0 oy
93 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar bugün biotin aldım ilk kez dökülmeye iyi gelen oldumu kullanipta veya tüylenme yaptimi

5 Cevaplar

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Saç dökülmesi için mi sanki eşim almisti saçı için etki etmemişti trenyolda başka şampuan aldı iyi geldiğini söyledi ama çok pahaliyfo 
(143 puan) tarafından
Aile hekimi soledi bana da aldık bakalım yaricakmi
(2,264 puan) tarafından
İnsallah yarar
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ben kullanıyorum etki ediyor tüylenme vs yapmadı 
(7,447 puan) tarafından
Sağlıklı saçlar çıkıyor ama öyle söyleyeyim sana ben
(143 puan) tarafından
Kullanıp gorucez bakalim
(1,549 puan) tarafından
Hangisi kız
(7,447 puan) tarafından
Ocean kullanıyorum ben
(1,549 puan) tarafından
Hmm anladm
0 oy
(237 puan) tarafından
Eğer doğum sonrası dökülmeyse ben çok şey aldım fayda görmedim saçımı kestirdim sonra baktım daha da dökülmuyor anında bitti dökülme eğer uzunsa kisaltmaktan sorununuz yoksa kestirin 
(143 puan) tarafından
Kestirme taraftarı pek degilim
(237 puan) tarafından
O zaman biotin iyi bir seçenek şampuan restorex öneririm ya da sarımsaklı şampuan
(143 puan) tarafından
Valla yavrum eşim çok deistirdi şampuan hep onun yüzünden döküldü sabit elidor kullanirdim
(237 puan) tarafından
Elidor çok ortada bir şampuan kimisine çok yarar kimisinede asla yaramaz nefret ettirir ben kullanmadım ama seneler önce kullandığım o restorexte aklım head sholder kullanıyordum ama artık yaramıyor saçımı yaglandirmaya başladı restorex bulup alicam saçı aşırı hızlı uzatıyor ve yumuşacık yapıyor bitkisel içerikli kesinlikle dökülmeyeds iyi gelir bide Farmasi sarımsaklı sampuan iyi ondan etki gormustum ama düzenli kullanmadım bıraktım
(143 puan) tarafından
Elidor bana çok iyi geliyodu
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ben kullanıyorum uzun zamandır. Bence etki etti gibi 
(143 puan) tarafından
Hangi marka kullaniyosunuz
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Biotin mi bixoksin mi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
28 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tgbdgl (489 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...