kasılmalar sancı olarak sayılıyor çünkü
(558 puan) tarafından
Canım 2 3 saatte olan birdey kasıklarima giren ağrı artmıyor şuan gün sancılarım olabilirmi acaba
(150 puan) tarafından
Bilemiyorum ben 36 haftalıkken çok kasılmam oluyordu serum verdiler bana
(558 puan) tarafından
36 haftada çok erken değil diyorlar ama cnm bilmiyorum
(150 puan) tarafından
Değil zaten doğum ihtimaline karşı doktor bişey yeme demişti serumla kasılmalarım geçince eve gittim 40 da doğurdum
(558 puan) tarafından
MasAllah cnm benim doktorum bebek önde gitttigi için sorun görmedi
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Kasılmaların oluyor canım çatı kemiğine de baskı yaptığı için ağrın oluyor bel ağrısı da varmış en iyisi muayene olman zamanı gelmiştir belki miniğin gelme vaktinin
(558 puan) tarafından
Muayene oldum cnm çok hafif sancım var bebekte tam kanala inmemis
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Benim de bebek iriydi biraz hep. 32.haftadan sonra hep toplanıp sertlesiyodu. Ama hareketlerini de hissediyodum çok hareket de ediyodu. 41.haftada doğum yaptım 
(558 puan) tarafından
MasAllah cnm  hafif kasılmaların varmis
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Ben bebek toplanmasi ile 37 . Haftada doğum yaptım canım toparlanma kasilma ile devam etti dediğin gibi acile git derim
(558 puan) tarafından
Cnm gittim doktorum dedi hafif kasılma var senin kasılmaların başladıktan kaç gün sonra dogurdun
(3,345 puan) tarafından
İki saat içinde doğurdum canim
(3,345 puan) tarafından
Ama evde 5 6 saat çektim kasilmalari
(558 puan) tarafından
Seninki hızlı başlamış demekki canım benim haffif var zaten nsT de de az cikmis
0 oy
(351 puan) tarafından
bunlar sanci belirtisi dr a git 
(558 puan) tarafından
Gittim hafif kasılma var cnm 10 gün sonra gel dedi
0 oy
(583 puan) tarafından
Benim de Ağrı arada oluyor  yalancı sancı olabilir canım sonucta doğum yakındır. 30+4 benim daha küçüktü sertleşiyordu geçti şimdi de oluyor ara ara sen yine de bı doktoruna görün canım 
(558 puan) tarafından
Göründüm cnm daha var dedi ama nsT de hafif kasılma çıktı
(583 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin bebisiniz inşallah
(558 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

378,473 soru

11,328,549 cevap

34,785 kullanıcı

...