0 oy
827 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 7 haftalık hamileyim eskiden de zaten asabi biriydim şimdi iyice kötü oldum herkesi öldüresim geliyor. Var mi benim gibi manyak:DÇekilmez bir adam oldum yine huysuz aksi:D:D:D Dertleselim korkmayin size kizmam ama garanti veremem :silly:

20 Cevaplar

0 oy
(119,526 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Suan nassin örtmenim
tarafından
Ula sevdaaa dursanaaa
tarafından
Yeter kiz kirli çamaşırlarımı dökme ortalığa ☺
Tm tm bu jadar eksin yeter
tarafından
Ahaha yeter sevdoş anlayacaklar ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende öyleydim ya :D Gerçi şimdide değişmiş sayılmam dasa neyseeee

tarafından
Ben de böyle kalacağım galiba allah aileme sabır versin :))
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Patron cildirdiii :D

tarafından
:))) evet öyle oldu
0 oy
tarafından
Cekilmez bir adam mı dedin sen yoksa.....
(352 puan) tarafından
Ahahah acelyaaa çok zekisin kızzz ben yakalayamadım ironiyii direk erkek var algıladım :DD asfgddg
tarafından
Ahahahha :D ben de çok kullanırdım da ondan :D
tarafından
Suç bende değil olmayan müzik ruhumda:):):))
(352 puan) tarafından
Ahahahh cahilizz :DD
tarafından
Estağfurullah kızlar jsjxjahs
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Hamilelik hormonları normal canım:)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben cok hırcındım ama hamilemolunca herseye iyi niyetle cok sakin ve duugusal yaklastm cabm bende ters tepki verdi:d
tarafından
Ben de iyice arttı manyak oldum eşim konuşmaya korkuyor bazen :)))
(1,175 puan) tarafından
Eşin iyi anlayıslıymısmozmn:)
tarafından
Oyledir sağolsun:) normalde de böyleydim ama şimdi bebis var diye daha anlayışlı olmasa da biliyor yapacak bir sey i yok :)
0 oy
(532 puan) tarafından

AL BENDENDE O KADAR    **** OLUYORUM   KIMSEYI GORMEK BIYERE GITMEK ISTEMIYORUM BAZEN BI SINIR GELIYO HERKEZI ÖLDURESIM GELIYO   ZAVALLAIM CANIM KOCAM ONA  DENK GELIYO BAZEN ALLAHDAN ANLAYISLI ADAMDA BISEY DEMIYO  ODA HAMILEYMIS GIBI DAVRANIYO BEN OYLE OLUNCA    DURDUK YERE AGLAMAK ISTIYORUM  HIC BISEY GORMEK ISTEMIYORUMMM OF YA   SUAN BILE SINIRLENDIM BUNU YAZARKEN 31 HAFTALIK OLFUK AZ KALFI HEMNE GECSIN BU DURUM YA 

tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim de ilk ve daha erken ona rağmen psikolojim bozuldu sonraki aylar ne olur bilmiyorum
(532 puan) tarafından
Ha ha sakin olmaya calis canim valla brn oyle yapiyorum esime pek belli etmemeye calisiyorum     tabi cıldirinca patliyom ama oda cok zorlarsa yoksa valla icime ata ata  **** oluyo insna bi zaman sonra hayirlisi olsun ya valla biran oncr gecse su  64 gunumuz kaldi bizim
tarafından
Az kalmış canım allah yardimcin olsun benim 200 lü bir şeyler allah sabır versin:)
(532 puan) tarafından
O cabuk gecer canim inan  hemen geciyo ama 30 haftadan sonra gecmiyo 1 hafya zor gecdi valla     amin canim insallah cumlemizin rabbim yarfimcisi olsun saglikli hayirla kucagimiza almayi nasip etsin rabbim yavrularimizi
tarafından
Amin insallah canim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Aha bende buraya yazıyorum senin kızın olacak bende normalde çok ciddiydim kolay kolay gülen bir tiplerden değildim hiç kimse benimle kolay kolay iletişim kurmazdı :))) şimdi deli gibi herkesle iletişimi ben oturuyom bu aralar hiç ağzım kapanmıştı cinsiyetimizi öğrendik tabi ondan önce hep bana kim görse oğlun olur güler yüzmüşüm diyorlardı gerçekten cinsiyetini öğrendim oğlan dedi doktor ama bi halimi çok sevdim eşim bile çok saşıriyo  bazen hemen düğün sıfırını açıyı bak burda oynarken bile ters köşe diyip sokranıyodu şimdi anca diyor valla ben şok bu burcunu diyor :))) sende köyleysen senin kızın olacak diyorum tabi takdir ilahi garanti veremeyiz ama bakalım nolcak öğrenirsen bana haber et olurmu
tarafından
:))) aman sakın olsun babası ikimizi birden çekemez
(1,403 puan) tarafından
Senin için hayırlısı olsun cnm :)) aman sağlıklı olsun sen tez zamanda sağ salim kurtul da ben çok korkuyom ya :(( allah esirgesin hepimizi de eşimin en yakın arkadaşı yeni doğum yaptı doğumda kalp kırizi geçirdi kadın sizlere ömür bebek hala youn bakımında doktorlar umut yok diyomuş
tarafından
Ay allah korusun canım ya bizlerden uzak olsun rabbim yardım etsin onlara da. Allah rahmet eylesin.ben de çok korkuyorum daha erken ama doğumu düşününce ödüm kopuyor
(1,403 puan) tarafından
Valla bende oyleyim cnm surekli dua et
tarafından
Allah hepimize yardım etsin canim
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Ben hala öyleyim :D

tarafından
Bazilarimiz çılgın oluyo iste napalim :)
0 oy
tarafından

Hamilelikte vallah insan halden Halle giriyor ☺☺☺☺

tarafından
Benim yolum yol değil ama :))
0 oy
tarafından
Aynı bende öyle .... Uçan kuşa sinir oluyordum ya esen yele sinir oluyordum ilerleyen haftalarda azalıyor 
tarafından
Kendime bile sınır oluyorum o kadar:)
0 oy
(782 puan) tarafından
Allah benim kocamada sabir versin hamile degilim bebegim yok adet olacagim zamn yada oldugumda bide bittikten hafta boyunca sinir sinir elimi ayagimi kitliyo esim napiyosun diyo adami bogasim geliyo resmen bu sefer oda sinirleniyo bende o sinirlendi diye sinirleniyorum uzak duruyoruz sakinlesene kadar birbirimizden hamile olunca vay esimin haline uzuluyorum simdi den ablamda cok sinirliydi hamileyken bende oyle olucam kesin 
tarafından
Ben de normalde öyleydim işte canım hele adet zamanları çok kötü oluyordum hamilelik daha kötü dediğin gibi ne dese deli oluyorum
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Al benden de okadar 
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Ahahahhah dur kiz fazla sinir zarar

Eskiden sinirlitdim simdi dünya umurumda degil☺ dünya yansın bananeegggg
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bastan öyle oluyor hormon birden yükselince sonraki haftalarda azalıyor biraz :Dd
0 oy
tarafından
Ben hqmile olsamda olmasamda asabiyim hircinim sinirliyim asiyim varda var☺
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Buket, manyak Buket :D

tarafından
Kiz hep bu sevdoş hortlatti eski postları aralık da yazmisim bunu tabi o zaman da manyakmisim ☺
(12,513 puan) tarafından
O zaman Sevda, Manyak Sevda hshsjshs
tarafından
Ahaha evet bak bu oldu ☺
(12,513 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bende ayniydim ya aşırı derecede sınırlı yada durup dururken aglayan 
0 oy
(175 puan) tarafından
Ben o kadar sinirliydim ki eşim bidaha hamilelik yok dedi bir çocuk yeter. :D
0 oy
tarafından

Öğretmenimi eski postunu hortlatmaya geldim :D

O bemim ortmenim laa
(27,384 puan) tarafından
Dilo seni dövecem heee bende diyorum büket yinemi hamile ahahah
tarafından
Dilos hüzünlendim ya daha 7 haftalıkken yazmışım şimdi 32 olduk hey gidi günler hey ☺ ☺
tarafından
Kiz ben de posta baktım kim çıldırmış yine dedim ☺
(27,384 puan) tarafından
Hahaha

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,150 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...