0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Sabah 5bucuktan beri koltuktan yatağa yataktan basımın üstüne atlayıp duruyo nedir bu erkek çocugu çilesi ya ne saçım kaldı yolunmadık ne uyku kaldı yokmu isteyen satıyorum üstüne parada veririm

10 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından
Hahahahha maşallah çok neşeli ama yaaaa bende de var 11 aylık veririm istersen aynısı ha birde kurcuklama yanında promosyon erkek anneleri daha çabuk yaşlanıyormuş ya 23 üm ama içim 123 

Ama ben çözümü uyanınca baktım uyumuyor direkt salona geçer oyuncaklarını verip kendime gelmek adına sigara kahve yaparım mutfakta kendi kendine oynar yorulur uyur başka türlü olmuyor sabahın köründe
tarafından
Benimki oyuncağa hiç hevesi yok tek hevesi saçlarımı yolmak
-Reklam-
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Kız benimki iki yaşına geldi kafamın üstünde oturmaya çalışıyor bazen öpüyor bazen ısırıyor 
tarafından
Oturuyo yoluyo canı istedimi oksuyor kedisi gibiyim
0 oy
tarafından
Hahhahaha maalesef bizde ayniyiz :-)  bnmko yanima gelip yuzume vuryo yetmyo babasni tekmelyo yattigi yerden :-) oda kesmyo cocgu abisnjn basina gdip abisine vuryo hadii hadii diyo :-) 
tarafından
Valla erkek çocugu anneleri erken yaslanır derlerdi inanmazdım iki kızdan sonra bu benim ruhumu yaşlandırdı
tarafından
Biri 6 yasnda dgeri birbuck kucugu önce abisnn yan a gdiyo abi cicj cici diyo snra şap diyo bi vuryo buyugu noldgnu sasriyo yavrm yazik seside ckmyo kardesne kiyamyo ama kucugu tam bi canavar :-) daha neler neler varda iste :-)
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Gönder bana :) maşallah ne güzel gülmüş :) 
tarafından
Al kız yalnız geri iade kabul etmiyom
(11,093 puan) tarafından
Asdfsdf 2 güne kalmaz özledim diye kapıma dayanırsın :D
tarafından
Lanet olsun içimdeki insan sevgisine neyse kalsın bari aldım bir kere basıma
0 oy
tarafından
Sunun keyfine bak yalnız o erkek çocuktan değil benim kızda fok balığı gibi üstümden aşıyor ha bide karnımda var bitane balık :)
tarafından
Aynn karnımdaki şimdi diyo her sabah üstümde dönüp duran şey ne
tarafından
Ahahah yazık kız ama oda fena şimdiden kızımı kucağımdayken tekmeliyor çıkınca hesap soracaklar :D
tarafından
Aynn birde çıktıktan sonra kavgaları var
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Benimde oğlum sabah namazı kalkardı şimdi okula gidiyor bir türlü uyanmiyor
tarafından
Keşke o okul günlerine ışınlansam artk
(2,066 puan) tarafından
O zamanda ödev yapmaz bir sürü sorun Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Bana ver hamilryim birde bende var 37aylik oğlan gibi takar oynarız 
0 oy
(933 puan) tarafından
Allah can sağlığı versin. Benim oğlan da 4 yasinda vallahi benim hem beynim hem bedenim yoruluyor aksama kadar yapma etme sus dur oğlum demekten en sonunda uyku zamanı gelince evde bir kıyamet kopuyor asla uyumak istemiyor doğduğundan beri ama kizim asla öyle değil varlığı yokluğu belli değil cicegimin  9 aylik oynar etrafta acıkınca uykusu gelince gelir dibime oyle iste :)
0 oy
(3,829 puan) tarafından
Ya ben onu yerım ya gülüşünr bak maşallah subhanallah. Bende de var erkek 8naylık oldu daha yenı brnı tanıyor gıbı :) 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Aman aman var bende 3 tane erken yasta yaslandim tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 466 göst.
12 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 677 göst.
20 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Beyazkus (3,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,744 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

379,181 soru

11,350,438 cevap

34,818 kullanıcı

...