0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (759 puan) tarafından

Sorum yularda kızlar 

Çöp sancısı oluyor 

Birkaç damla versem olur mu acaba 

image

14 Cevaplar

0 oy
(2,353 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebeğe sancı cektirmekdense vermek doğru olanı deneye deneye bulacaksn canm kiminde en iyi damla fayda etmez metsil eder kiminde böyle bitkisel damlalar o yüzden biogia + böyle bir damla kullanmanı tavsiye ederim biogia diye bir damla var bağırsak duzenliyici biraz pahalı ama faydasını görürsün 
(759 puan) tarafından
Bakayım canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Bunlar yerine kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri al mikrodalgada bir dakika ısıt ağrısı ve gazı kalmıyor 
(759 puan) tarafından
Nerden alayım canım tam anlamadım :)
(1,938 puan) tarafından
Çok gazlı bebeğe o bile fayda etmiyor. Kemer aldım patik aldım. Sürekli masaj yaptım ama nafile
(7,447 puan) tarafından
Ebebekten almıştım ama internettede var baktın hiç işe yaramıyor ki o zaman aguline biltisel ama çok küçük daha ya yarar ben 4 ay bu kemer sayesinde damla kullanmadım iki oğlumda da dört ay sonrasında bir iki kez kullandım hala kemeri kullanırım ara ara
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Biz hastaneden çıkarkenn yazmışlardı bağırsak gelişimi için iyiymiş ben kullanmamıştım kontrole gittiğimde dr kullan dedi 2 aydır kullanıyoruz myflor yazmıştı bize 
(759 puan) tarafından
Rahatlattı mı bebeği canım
(1,876 puan) tarafından
Ben pek bişey anlamadım ilk zaman açıkcası bebeğim çok huysuz gazı güzel çıkarıyo ama sürekli kucakta geziyoruz bazen gaz mı değil mi diyodum ama  baktım gazla ilgili bi problem yok benim bebeğimmiş huysuz olan ☺️
0 oy
(885 puan) tarafından
Ben tanıdığımız eczacı var bundan veriyordum bitkisel korkma demişti ama 20 günlük bilemedim bir eczacıya sorsanız gününü kaç damla vereceğinizi felan veya sağlık ocağında hemşirenin numarası varsa onu arasanız daha iyi olur
(759 puan) tarafından
Hemşireye sorayım bi canım  teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben de ilk bundan kullandım canım 3 damlaydı  galiba 
0 oy
tarafından
Verebilirsin canım ben veriyordum 

Ama kac damla veriyordum onu tam hatirlamiyorum
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Evet ver bende hep verdim 10 günlükken başladık 
0 oy
(5,837 puan) tarafından
3 damla ile başla bacım nurse harvers güzel gaz çıkarıyor bizde bi dönem kullandık beraberinde bağırsak düzenleyici biogaia kullandık 15 günlükken başladık çok gazlı bir bebekti oğlum
0 oy
(3,674 puan) tarafından
Hastaneden çıkarken yazılmıştı bize. En iyileri nurse harveys ve bir gaia zaten 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Hiç bişey yaramıyor gaz damlaları 4 5 ay cekicen canım 
0 oy
(291 puan) tarafından
15 günlükken başladık sabahları biogaia bağırsak düzenleyici ve 6 damla nurse harweys  akşamlarıda sab simplex 10 damla şeklinde kullandik bir haftada etki etmeye başlıyor doktor tavsiyesiyle kullandık .

Bebeğim mama içiyordu benim biberona damlatiyordum çalkalayın verince güzel etki ediyordu .düzenli kullanmak önemli 
0 oy
(683 puan) tarafından
Verebilirsin canım 
0 oy
(394 puan) tarafından
4 ay kulandik bunu sabh aksam 4 er damla ayni saate günlük dus ve masajla iyi geliyor 
(759 puan) tarafından
Evet canım teşekkür ederim:)
0 oy
(1,185 puan) tarafından

Benim bebeğim 25 günlük 1 hafta önce gittik doktora bu 2 damlayı verdi çok güzel

Nurse harveys günde 3 defa 5 er damla veriyorum 

Sab simplex günde 4 defa 10 ar damla veriyorum ] çok iyi bebeğim çok rahatladı Allah'ın izniyle .

image

(759 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
Biz  de nurse harves’i ilk çocuğumda kullanmıştık çok iyi bi ilaç

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eylmahmet (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 79 göst.
0 oy
12 cevap 170 göst.