0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
19 aylık kızım tam bir anne bağımlısı bazen çok bunalıyorum benden başkasıyla asla durmuyor yemiyor içmiyor uyumuyor hatta benden başka kimseyle oyun bile oynamıyor buna babası da dahil demin yine bir kriz yaşadık hastayım fena gribim ateşim var heryerim ağrıyor eşime sen uyut çok ağrılarım var dedim eşim de dedi Allah var uyumucak bak gör dedi bende inat ettim elbet uykuya yenik düşüp uyur dedim ama kıyameti kopartti 2 üstümde eltim oturuyor ta 2 kat üste sesi gitmiş düşünün o derece yazık korkmuş çocuğa birsey oldu sanmış aradı beni bi korkuyla dedim yok bisey olmadı sadece babası uyutmaya çalıştı sinirim alt üst oldu tabi yine kızım kazandı o ağrılarla kalktım ben uyuttum biraz emdi sarıldı öptü kokladı beni görüşürüz dedi bay bay yaptı kapattım odasının kapısını uyudu hemen ben yokken babasından yemek yemiyor aç karnına beni bekliyor bazen dışarı isim oluyor bırakıyorum ben gelene kadar aç kalıyor çoğu zaman bu yüzden her işimi ertelemek zorunda kalıyorum yada kızımla gidiyorum tabi zor oluyor napicam ben oyun bile benden başkası ile oynamiyor babasıyla oynamiyor abileri var onlarla bile oynamiyor bazen cok yoruluyorum sonra vicdan yapıyorum anneyim ben die kendime kızıyorum sanki yorulmaya of demeye hakkım yokmuş gibi hissediyorum napsam nasıl bırakır bu huylarını var mı bir öneriniz?

5 Cevaplar

0 oy
(2,274 puan) tarafından
Ayy canım ya Vala benim kızımda 27 aylık bana bağlı asla babasından durmaz ama ben daha hasta olmadım bu şekilde. Sadece 5 ay önce sezeryan oldum ozmamlar çok sknti yasamadim sürekli üstüme atlardı. Yani herhalde bisey yapılmıyor bilmiyorum ki Allah yardım etsin 
(97 puan) tarafından
Çok zor gerçekten ya çok yıprandım hayır tek cocugum olsa inan hiç sorun değil ama 4 çocuğum var kızım dışında ilgi bekleyen 3 de abisi var yetişemiyorum tüm ilgi bende olsun istiyor ama olmuyor kendini parçalıyor onunla ilgilenmediğim zaman hayır kızım dışında 3 çocuk daha büyüttüm hiç bunları yaşamadım bazı bebekler gerçekten çok zor oluyor sağol cnm cevap verdiğin için buraya biraz içimi döktüm aslında sanırım bunun tek çözümü büyümesini beklemek çözümü yok gibi gerçekten farkındayım
(2,274 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek. Ama çocuk büyütmek gerçekten çok çok zor. Benim şuan iki tane yani kendime ayıracak vaktim hiç hoc yok baya yıprandım ben. Sanırım buyumeleri lazım
-Reklam-
0 oy
(206 puan) tarafından

Ahada benim cadı 

Benim kızımda 16 aylık olacak işte aynısı durmuyor ben oturunca bile gelip elimden kalfirip bir yerlere götürüyor o etrafı kucalayacak bende öyle ayakta izleyecek mişim sabahtan akşam a kadar mahfoluyorum 10 haftalık ta hamileyim zaten mide bulantısı halsizlik var bide o üstune yorunca bitiyorum ama ne yapalım 

Bu saat olmuş daha yeni uyudu daha gözüm uykuya girmeden yine uyanacak sabah da 6 7 de kalkıyor 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Asla inatlasmayin bunlar geçici sürecler böyle düşünün.  
0 oy
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevaplariniz için:)
0 oy
(6,365 puan) tarafından
Benim kızımda 17 aya kadar öyleydi son 1 buçuk aydır maşallah diyeyim kendi kendine vakit geçiriyor başkalarında duruyor. Öncesi gerçekten bagimliydi gözünün önünde durmami istyordu. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 259 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yelizburak (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 217 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu

380,111 soru

11,379,246 cevap

34,864 kullanıcı

...