0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
38+3 hamileyim ve bugün evde son günüm yarım sabahtan sezeryan ameliyatım var kısmetse. Ama bir aksilik daha var. 5 yaşındaki oğlum iki gün öncesinde aniden rahatsızlandı yanakları kızardı iki gündür kontrol ettiğim halde bişey yok ama ciğerleri doldu doktor enfeksiyon kapmış evde bir süre dinlensin dedi. Bende kendime dikkat etmek zorundayım ama oğlum o haldeyken uyuyamam neyse elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım ama gece aniden ateşlendi yavrum oksurukde var sesi de değişti. Benimde boğazım az acıyor bu sabah farkettim uyuyamıyorum da iki gündür. Amelyat ertelenir mi yada ne yapmalıyım ne öneriyorsunuz. Babası var demeyin dün kavga ettik benim dinlenmeye ihtiyacım var dedim sanki ona anlayışlı değilmişim gibi trip. Atiyo bende konuşmuyorum. Çocuğa bakmak bende ama iyilestiremedim çocuğumu ne yapayım ben yeni doğana bulaşır diye korkuyorum. Bir öneri:(

3 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
geçmiş olsun canm. ateş düşürücü ağrı kesici verseydinz enfeksiyonsa eğer antibiyotik almazsa tam atlatamaz gribi. doğumdan sonra da bebekle abisini çok yakın tutmazsaniz geçmez inşallah bebeğe hastalık falan. tekrardan geçmiş olsun sağlıkla alın kucağınıza 
(11 puan) tarafından
Amin inşallah.
-Reklam-
0 oy
(9,610 puan) tarafından
Eğer bi sıkıntın yoksa bir kaç gün daha ertelesin doktorunla görüş. Benim mesela ertelenmedi çünkü çocuk kapıya dayanmıştı zor duruyordu içerde ama senin öyle bir sıkıntın yoksa bir iki gün erteleyebilir
(11 puan) tarafından
Son durumumu bilmiyorum bir aydır muayene olmadım. Arada ağrılarım var zorlanıyor artık hareket ederken ama
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Benm doğuma bir hafta bile yoktu öyle bir soğuk almıştım ki her oksurdigumde bebek geldi mi diye kontrol ediyordum  çok çok ağırdı . Doktor iyi olmasan anlamayız sezeryana dediler . İptal olur  dedi. 

. Bebeğim vrdi birde bir buçuk yaşında. Doktora gittim ilaç veremem dedi . Evde uyguladım zencefil süt  içtim   pekmez toz karabiber karistirdik onu yedim süt çok içerdim öyle bitti ama com ağırdı. 

Çocuğun içinde ailen kaynanan sana yakın olan biri acile götürün kocan gelmiyorsa antibiyotikle 3 güne iyi olur inşallah ayrıca ağrı kesici 4 saatte bir dönüşümlü verirsin cnm başka bişey gecrmez malesef 
(11 puan) tarafından
Ben yurtdışında yaşıyorum kimsem yok yanımda annem olsa keşke kadın hergun agliyo halime.
(4,973 puan) tarafından
Ya kıyamam  Rabbim yardımcın olsun cnm
(11 puan) tarafından
Amin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde 1Sehzade Annesi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

380,079 soru

11,377,917 cevap

34,864 kullanıcı

...