0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

Bu ne zamana kadar kullanılır 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

+1 oy
(276 puan) tarafından
Bu beşiği kesinlikle alma canım bende kullandım bebek yan tarafa geldiği zaman beşik o tarafa doğru eğriliyodu bide hızlı sallandığında beşik komple oynuyordu yerinden 
(9,575 puan) tarafından
Artı gacur gıcır etmesi :)
(276 puan) tarafından
Walla ben hiç memnun değildim sonradan beşik yan olmasın diye altına bir kaç tane yüksek minder koydum bebek yan dönüyodu içinde:)
-Reklam-
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Bence en fazla 1 yaşa kadar
(1,169 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
6 aya kadar bende pembesi vardı attım ama kızımda salonda kullandık kalkmaya oturmaya başladığında yatramiyorsun 
(1,169 puan) tarafından
Bizimki de 6 aylık olucak  az kaldı
0 oy
(5,152 puan) tarafından
En fazla 6 ay aynısı vardı ve bir süre sonra gicirdiyor kullanışlı bulmadım 
0 oy
(226 puan) tarafından
Bende cok istedim bundan evde olsun kolay tasinir diye ama oglum dogunca agzimin payini verdi masallah iri bebek buna.maksimum 6 ay anca sigar yani minyon bebek se 1 yasa kadar yatabilir bebegin boylu ve hareketli olmasi sebebiyle cok kullanilmiyor 
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Bende aldım canım bundan kullanışlı aslında baya ama kızım çabuk hareketlendi 4. Aydan sonra kullanmadım şuan 7 aylık sığıyor ama kalktığı için düşürüyor ilk aylar kullanışlı senin bebiş büyüktü yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
En fazla 6-7 ay 
0 oy
(655 puan) tarafından
Canım vallahi hiç kullanışlı değil ben ilk çocuğumda aldım. 1 yaşına kadar ancak kullanılır ya da kullanılmaz bebek hangi tarafa dönüyorsa o tarafa doğru eğiliyor benimki sabitleyici kemerliği de vardı ama yine de tutunup ayağa kalkmaya başladığı zaman artık yatırmadım içinde. Bu bebeğimde park yatak aldım keşke ilk başta onu alsaydın en rahatı ve kullanışlı olanı o.
0 oy
(4,157 puan) tarafından

Ben inanilmaz memnundum  5 ay civari maksimum kullanir. Sonra park yatak. Alip sor salonuna goturuodum . İp bagladim hem spor yapiodum hem sallayip uyutuofum yanimda:) gece yattigim yerden iple salliodum uyandikca zirt birt meme vermek gibi bir hataya dusmemi de engelledi super bise. Bilsem ilk kizimda da alirdimp

image

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 525 göst.
25 Eylül 2019 Moda kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...