0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaslar 6 aydır hiç tv izletmedim umarım 2 yaşa kadar izletmem sizde durumlar nedir 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,210 puan) tarafından
Sürekli acık ama izlemiyor izlesin diye bakıyom bende hep yaramazlık peşinde 
tarafından
Haklısın ya :)
(3,210 puan) tarafından
Senin bebiş erkek mi
tarafından
Evet canim
(3,210 puan) tarafından
Allah kolaylık versin :Dddd en güzel günlerin suan hele Bi yürümeye başlasın :)
tarafından
Ay hep.oyle diyorlar korkutmayin:D
-Reklam-
0 oy
(3,300 puan) tarafından

11 ay hiç izletmedim, sonra taşınma işimiz olunca ara ara açtım. Şuanda 2.5 yaşında günlük 15dkyı geçmiyor o da ben banyo yaparken :)

tarafından
Maşallah size darısı bize
0 oy
tarafından
İzler tablet oynar ama öyle saatlerce değil. 

O saatleri böleriz bir güne 
0 oy
(6,821 puan) tarafından
O aylarda bizde açmadık ama şuan 2 yaş izliyor yani izlemeden olmuyor valla
tarafından
2 yaşından sonra izler ya kısa süreler de
(6,821 puan) tarafından
İki yorumdada sen sin kız sjsj

2  buçuk şuan açık ama oyunda oynuyor
tarafından
İki yorum hangisi :)
0 oy
(733 puan) tarafından
Zaten 6 aylık bebeğe ne izletebilirsiniz ki :)
tarafından
Yani açınca ekrana dalıp izliyorlar ya
(733 puan) tarafından
Kızım o aylarda hiç bakmazdi izliyorduk rahatça. Şimdi 17 aylık oldu açık olursa ilgisini çekiyor izleyemiyoruz. Bakalım 2 yaşa kadar götürebiliriz inşallah:)
tarafından
İnşallah canım ben gündüz hiç açmıyorum akşam eşim gelinde 2 saat kadar masterchef izliyoruz
0 oy
(7,640 puan) tarafından
benimki izliyo gecen ay alıştı baya ama bana ıyı oldu bütün işlerim kalıyodu 
tarafından
Uzmanlar izletmeyin diyor :( o zaman uzmanlar gelip ev işini yapsın demi :D
(7,640 puan) tarafından
aynen canım yemeğim herşeyim kalıyo yoksa 2 yaşına az kaldı 1 aydır alıştırdım biraz rahat etim
0 oy
(2,117 puan) tarafından
Bebeğim 11 aylık  ama açık olunca izler  ki hep açık bende bugün yarın kesmeyi düşünüyorııım 
tarafından
Ekran açık olup izlemese bile bebeğin gelişimini etkiliyormuş diye bir yazı okudum
(2,117 puan) tarafından
Benimki izliyor da 1 yaş sendromu bakarken sürekli otizm videolarına denk geldim ve kesmeyi düşünüyorum insan bir kere o videolara denk gelince kendini ve çocuğunu sorguluyor
tarafından
Evet ya korkuyoruz Rabbım esirgesin
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Benim iki tane çocuğum var dördüncü aydan itibaren ikiside izledi çok şükür bir sıkıntı olmadı çoğu zaman acik bakmazlar bile bu kadar kasmayın bence
(2,665 puan) tarafından
Aynen canım ben de günde 10-15 dakika izletiyorum. Benimki 5 aylık.
(4,217 puan) tarafından
Yani bencede normal  sonuçta beş aylik bebek oturup tüm gün dizi izlicek hali yok çok kasmamak lazim tabj kendi fikrim:)
0 oy
tarafından

Ne oluyorsa 1 yaştan sonra başlıyor yemek yememe mecburi insan veriyor ben anneme misafirliğe gittim kızımı hep dovuyordu yeğenim mecbur yanıma alıp teli aciyordum biz ne kadar yapma desekte yapiyordu insan mecbur kalınca veriyor :getlost:

tarafından
Çok doğru soyluyorsunuz
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Benim bebeğim 5 aylık. Günde toplamda 10 dakika kadar izletiyorum. Yanlış ya da doğru bu benim düşüncem. Çok kasmıyorum açıkçası. 
tarafından
İyimiş.
(2,665 puan) tarafından
Sen hiç gösterme ekranı. Uygun gördüğün zaman gösterirsin . En uygun zamanda
tarafından
Kaçınılmaz son :) yanlış anlama sadaca 5 aylık olduğu için erken geldi biraz bana tabi annesi sensin
tarafından
Meryem kusura bakma valla kasıtlı değil ben isimlere bakmam yani yazarım aynı kişiymissin postla
(2,665 puan) tarafından
Tamam da ben kalkıp gün boyu izletmiyorum ki günde toplamda 10 dakika . Düşüncem de şu yönde hiç gostermeden buyutursem televizyonu gördüğü anda ona ilgi duymaya başlayacak ve sürekli izlemek isteyecek ama şimdiden görürse daha önce hiç görmediği bir şey olmadığı için normal karşılayacak belki de dikkatini çekmeyecek bile. Bbiz zaten gün içinde yapılabilecek her türlü aktiviteyi yapıyoruz. Bu benim fikrim. Kimine göre yanlış bana göre doğru. Evet aynı kişiyim şaşırtıcı geldi hemen aynı posta yazman. Sorun yok iyi geceler
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Bir yemek yerken tlfon arıyor ,, bide çok huysuz oluncada TV den çizgi flm açıyoruz öyle saatlerce bakmıyor maksat ses olsun ,, toplum içinde de tlfn la oynamaz 3 yaşı a giricek
tarafından
Ne güzel masallah
(2,885 puan) tarafından
Öyle kisitlama yapmadim kendimde evdeyim hep TV açık alıştı :)/
0 oy
tarafından
Bebegin mi 6 aylik anlamadim
tarafından
Evet canim
tarafından
Daha yeni dogmus zaten kizim 4 yasinda son 6 aydir kendine ozgu cizgi filmleri izler

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 120 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (62 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 225 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.